Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lulu10
18. nov 2011

@miminkad mne to tak vyhovuje, ja tiez rada debatujem 😀

leamax
18. nov 2011

@lulu10 ja nedam na Mareka dopustit, nemozem si pomoct. akoze Štepán je sympos, ale Marek... 😀 😀 😀
@miminkad som si ich obzrela 😀

moj muzik mi dnes napisal, ze normalne je treba na babatko dvoch, ale my sme na to traja (aj s koudym pocita)

miminkad
18. nov 2011

@lulu10 no to aj ja,uz sme tam rozoberali vselico 😀

miminkad
18. nov 2011

@leamax no su ti chlapi u teba v prevahe 😀 mareka tam casto vidiet

leamax
18. nov 2011

to len ja ho nepustim k slovu? 😀 a ja ze co ma tak rychlo vyprevadi zakazdym 😀

miminkad
18. nov 2011

@leamax pri tebe chudak nema slov 😀

leamax
18. nov 2011

@miminkad 😀 sa mu ani nedivim. ja tiez nemam pri sebe slov 😀 😀 😀

miminkad
18. nov 2011

@leamax no to je inak fakt.ani ja pri tebe sa nemam kedy dostat k slovu.a potomsi na endokrinologii aj karticku necham

lulu10
18. nov 2011

@leamax
@miminkad dievcata tusim sme si tu z toho spravili nasu sukromnu temu 😀 ostatne babule zdrhli radsej 😅

leamax
18. nov 2011

@miminkad 😀 😀 😀 a ze mlcanliva ryba, co 😀 😀 😀 mna dokazala prebit len tomaskovicova, pri nej som sa zas ja neddostala k slovu 😀
@lulu10 ostatne babule nestihaju reagovat pri zachvatoch smiechu😀

miminkad
18. nov 2011

@lulu10 to bude tym,ze nepoznaju mina.my tu chyba uchechtavaci smajlik.inak dnes mi pisal

eviq
18. nov 2011

@lulu10 ahoj lulu, tak som zbezne nakukla do vasej temicky a...................zacinam sa do toho reprofitu tesit!!! 😀 😀 😀

miminkad
18. nov 2011

@leamax no tak to sa ani nedivim.pri nej by cloveku na um sli len veeelmi nevhodne slova.inak som jej pisala,neviem,ci som ti spominala.inak ty si dost atypicka ryba,berieme ta k nam vaham.pocuj,tych chlapov vahy nerobia cez kopirak? 😕

leamax
18. nov 2011

@miminkad aj mne, ten skeriaci je malo 😀
no podla mna ich robia cez kopirak, ved este aj ucesy maju rovnake😀😀😀

lulu10
18. nov 2011

@eviq ahoj tak to sa mas na co tesit, toto je velmi vesela tema a RF je urcite skvela volba. Popasieš si oči na fešákoch a ešte aj otehotnieš. No nekúp to! 😀 😀 😀

lenka_21
18. nov 2011

@lenkalienka01 Vies na nas starsie uz vplyva sarm Koudyho ... na drobizg @miminkad @lulu10 @leamax usiacik Marcelko 😀

lulu10
18. nov 2011

@miminkad vidis aky je starostlivy, sa zaujimal ako sa mate?

leamax
18. nov 2011

@lulu10 a ja blba som isla najskor k doktorke. no nemohla som ist hned k Marekovi? to by bola narkoza 😀 😀 😀
@eviq vitaj, urcite ti tu bude dobre 😉

lulu10
18. nov 2011

@lenka_21 skvely postreh 😀 😀 😀 dnes tu je riadne veselo 😀

leamax
18. nov 2011

@lenka_21 a co ja som teda? prerasteny drobizg, ked na mna viac ucinkuje Koudy? 😀

lulu10
18. nov 2011

@leamax ale ale uz je to Marek, ste si nejako blizky, z toho bude babatko! 😀 😀 😀

leamax
18. nov 2011

@lulu10 😀 😀 😀 no ved co mu budem pri tom hovorit "pan koudy" 😀 😀 😀 😀 😀

lulu10
18. nov 2011

@eviq uz si bola v Prahe? kedy budu vysledky?

lulu10
18. nov 2011

@leamax nie naco take formality pri takom styku 😀

leamax
18. nov 2011

@lulu10 😀 😀 ved to 😀 ale este nemam jeho hrud obkukanu ako ty Marcelkovu 😀 😀 😀 tym sa nezdrzujem 😀 😀

eviq
18. nov 2011

@lulu10
@leamax dakujem za privitanie 🙂
V Prahe sme uz boli, na vysledky cakame, pocitam, ze o tyzden ich uz budeme mat. Zhromazdujem si vsetky vysledky ako diva aby som mohla napisat mail do RF a dohodnut sa s nimi na konzultacii. Vraj cakacia doba nie je velmi dlha, takze dufam, do konca roka sa tam dostaneme...a za ktorym lekarom by ste mi odporucili ist? (teraz nie ze mi zacnete opisovat, ktory je najvacsi fesak 🙂) skor potrebujem takeho, co sa neponahla, ma cas aj dlhsie pokecat a prebrat vsetky vysledky, mame toho dost...ked sa tam potrepene z kosic tak nech aspon nieco vyriesime...

lulu10
18. nov 2011

@leamax tato tema uz s IVF tusim nema nic spolocne a mali by ju premenovat na fesaci z RF alebo nieco podobne 😀 😀 😀

lenka_21
18. nov 2011

@leamax No ty musis byt za kazdu cenu ina 😀 ... sup, sup za Marcelkom a Koudyho prenechaj starsim 😝

@eviq Stelc, Koudelka, Machac (no na toho sa caka dlhsie), baby tu maju dobre skusenosti aj s Vitouskovou .. Drzim palceky!!!

leamax
18. nov 2011

@lulu10 😀 😀 😀 akoze nie, ved stale preberame RF, takze sme v teme 😀 nemali tam dat takych fesakov, to sa potom tehotnie jedna radost 😵
@eviq koudelka, machac, stelcl, vitouskova. na prvej konzultacii sa ti bude venovat kazdy. ked im posles svoje vysledky mailom, tak budu dopredu pripraveni. ale byt tebou, uz by som sa objednala, ku koncu roka mali toho dost

bettypo
18. nov 2011

@eviq aj keď tu preberal istý Dr. ako fešák, tak ja ho tiež odporúčam. Nám sa venoval a boli sme nadmieru spokojní

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre