Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lulu10
18. nov 2011

@eviq ako dlho ste cakali do prahy? to je super ze uz budu vysledky, som veru zvedava, aj rozmyslam ci by som tam nemala ist aj ja 😕 Ja som bola v RF u Machaca, ono na tu konzultaciu si nechavaju tak 30 min-aspon mne sa tak zda, mozno maju baby ine skusenosti. Papiere nejako moc nestuduju, staci ked im povies co vsetko mas ake vysledky. Machac tam je len vo štvrtok, ale do vianoc by si sa k nemu urcite dostala. Inak by som skusila asi Koudelku.

leamax
18. nov 2011

@lenka_21 akoze starsim. to akoze tych par rockov ta opravnuje mi zobrat koudyho? nedam! 😀

eviq
18. nov 2011

@leamax ok, dakujem za upozornenie, tak im zajtra zosmolim nejaky mail, len som im chcela uz napisat aj vysledky z prahy a tie nie a nie prist...alebo pockam este do piatku....ale fakt sa tam cchem dostat este v decembri...a moje vysledky, ked im vsetky hodim do mailu, tak maju pol dna, co studovat 😀

@bettypo a ktoryze to bol? ved ja si tiez rada oci popasiem 😀 😀

lulu10
18. nov 2011

@eviq teda keby si nechcela cakat na Machaca tak by som skusila Koudelku aby som to spravne napisala. Ale presne ako napislali baby tak trojka Machac, Koudelka, Štelcl-myslim ze su rovnako skveli lekari a odobornici. U kazdeho z nich je to na 100%

miminkad
18. nov 2011

@lenka_21 no dovol,mne sa marcel nepaci.na mna je moc detsky

leamax
18. nov 2011

@eviq a kedy ste boli v tej prahe?

eviq
18. nov 2011

@lulu10 do prahy sme cakali dva mesiace a, boli sme 31.10. a vysledky mali prist za 3-4 tyzdne...no tri tyzdne budu v pondelok, takze asi skor pridu za 4....to, ze ja by som chcela aby mi urobili aj hysterku a to sa nejak casuje podla cyklu vsak? hmm, ja vobec nie som narocna..... 😖

eviq
18. nov 2011

@leamax 31.10. vyssie som pisala lulu...🙂

lenka_21
18. nov 2011

@leamax Akych par rockov ??? Ked dospeli rozpravaju, ty musis suchat nohami 😀 😀 😀 Este si toho Koudyho premyslim .... mozno ti ho poziciame 😝

lulu10
18. nov 2011

@eviq myslim ze ti urcite odporucia hystero. Lebo sme na tom my dve vlastne rovnako a to bolo prve co mi kazal urobit, hystero sa ma robit pred mrchou -teda tak mi to robili v Heliose. A hystero ti bude v RF urcite robit Štelcl-teda Marcelko 😀 na tieto zakroky tam maju jeho, tak to asi rovnko napis jemu a nech ti da aj termin na tu hystero.

leamax
18. nov 2011

@eviq tak to rataj aspon 4 tyzdne urcite. nam tiez tak prisli, po viac ako mesiaci.
@lenka_21 tak mi ho pozicaj, mami, nech mi urobi babo a ja ti ho vratim. a idem suchat nohami teda 😀 😀 😀

lenka_21
18. nov 2011

@miminkad Pre teba to uz neplati ... tehulka 😉

eviq
18. nov 2011

@lulu10 ok, napisem jemu, ze strasne chcem u neho hysterku 😀 dobre, ze som sa vas tu opytala, aspon sa viem rychlejsie rozhodnut

eviq
18. nov 2011

@leamax a nerobili ti nahodou niekde (v prahe asi nie) crossmatch test? my ho mame urobeny ale nerozumieme vysledkom a moja dr. s tym nema skusenosti....

lenka_21
18. nov 2011

@leamax Rozmyslim, vies mi starsi ludia potrebujeme viac casu 😀

leamax
18. nov 2011

@lenka_21 😀 😀 😀 mas cas, kym mi nedorazi mrcha 😀 bude ti to stacit? 😀 😀 😀
@eviq moja a to je vlastne co?

lulu10
18. nov 2011

@eviq tak to myslim ze urychlis ked napises rovno jemu, lebo aj tak s hystero by ta odporucili len k nemu, a vysledky tych cross match ti tam tiez vysvetlia, a to ti kde robili?

eviq
18. nov 2011

@leamax je to krizovy test, ci netvorim protilatky proti manzelovym antigenom (mam rovnaky problem ako lulu)

@lulu10 robili mi to v KE v imunologickom labaku...mas pravdu poslem ich tam tiez, urcite s tym maju skusenosti

lenka_21
18. nov 2011

@leamax Pocuvaj, tak uz mala dorazit ... nie??? Neskusala si test ... pre istotu, co ked nahodou budes vyvalovat oci na kolajnice ako ja 😕 😨 😕

eviq
18. nov 2011

@lulu10 inak objednali ma o 2 dni a vysledky boli tiez o dva dni, takz e vpohode, ziadna cakacka...

leamax
18. nov 2011

@eviq myslis, ci nevytvaras protilatky proti muzovym spermiam, ci som to blbo pochopila?
@lenka_21 no dnes 35DC, co zas u mna neni nejaka ze zvlastnost. ale ved sme si davali kapanek pozor

lenka_21
18. nov 2011

@leamax Hej to tvrdila aj moja sesterka a teraz caka tretie ... mm teta bola v tych istych kupeloch ako ty a po neuspesnych liecbach neplodnosti si odtial priniesla synceka 🙂

lulu10
18. nov 2011

@eviq ako to prebiehalo? bol aj chlap? do kosic to mame riadne daleko, nevies kde sa to da este urobit? v prahe to nerobia?

eviq
18. nov 2011

@leamax nie, nie to sa z krvi zistuje, ale nejak viac podrobnosti o tom neviem bohuzial

@lulu10 len sme rano prisli na odber krvi obaja a to bolo vsetko, neviem, kde to este robia, ale v Prahe v UPMD urcite nie, tam som sa na to pytala dr. a povedala, ze to nerobia, preto som si to aj dala urobit tu.

Mm ma uz odhana, tak pekny vecer vam este 🙂

leamax
18. nov 2011

@lenka_21 neblazni ma, mi nasadis chrobaka do hlavy a nebudem cely vikend ani spat.ok, teda ak do pondelka nedostanem, tak pondelok kupim test. uplne teoreticky bol muzik doma v case, ked mavam plodne dni, tak ale vravim ze sme si davali strasny pozor, ani na skole sme si hadam taky pozor nedavali ako vcul 😀

leamax
18. nov 2011

@eviq ved ano, ved mne zistovali z krvi protilatky voci spermiam. ale ked pises, ze v prahe to nerobia, tak to bude ine potom.

tak aj tebe pekny vecer

lenka_21
18. nov 2011

@leamax No uvidis, v pondelok sa tesim na testik 🙂

lenkalienka01
18. nov 2011

@leamax jasne ze viem, ze ET sa nerobi v narkoze...potesim sa pohladom 😀

lenkalienka01
18. nov 2011

tak, dnes som sa tu s vami dobre zabavila a idem si lahnut ku realite 😀 😀 😝 dobru noc a krasne sny 😉

leamax
18. nov 2011

@lenka_21 ale neblazni, muzik mi povedal, ze si je 100% isty, ze si daval pozor. ja skor myslim, ze zas nejaky hormonalny chaos, aj v kupeloch bola mrcha taka vselijaka a meskala.
@lenkalienka01 no ved aj ten pohlda staci, nie 😉 tak dobru noc aj tebe a sladke babatkovske snicky 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre