Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ivka3901
24. nov 2011

ahojte baby.dlho som tu nič nenapísala,ale sledujem vaše reakcie a ktorej sa IVF podarilo aspom ma to trošku potešilo,že mám aj já šancu.pomaly,ale isto sa aj my chystáme,ale až po vianociach a novom roku.cez sviatky som doma skoro 2 týždne.neviete ako robia v RP po sviatkoch?mám sa objednať už teraz alebo mám čas?

lenka_21
24. nov 2011

@leamax No ved uz bolo na case ... som ti ju poslala, nech tolko necakas ako tyzden pred vyplatou 😀 😀

@miminkad Tu tazobu a vone poznam ... ja to mam este stale ... aj teraz som drobca vyvencila do BA a velmi sa mu tu nepaci ... od 4.30 som hore 😕 😕 😕

@lulu10 Nestresuj, teraz robia mierne narkozy ... ani nenapocitas do 10 a budes hore 😎 No a dolezity je vysledok!!!

@ivka3901 Vitaj spat 🙂

lulu10
24. nov 2011

@lenka_21 ja som stresak od prirody 😅 hneva ma aj ze musim potom min.3 mesiace cakat vrrrrr! Preco musim mat ja vsetky najhorsie diagnozy 😠 Ja uz tak moc chcem mimi 😔

leamax
24. nov 2011

ahojteeeee
@lenka_21 ze od 4.30 hore - som sa ja len na druhu stranu obracala 😀 😀 😀 no dakujem ti za moju poslednu prirodzenu mrchu v tomto roku 😀 ta posledna uz bude len po HAK
@ivka3901 ahoj. podla mna sa uz mozes aj objednat pomaly, nech mas viac terminov na vyber. a neboj, rok 2012 je nas, nas co sme tu ostali este ako snazilky, o rok sme uz maminky 😵
@lulu10 moja, nestresuj, ubehne ti to ani sa nenazdas.

baby, ake sny ja mam - ze som cez stresne okno hladkala bociana 😵 a potom lietal vsade za mnou. no uznajte 😀

lulu10
24. nov 2011

@leamax vaham ci sa objednat k madarovi alebo k tej galovej, myslis je kvalita je ta ista?

leamax
24. nov 2011

@lulu10 galova je ta doktorka v UPMD? ja som uplne zabudla jej meno 😀 ak ano, tak myslim, ze je to jedno. ona sa nas fakt pytala komplet na vsetko (mozno aj keby sa nepytala, tak ja s mojou hubou by som jej aj tak vsetko vykvakala 😀 😀 😀 )

lulu10
24. nov 2011

@leamax nie Galova je ta imuno doktorka z Plzne, ma tam kratsie objednavacie doby ale ci je kvalita rovnaka ako u madara to neviem

leamax
24. nov 2011

@lulu10 aha, tak to neviem. ale zas som citala, ze ona je fakt dobra odbornicka. ja som tiez pozerala aj na tu plzen, ale je to dalej este ako do prahy a my sme to ponali doslova ako vylet, neviem, kde by sme spali v plzni.

lulu10
24. nov 2011

@leamax no nic pojdeme Madarovi, u nej je to komplikovane,to by som tam musela ist min. 2x a raz v case ovulky lebo ona berie aj ovulacny hlien a to je tazko naplanovat a pre vysledky sa tiez musi ist... takze idem pisat madarovi

leamax
24. nov 2011

@lulu10 vlastne ano, ked to pises, tiez som to citala a to ma odradilo. ved ked z krvi zistia taku diagnozu ako mam ja, tak je aj zbytocne vysetrovat este aj ovulacny hlien, ked je jasne, ze s tym len IVF. chod k madarovi. a uz si mu pisala?

miminkad
24. nov 2011

@lenka_21 asi by radsej oddychoval 🙂 leni,aj ty mas take dni,ze je ti uplne normalne,ziadne pocity,nic?
@ivka3901 skus sa aspon na konzultaciu objednat hned teraz,aby si pripadne po novom roku mohla zacat uz stimulovat 😉

lulu10
24. nov 2011

@miminkad ahoj ako sa mate? co spinenie dufam ze uz ok 😉 ktory si tt?

miminkad
24. nov 2011

@lulu10 ahoj,celkom ok.spinim stale,sem tam trosku krvacam.zacala som 9tt.dnes mi je praveze podivuhodne dobre,ako za normalneho stavu 😕 a co ty?ty ides potom aj po tej laparke k minovi?

lulu10
24. nov 2011

@miminkad hematom sa pomaly vyplavuje, nech si len ide 😉 pekne ti tt idu, uzivaj si ze je ti dobre 😀 no k minovi pojdem vybrat stehy-teda dufam ze to tam robia 😕 -nevies?

miminkad
24. nov 2011

@lulu10 podla mna by ti ich mohol vybrat.ved to neni problem.ja som mm doma vyberala sama a to boli dlhsie stehy ako budes mat ty

lulu10
24. nov 2011

@miminkad to fakt? tak si pridem dat vybrat aj ja 😀 tiez si myslim zeby mi to mohol vybrat, uvidim spytam sa

miminkad
24. nov 2011

@lulu10 ja myslim,ze vyberie.co on pre nas nespravi...

linda81
24. nov 2011

@miminkad Ahoj...tak nam to nevyslo....uz oplakane, tak hadam dakedy nabuduce...

miminkad
24. nov 2011

@linda81 ahoj moja,to mi je luto,neboj,dalsie kolo uz ide.aj viete,kedy mozete ist na KET?

lulu10
24. nov 2011

@linda81 ahoj neboj dalsie kolo je tutovka 😉 hlavu hore 😉

lenka_21
24. nov 2011

@miminkad Hej to je uplne normalne a aj ja som to mala ... keb mi nebolo zle tak som stresovala a bola v panike, kled mi bolo zle tak som bola zufala, ze mi je zle ... no babo rad. Ked sa ti to strieda je to OK ... 🙂

mimon31
24. nov 2011

ahojte nemate niektora mob. cislo na Mudr Koudelku alebo Macháča ? ak ano poprosim IP.

Ďakujem

miminkad
24. nov 2011

@lenka_21 uf,tak som rada,ze je to normalne.celkom som z toho ako jelen 😕

leamax
24. nov 2011

ahojteeee
@miminkad no vidis, ja ti to furt vravim a mna vobec nepocuvas
@linda81 to mi je luto. nasledujuci pokus je uspesny!!!
@lulu10 ty si to ako pekne planujes - este nemas ani po a uz dohadujes vyberanie stichov 😀 sikulka 😵

staga
24. nov 2011

ahojte kocky, dnes sa ma opytala jedna znama ze ci mi po negativnom IVF robili nejake vysetrenie na objasnenie neuspesnosti. Pytala sa ma ci mi neposlali krv do Prahy. Povedzte mi na toto svoj nazor. Dik za vsetky odpovede

leamax
24. nov 2011

@staga ahoj. a to by akoze preco mali robit? neviem, ale ved ani IVF nemusi vyjst hned na prvy raz, nie? to mi pripada ako keby sa mala dat vysetrit aj zena, ktora neotehotnela hned v prvy cyklus snazenia. nepovedala ti znama, preco?

ivka3901
24. nov 2011

@lenka_21 dakujem za privítanie nezabudla som na vás 🙂

ivka3901
24. nov 2011

@leamax kiežby si mala pravdu,dávam do toho veľké nádeje a myslím nato v robote každý boží deň a niekedy,ked mám depku sa pýtam sama seba či aj ja budem niekedy matkou,lebo mám okolo seba kolegyne a tie sa každý deň rozprávajú o svojich deťoch já im to neberiem nech sa rozprávajú zatiaľ som neni na to tak zle psychicky,žeby som to nemohla počuť a sem-tam prídem aj ja narad s mojími problémami a poviem teda spýtajú sa čo nového je u mňa,ale nerozrávame sa o tom každý deň,lebo je to chúlostivá téma a nerada o nej rozprávam,ale niekedy to pomože 🙂

ivka3901
24. nov 2011

@staga ahoj no nám sa podarilo na 2 pokus IVF,ale srdiečko bylo len 2 mesiace a ked sme išli na 3 pokus tak mne robili odber na protilátky voči spermiám a boli pozitívne a tým nás dostali tak nás odpísali,že samovolne sa už nepodarí kedže moj manžel má zlý spermiogram ☹

ivka3901
24. nov 2011

@miminkad ako sa máš?inak super,teším sa že ti to vyšlo a tfuj tfuj tfuj do zdarného konca 🙂 inak rozmýšľam,že to všetko začnem vybavovať už medzi sviatkami,lebo do roboty idem až 9.1 takže dovolenkujem a mohli by sme vybehnúť do RP,ale musím tak najprv zavolať

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre