Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

staga
29. nov 2011

baby, pisala som Vitouskovej ale neodpovedala mi, neviete cirou nahodou nieco co je s nou? zajtra jej skusim zavolat

zarabono
29. nov 2011

@staga kedy si jej pisala?ja som jej v piatok,tiez neodpovedala.skus jej zajtra napisat na info@reprofit.cz.ona niekedy nestiha odpovedat.ale ked poslem na info,odpovie dost rychlo.teda pisavam tam,len ak je to surne.a do predmetu pisem,ze pre nu.ja idem zajtra na sono k nej

zarabono
29. nov 2011

@staga ked tak jej skus zavolat tak pred osmou,ta prepoja priamo k nej do pracovne,lebo potom by to mohlo byt zlozitejsie ju zohnat

staga
29. nov 2011

@zarabono dakujem, si zlata a aj si ma trochu upokojila, pisala som jej vcera ale asi fakt nema cas, daj vediet ako dopadlo sono

zarabono
29. nov 2011

@staga no je normalne,ked ti tak do troch dni odpovie.ona mala vcera operacny den,tak preto si myslim,ze ti neodpovedala

leamax
29. nov 2011

@staga mne sa nezda az taky strasne horky, tie ATB, co som teraz mala boli ovela, ovela hnusnejsie, este teraz ma napina, ked si na ne spomeniem, bleeeee. caj je proti tomu lahoda 😀 a hlavne si pri kazdom tom deci si treba povedat, ze to robite pre babo a predstavit si svoje babo a v tom momente je cajik vyborny 😵

leamax
29. nov 2011

@zarabono zajtra cakame krasne spravicky - babatko vam zakyva a hematom bude mensi, ak tam este vobec bude 😵 myslime na vas

zarabono
29. nov 2011

@leamax dakujem,si poklad.vies si predstavit,ake nervy mam

leamax
29. nov 2011

@zarabono ver tomu, ze velice zivo 😀
nestresuj, vsetko je ok. a vypytaj si foto, nech toho drobca uz aj ja konecne vidim 😵

zarabono
29. nov 2011

@leamax jasne,ak to bude tak ako ma byt,tak urcite hej.

ivka3901
29. nov 2011

@staga dakujem ti no ,ale mi tento rok určite nepojdeme až po novom roku,chceme ešte nabrať nových síl do tých nervov čo nás čakajú ☹

lenka_21
30. nov 2011

@miminkad Ak sa nemylim ty mas ist dnes na kontrolu do Brna ... drzim silno palceky!!!! a verim, ze
@leamax poda predbeznu spravicku 😀

@zarabono Vitaj medzi nami 🙂

@ivka3901 Na tvojom mieste by som asi aj ja pockala do buduceho roka ... teraz by to bolo hekticke plus v novom roku je tu vela bab co bude stimulovat a tak posila bude velka 😀 Verim, ze buduci rok bude uspesny!!!!

lulu10
30. nov 2011

@zarabono drzim palce a tesim sa na fotocku a rychle dobre spravicky 😵

lulu10
30. nov 2011

@leamax hallo nevieme este nic nove o @zarabono?

lenka_21
30. nov 2011

@leamax Mam tu istu otazku ako @lulu10 kedze som pochopila akeho noveho clena tu mame 😀 😀

zarabono
30. nov 2011

@lenka_21 ahoj leni,tak som bola dnes na kontrole.bubacik ma 2,78cm a hmyri sa ostosest.hematom sa vstrebava a je mensi ako bubacik.vyzera to nadejnejsie.
@lulu10 vid vyssie 😀 na zajtra moc drzim palce.fotku som vam sem chcela dat,ale ked som to naskenovala,tak to neni nic moc.ak mate radu ako,sup sem s nou 😉

lulu10
30. nov 2011

@zarabono jéééémineky to su skvelé správy 😵 😵 😵 moc sa tesim, pozeram na pravitku kolko je 2,78cm a je to teda dost, to bude valibuk 😵

zarabono
30. nov 2011

@lulu10 ze zodpovedame 10tt.este ho skusim fotakom odfotit.dr bola velmi zlata.najskor robila sono dlho,uz som si hovorila,no uz je zle.a zrazu mi povie,ze ci moze o mne napisat dizertacnu pracu.drobcek je ok.

gabinkaa
30. nov 2011

@zarabono nádherná správička 😵 😵 😵 blahoželám, vidíš, že všetko dobre dopadne a aj ten hnusný hematon zmizne, tak sa len pekne držkaj, budeš stále na PN?

zarabono
30. nov 2011

@gabinkaa ja uz ostanem do konca.aj tak mi hovorila,ze prve tri mesiace urcite a zas nemam robotu zrovna vhodnu pre tehule.a dakujem 🙂
a co ty moja,stale rovnako?

gabinkaa
30. nov 2011

@zarabono ak máš náročnú robotu, tak radšej PN aby si si neublížila a ani tomu malému drobčekovi
ja zatiaľ tak nejako rovnako, len mi začali dosť opúchať prsty na rukách a na pravej ruke mi začínajú tŕpnúť, neviem čím to je a včera mi doki povedal, že mám menej plodovej vody, ale že sa s tým nedá nič robiť, tak neviem neviem

lulu10
30. nov 2011

@zarabono to muselo byt radosti 😵 tesim sa s tebou 😉

zarabono
30. nov 2011

@gabinkaa robim v infekcnom prostredi,tak to moc vhodne asi neni...to opuchanie by malo byt normalne,este ked mas aj problem s tlakom .no len teraz asi vydrzat co najdlhsie.kedy mas ist na kontrolu?

zarabono
30. nov 2011

@lulu10 potichucky sa tesime.este nie nahlas

gabinkaa
30. nov 2011

@zarabono to teda fakt nie je vhodné, radšej si doma povegeť, keď bude malinké bude viac starostí
na kontrole som bola včera, povedal iba o tej plodovej vode a nič, neviem či nie sú z toho štrajku lekárov celý dopletení, neviem či mám problémy s tlakom, lebo stále hovorí, že je dobrý a nejem tie tabletky, ale asi začnem, lebo mi včera robil prednášku ako ich treba brať, nedá sa v tých lekároch vyznať, na ďaľšiu kontrolu idem 19.12 a dovtedy musím stihnúť EKG

zarabono
30. nov 2011

@gabinkaa ale na tlak lieky by ti mal dat internista.ten ti najlepsie posudi,ci je ok.s tou plodovou vodou ti neviem poradit,ale ak cosi zistim,tak ti dam vediet.skusim sa popytat

lenka_21
30. nov 2011

@zarabono No vidis, som ti hovorila, ze to bude OK... velmi sa tesim a mozno mozes uvazovat nad upravou pasu nech vidime ako ti to odsypa 🙂 😉 🙂 Veeelmi sa tesim!!!!

zarabono
30. nov 2011

@lenka_21 dakujem,si zlata.radsej este pockam tie tri tyzdne.to je uz najmenej.dnes sme zacali 10tt.babule,ved bez vas by som to ani nezvladla.a hlavne bez @leamax

lulu10
30. nov 2011

@zarabono kedy mas dalsiu kontrolu?

gabinkaa
30. nov 2011

@zarabono dal mi ich gyn, ale dal mi aj požiadavku na EKG, vraj v 30.tt je treba ísť na EKG, možno sa spýtam internistky čo povie, plodovú vodu som skúšala pozerať na nete, ale nič som sa nedozvedela, sa mi zdá, že malinká za 3 týždne veľa narástla 700 g
v koľkom si tt? chceli by sme to pozerať v Tvojom pase, treba zmeniť 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre