Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zarabono
1. dec 2011

@leamax som jej pisala,ze vsetci na nu myslime

leamax
1. dec 2011

@zarabono 😵 😵 😵
nepisala si jej o tom cajiku, ze?

zarabono
1. dec 2011

@leamax nie,nepisala,aj som rozmyslala,ale cil rozmyslam zas nad inym. 😕

leamax
1. dec 2011

@zarabono ok, ved ja som jej pisala ip, tak si zajtra precita 🙂

staga
1. dec 2011

@zarabono to su super spravy, maly-a je uz velky 😀 a aj ten hematon tiez posluchol a vstrebava sa - super

zarabono
1. dec 2011

@staga dufam,ze takto budeme pokracovat dalej.ozaj,aj sa ti ozvala vitouskova?

staga
1. dec 2011

@zarabono nie, neozvala neviem co si mam mysliet a toto je uz moj 3 mail, sice tie dva boli iba informativne ale v tom tretom som uz dala aj otazku a nic.

zarabono
1. dec 2011

@staga no jej to niekedy trva.a skor asi neodpise,ked je to nepodstatne

staga
1. dec 2011

@leamax zasvat ma - co je ten ATB a preco si to brala? nechcem ti ho pripomínať ale zvedavost neda 😉
ano, co sa tyka toho caju mas pravdu da sa vydrzat -pre babo vsetko
inac dnes som si kupila hlivu ustricovu, letaku bolo pisane ze podporuje plodnost a tvorbu spermii a moja kolegyna to brala a je tehotna, ja viem ze to nemusi byt akurat z toho alebo preto lebo ona nema problem ale ako sa hovori ze topiaci sa aj slamky chyta - ci ako sa to hovori 😀 tak som si to nasadila a aj drahej polovicke

staga
1. dec 2011

@zarabono asi mas pravdu, neodpise ale nevadi ked sa s nou stretnem zavalim ju otazkami 😀

zarabono
1. dec 2011

@staga jasne,pytaj sa vsetko.prip sa porad aj tu s babami,mozno budu vediet poradit.a ako sa ti picha merional?

staga
1. dec 2011

@zarabono este si ho nepicham, ved ta mrcha mi este neprisla minulý mesiac ked som ju nechcela tak velmi rychlo prisla a teraz ked ju chcem aby som si mohla zacat pichat injekcie tak nechodi

zarabono
1. dec 2011

@staga tak to je riadna potvora,ta dobre natahuje.a mozno ani nepride... 🤐

staga
1. dec 2011

@zarabono to asi nie, lebo som brala antokoncepciu na regulaciu tej mrchy

zarabono
1. dec 2011

@staga jaj.no ale zas ked si ju vysadila,tak to tusim styroch dni by mala prist co ako.moc s antikoncepciou nemam skusenosti

staga
1. dec 2011

@zarabono no ano na letaku je napisane ze po vysadeni lieku do dvoch dni pride menzes a ja uz mam 4 den a nic
ale ty si dnes videla ten najkrajsi obrazok v telke 😀 a uz ma skoro 3cm je to asi ------------------------- toľkoto 😀

lenka_21
2. dec 2011

@zarabono No to je supeeer ... som zvedava co mu povedala ked sa budila z narkozy 😀 😀 😀 Tolko sme tu o tom pisali, ze by neprekvapilo keby mu tu hrud pochvalila 😉 Pozdrav ju 🙂

zarabono
2. dec 2011

@staga tak dufam,ze skoro pride 😉
veru,to sa da pozerat stale.
@lenka_21 no veru,aj mna by zaujimalo,co mu zas povedala.ktovie,ci sa mu na tu bezchlpu hrud nevrhla 😀 pisala som jej,ze na nu vsetci myslime

leamax
2. dec 2011

@staga ATB = antibiotika a brala som ich, lebo mi zistili pozitivne protilatky na boreliozu. vraj to moze byt stare tak pol roka, rok ale chcela si byt doktorka ista, tak sme sa rozhodli to preliecit.
mne ten caj nepride az taky strasidelne horky, hnusnejsi je ten olivovy olej. si pripadam fakt ako nejaka bosorka, ked mam taketo kombinacie 😀
no skusit treba vsetko, aj hlivu 😵
a aku antikoncepciu si brala, ked ti mrcha este nedosla? ja mam teraz marvelon, tak dufam, ze nebude moja mrcha robit drahoty

lulu10
2. dec 2011

caute baby tak som spat a celkom ziva 😀 😀 😀 dakujem ze ste vsetky na mna mysleli a drzali palce, to tak potesi cloveka ked si precita ze ste tu na mna mysleli 😵 NO ja som veeeeelmi rada ze som ani na sekundu nezavahala a nepremyslala nad laparkou tu na slovensku. Keby ma nerezali tak by som mohla povedat ze som bola na wellnes pobyte 😀 Uz dlho sa o mna nikto tak vzorne nestaral. Hned ako som prisla rano do RF tak sestricka ktora ma prijimala na recepcii tak bola so mnou pocas celeho pobytu, bola pri operacii, starala sa o mna po operacii ako som sa prebudila, bola so mnou v noci a aj rano pokial som neodisla, skvele sme si pokecalil. Mam dve ranky, jednu v pupku a druhu mimo pupka 😀 Ta prepazka nakoniec siahala az do polovice maternice... Teraz mam na dva mesiace Estrimax a Utrogestan, aby mi narastala riadna sliznica a prerastla tu ranu kde sa odkrojila ta prepazka. No a po troch mesiacoch idem na kontrolnu hysteroskpiu-to je len minimalny zasah, kde budem uspata asi 10 min. a potom idem domov. Štelcl chce vidiet ako sa to zahojilo. Hned mi prefukol aj vajecniky a aj odstranil nejake malicke zrasty, ktore tam nasiel. Takze komplet generalna udrzba 😀 Som moc moc rada ze to mam za sebou 😵

leamax
2. dec 2011

@lulu10 no vitaj 😵 som rada, ze to vsetko tak dobre dopadlo. ako to popisujes, tak normalne by sa na to dal asi kazdy nahovorit, ze wellnes pobyt 😀 😀 😀 ale super, ze sa nam o teba tak krasne postarali. fuuuu, prepazka teda bola riadna, neni sa teda ani co divit, preco sa nedarilo. ale uz nemas teraz ziadnu prepazku a ano prekazku k miminku a uvidis, ze hned prvy pokus bude uspesny 😵 joj, tesim sa 😵

lulu10
2. dec 2011

@zarabono bozinku to je krasne babatko na fotke 😵

zarabono
2. dec 2011

@lulu10 tak to su uplne uzastne spravy.som moooc rada.takze marcel nasiel aj to,co v martine nevideli.tak teraz to uz pojde lahko 😉 jaj som tak moc rada,ze ti tam vedeli pomoct 😵
dakujeme.posiela tete lulu veliku bocku a ma sa skoro uzdravit 😉

leamax
2. dec 2011

@lulu10 ozaj a ako bolo po narkoze? nic take si im nehovorila, na com by sa bavili? 😀 😀 😀

lenka_21
2. dec 2011

@lulu10 No vidis to a ty si tu stresovala, ved sme ti hovorili, ze to bude lahoda 😀 😀 😀 Hysteroskopia je uplne v pohodicke a je to fakt len chvilocku ... no tusim, ze onedlho tu mame dalsiu tehulku aj bez IVF 🙂 😉 🙂 Aj ma tie reci po narkoze zaujimaju 😅

zarabono
2. dec 2011

@lulu10 veru,cakame na tvoje ponarkozove stavy 😀

lulu10
2. dec 2011

@zarabono
@lenka_21
@leamax no po narkoze viem ze som mala dlho otvorene usta a vobec nesli zavriet 😀 aj som sa snazila rukou ich zavriet ale nesli a potom som mala dlllllhy preslov ale co som rozpravala veru neviem a ani som sa ani radsej nepytala lebo by som sa urcite hanbila 😅 len viem ze som rozpravala ako opita 😀 😀 😀

leamax
2. dec 2011

@lulu10 😀 😀 😀 skoda, ze si sa neopytala, urcite to stalo za to 😀 a mozno aj preto bola ta sestricka stale pri tebe - chcela vyzistit, co z toho si pamatas aby si to nahodou nehovorila dalej 😀 😀 😀 no verim tomu, ze keby si tam zacala hovorit o marcelkovej oholenej hrudi, tak skor by sa asi on zacal hanbit pred tymi sestrickami 😀 ale urcite to bolo zaujimave 😀

zarabono
2. dec 2011

@lulu10 no a potom sa divis,ze ta sestricka bola s tebou az do rana 😀 ja sa ani nedivim.asi cakala,co este z teba vyjde 😀 😀 😀

staga
2. dec 2011

@lulu10 to je fakt super sprava a teraz uz budu iba dobre spravičky - uvidis,drzim ti palceky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre