Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lulu10
5. dec 2011

@cecil36 presne toto iste povedal aj moj mm (ked sme prvy krat odtial isli s placom ze stale nemame pricinu), ze mu uveril absolutne vsetko pretoze to hovoril s takou istotou ze to inak ani nemoze byt. A nakazal urobit hysteroskopiu a tam sa dokazala ta prepazka a ked uvidel spravu z hystero tak povedal ze toto je pricina, je to tutovka no a never mu 😀

leamax
5. dec 2011

@lulu10 no super, som rada, ze si uz ok. cajik je dobry, mne chutil a robil mi dobre 😀 aj tebe urobi 😵
@cecil36 no ahoooooj. ty brdo, ze za chvilu ides na to - to kde si zobrala tie tt? 😀 jak to letiiiiiiii. ja fajn, dakujem. prednisonom sa napchavam, mam uz HAK a nervozna som ako pes, este aj vysavac ma dnes rozculil 😀 muzik je hadam aj rad, ze isiel do roboty 😀 😀 😀 ale vydrziiiiiim, pre babo vsetko

lulu10
5. dec 2011

baby som 4 den po laparke a mam teplotu 37,4 nic ma neboli a nemam ani ziadne problemy len ta teplota je to ok? mam si dat nejaku tabletku alebo zavolat do RF? alebo dalej makat v robote? 😀

leamax
5. dec 2011

@lulu10 ja by som radsej zavolala do RF. ved hlavu ti neodtrhnu a aspon budes vediet, ze je vsetko ok 🙂 daj vediet, co ti povedali, som zvedava 😀

lulu10
5. dec 2011

@leamax este pockam do zajta ako sa to bude vyvijat, nechcem robit zbytocne paniku, alebo napisem marcelovi mail co povies?

leamax
5. dec 2011

@lulu10 ja by som necakala. a co aka panika, ved sa len opytas.

lulu10
5. dec 2011

@leamax v prepustacej sprave mam napisane ze v pripade telpoty ihned volat, ale zas 37,4 neni nejaka zvlast vysoka teplota tak nechcem traposit ze tam volam s kravinou 😕

leamax
5. dec 2011

@lulu10 moja, nechcem ta plasit, ale to je ta najhorsia teplota, okolo 37. prosim ta, myslis, ze ked zavolas, tak si budu pamatat, ze kto presne si? ved im sa tam premelie ludi a tolko ludi im tam denne zavola. a moj nazor je, ze radsej urobit zbytocnu paniku ako nieco zanedbat.

lulu10
5. dec 2011

@leamax ok idem pisat marcelovi 😉

zarabono
5. dec 2011

@lulu10 radsej chod domov.a ako vyzeraju ranky?

leamax
5. dec 2011

@lulu10 nechces radsej zavolat? ktovie, kedy sa marcel k tomu dostane. ja by som tu zvysenu teplotu nepodcenovala, vsak @zarabono

lulu10
5. dec 2011

@zarabono aj sa chystam domov, ale citim sa vyborne, ranky su velmi pekne, mam tam fialovy špagatik 😵 uz som pisala marcelovi, dufam ze sa skoro ozve

leamax
5. dec 2011

@lulu10 no som zvedava, co ti napise. dufam, ze mu to nebude dlho trvat, ze ti odpise este dnes

zarabono
5. dec 2011

@lulu10 skus mu skor zavolat,ktovie kedy sa dostane k mailu.vyzera,ze z rany by to nemalo byt.vytok nemas?inak ak je to skor jednorazovy vystup,moze to byt aj tym,ze vnutro bolo podrazdne..to je toto tazko povedat..moze to byt aj tym,ze dnes sa asi viac hybes ako posledne dni.ktory den cyklu si?

lulu10
5. dec 2011

@zarabono myslis vytok z rany ci normal vytok? vytok z rany vobec nie a spienie este mam, ale marcel povedal ze krvacat mozem aj 14dni,a ja uz nekrvacam alebo len velmi slabo ale skor je to spinenie, rano som mala 36,9. Dnes som 26den cykulu, v stredu ma prist mrcha, brusko ma doobeda bolelo trosku ale -to bola klasicka mrchovska bolest nic ine

zarabono
5. dec 2011

@lulu10 no to neviem potom.uvidis,co napise.skus este vecer si odmerat teplotu.a aj zajtra normlane rano aj na obed.

leamax
5. dec 2011

dievcata, vy ste si pri prednisone doplnali draslik, ci ste sa tomu nejak zvlast nevenovali?

gabinkaa
5. dec 2011

@lulu10 no super, krásna pozitívna správička, som rada, že Ti všetko dobre dopadlo a hlavná príčina nezdarov je odstránená, som prekvapená tou starostlivosťou, naozaj je to pekné, že sa tak starali a myslím, že tak by to malo aj byť, len u nás to ešte nie je normálne a to je veľká škoda, tak držím palečky, aby sa riadne zadarilo aj bez IVF 😵 😵 😵

zarabono
5. dec 2011

@leamax jedz vela bananov

leamax
5. dec 2011

@zarabono ja viem, ved jem furt. ja len ci to len ja sa tym zaoberam alebo ste si vsetky davali tak viac pozor. sice som tu asi jedina, ze sa napchava prednisonom tak dlho, co?

lulu10
5. dec 2011

@leamax
@zarabono baby práve mi volal stelcl a pýtal sa že co a ako, tak že ked nemam bolesti podbruska tak sa nemusim báť, mám sa ozvať keby niečo, a niečo hovoril o výroku ale to som nerozumela či myslel z rany alebo zospodu...

leamax
5. dec 2011

@lulu10 no super, sa pekne stara o teba 😵 a som rada, ze je to v poriadku, hned budem pokojnejsie spat, ze ti nic neni 🙂 😵

zarabono
5. dec 2011

@lulu10 myslel vytok zo spodu,preto som sa aj ja pytala.rana vyzera,ze by mohla byt kludna.skus si ju repikom pretierat obcas cez den.
@leamax ja som ten letak ani necitala a ani draslik neriesila.to uz by sa clovek zblaznil pri tolkych liekoch

leamax
5. dec 2011

@zarabono tak zas ty ho neberies tak dlho ako ja. a ty necitas pribalove letaky? no teeeeeda 😀

lulu10
5. dec 2011

@zarabono
Ale ako mám vediet či mám výtok ked mam spinenie? Možno mam vytok ale nevidim ho

zarabono
5. dec 2011

@leamax a naco,co ta nezabije,to ta posilni
@lulu10 tak ale mozno to spinenie by bolo redsie alebo natahovacejsie alebo ake

leamax
5. dec 2011

@zarabono len keby ta uz zabilo, tak by bolo neskoro zistit, ze ved to bolo pisane v pribalovom letaku, ze je tam nejake riziko.
@lulu10 asi by to bolo redsie a mozno aj inak zafarbene, keby si mala aj vytok

naveen
5. dec 2011

hello @lulu10 dobehla som dnes na kona popozerat ako sa mas.. a vidim, ze celkom pozitivne naladena, ked stelcl povedal, ze to je ono, tak je to ono.. 😀 😀 😀 don't worry, baby 😝
37.4 ked mas vecer tak je to podla mna ok, ak ti to prejde a nepretrvava to .. ty si bola velmi skoro po operacii, ja som tiez vzdy mala trosilinku teplotu po operacii a kleslo to .. a vytok podla mna mysli taky hlienovy, zmiesany s krvou .. take ako keby cistenie.. ak to mas a slabne to a odoznieva, je to ok.. rany na bruchu si vetraj .. to by sa malo pekne zahojit 😝

staga
5. dec 2011

@tea284 pridavam sa k LULU10 aj ja som to skusala u nas a skoncila som v Brne.

staga
5. dec 2011

@cecil36 drzim palce, nech ide vsetko ako po masle 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre