Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zarabono
7. dec 2011

@leamax ja neblaznim,staviam sa k tomu pragmaticky.a ked uz,tak radsej vediet skor,ako neskor.istota je istota.inak nas drobec mi oddnes cika do bruska 😵

leamax
7. dec 2011

@zarabono ty si to fakt privolas 🙄 to nevies, ze na co furt myslis, to sa ti stane? si si to uz tak vsugerovala, ze sa budem cudovat ked sa ti to nepotvrdi. ale prajem ti aby sa ti to nepotvrdilo!!!
jeeeej, babulka uz cika? parada 😵

lulu10
7. dec 2011

@leamax ako si vedela ze som v robote? 😅 😅 😅 som musela, nudzovy stav 😠 ale zajtra hadam zas zostanem doma, ak sa mi teda podari. Ja budem chciet ten agolutin, len kto mi ho bude pichat? 😕 to je asi normalna injekcia nie taka ako fraxik ze?

zarabono
7. dec 2011

@leamax ja na to stale nemyslim.vcera som cely den myslela na bagetu a spanok

lulu10
7. dec 2011

@zarabono vidis tak to preto vela pijes aby malo babo co cikat 😵 no inak som rozmyslala ze musime dat rande vsetky tri lebo my s @leamax si musime pohladkat tvoje brusko aby sa to na nas nalepilo vies? 😵

leamax
7. dec 2011

@lulu10 ved ja tam mam speha, to nevies 😀 😀 😀 tak ale ked si sa uz tam rozhodla ist, tak sa neprepinaj, ved robota neni zajac, neutecie 😉 😀
@zarabono fakt? mne sa skor zda, ze o tom dost hovoris, tak to nejde bez myslenia, ci? 😀

idem si ja uvarit cajik, nech si ho stihnem dat este pred ranajkami 😵 inak - od vcera mam duomox 1000 - tie su obrovskeeeee, fuuuuuj

zarabono
7. dec 2011

@lulu10 moje brusko vam bude hned k dispozicii,len co mi dovolia.prip dame rande u mina

lulu10
7. dec 2011

@leamax neprepinam sa urcite, ved ja sedim v teplucku sama v kancli a tukam do pc, a zdviham len telefon-teda nic tazke 😀 ja som cajik uz vypila, mnam dobry je, ja rada taketo bylinkove 😉

lulu10
7. dec 2011

@zarabono ok dohodnute, k minovi idem v pondelok ale najskor mu musim zavolat ci mi vyberie stehy 😉

leamax
7. dec 2011

@lulu10 no ved aj to dokaze brutalne unavit, to poznam. takze nie, ze budes telefony dvihat a tukat do pc do vycerpania, jasne?
ja myslim, ze by nemal mat mino problem s tymi tvojimi stehmi
inak - on je isto rad, ze mu raz za tyzden jedna z nas tam dojde 😀 keby sme mu dosli vsetky tri naraz, tak ho asi od radosti vystrie 😀 😀 😀
@lulu10
@zarabono inak vsimli ste si - nejak sme tu zostali len my tri. sa nam tusim nikto neodvazuje vstupit do debaty 😀

lulu10
7. dec 2011

@leamax veru ja som si vsimla, uz som na to myslela ze vsetky babule tehule sa vyparili 😕 dufam ze nas neopusti aj @zarabono a potom tu zostaneme len my dve 😅

leamax
7. dec 2011

@lulu10 ale dlho nie, uz len par tyzdnov a potom sa vyparime ako tehulky aj my 😵

lulu10
7. dec 2011

@leamax no u mna to bude par mesiacov moja 😅 dufam ze tu nezostanem sama 😔 ty kedy zacinas stimulku?

leamax
7. dec 2011

@lulu10 v januari moja.
neboj, to ti ubehne rychlo. mne ako rychlo ten polrok ubehol 😵

lulu10
7. dec 2011

@leamax verim ze to rychlo ubehne, musiiiiii 😕

leamax
7. dec 2011

@lulu10 ubehne, uvidis. pozri - tento mesiac mas vianoce, kopec roboty okolo toho, to sa ani nenazdas a mas mesiac za sebou. v januari mas tyzden dovolenku s muzikom, z ktorej sa budes tesit este zvysne tri tyzdne z mesiaca - druhy mesiac za tebou. a februar? ten je najkratsi, ten si mozete urobit romanticky, Valentin, priprava na jar a pod. - a uz mas treti mesiac za sebou. no a v marci si tehulka 😵

zarabono
7. dec 2011

@lulu10 zavolaj mu v piatok o tie stichy
@leamax @lulu10 ked je doobeda spim a kolkokrat som poobede ko.ale asi sa nalakali vsetci

leamax
7. dec 2011

@zarabono myslis nas, ze sa nalakali? 😀 ja myslim, ze vsetky zhanaju vianocne darceky a ostatne sa venuju svojim detickam 😵

lulu10
7. dec 2011

@zarabono jasne zavolam uz zajtra, v piatok sme v cechach... ale dufam ze mi to urobi, neviem kde sa s tym potom chodi? na chirurgiu? 😅

zarabono
7. dec 2011

@leamax ja vianoce neriesim nejak.vsetci dostanu jeden darcek.skor riesim,co jest,ked mi nic nechuti a co s tou mojou teplotou
@lulu10 podla mna to urobi,je to banalita

lulu10
7. dec 2011

@zarabono a ty len citis ze mas teplotu? alebo si aj namerala?

leamax
7. dec 2011

@zarabono ja mam darceky uz pokupene, este mozno dokupim tie trenky muzikovi 😀 😀 😀 buduci tyzden chcem urobit medovnicky - ozaj, v kazdom recepte je pernikove korenie - to kde maju? neviete niekto? a je to tam nevyhnutne? keby som ich urobila bez toho, co by sa stalo? 😀

zarabono
7. dec 2011

@lulu10 ja si nikdy nenameriam.ja mavam vnutornu.aj citim,ze som horuca
@leamax to korenie kupis normalne v potravinach.a bez neho by to nemalo tu medovnikovu chut

lulu10
7. dec 2011

@leamax to kupis v kazdych potravinach, a nemusis to tam davat ked nemas...

leamax
7. dec 2011

@zarabono
@lulu10 by ste neverili, ale v takom tescu som to vcera nenasla. isla som si oci vyocit a nist 😀 a aj sa to vola pernikove korenie, ci nejak inac?

zarabono
7. dec 2011

@leamax tusim penikove.ja ho mam doma

leamax
7. dec 2011

@zarabono no ze normalne dnes skocim u nas do potravin a kuknem to tam. bola by ina haluz, keby to tu mali a v takom tescu nie 😀

zarabono
7. dec 2011

@leamax vsetko je mozne

leamax
7. dec 2011

@zarabono tak si predstav, ze u nas v potravinach ho mali. no kde sa hrabe tesco na dedinske potraviny 😀

zarabono
7. dec 2011

@leamax nuz skor by som povedala,ze je to tym,ze je problem toto pernikove korenie zohnat.ja som ho tiez dlho hladala a tusim jednota ho mala

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre