Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

leamax
14. dec 2011

@lulu10 aha, jasne, to viem, ze si dostala estrimax. dnes som nejaka extra vymetena, takze mi nedoslo, ze to su hormony 😀
@naveen z coho ti je zle? to som teraz nepochopila 😀
dnes som tu za nechapavu a vymletu, tak poprosim polopaticky 😀 😀 😀

no kukam, ze tu bude epidemia matejov 😀

naveen
14. dec 2011

@leamax praveze nebude.. chlapom sa to nejak nepaci .. ja mam kolegu v praci, ten sa vola matej.. no nadhera 🙂
no neviem z coho mi je zle.. zo vsetkeho.. 🙂 raz viac inokedy menej, vcera som bola na spanielcine, tak som si tam aj pogrcala 😀

@lulu10 ale tak to je charakter.. v podstate kompromis 😉

leamax
14. dec 2011

@naveen tak mne sa paci aj maximilian, ale muzik sa skor priklana k matejovi 😵 no ved uvidime
tak spanieli sa potesili, co 😀 ty si kedy das tt do pasu? ci nedas?

naveen
14. dec 2011

@leamax skor nedam 😝

leamax
14. dec 2011

@naveen som si aj myslela

holly74
14. dec 2011

@ivka3901 Díki, Ivka..a ako na Teba zapôsobili? A aj Ti navrhli nejaký iný postup ako si mala v SK?

lulu10
14. dec 2011

@leamax no teda tych matejov je fakt nejak vela, musim to prehodnotit, asi bude teda Janko 😀

leamax
14. dec 2011

@lulu10 😀 je este dost mozne, ze ja si zabojujem za maximilianka 😵 a ved co, nebolo by to stretko zaujimave, keby sme vsetky pouzivali len jedno meno pre tolko deti 😀

lulu10
14. dec 2011

@leamax tak zakricali by sme Matej ticho! a.... bolo by ticho 😀 sice asi by moja katarinka do toho este kecala 😀 😀 😀 ( boze uz fantazirujem 😀 )

leamax
14. dec 2011

@lulu10 😀 len fantaziruj, ved je to pekne, nie? mna toto startuje a vzdy pozitivne naladi, tak preco si to zakazovat 😵 hned je to nase trapenie mensie pri takychto predstavach. len si to nezakazuj 😉

lulu10
14. dec 2011

@leamax ja som vecny snilek 😅 ale aj mna to veru štartuje vpred 😵 moze ti ta zla cytologia nejako ovplyvnit to januarove IVF?

zarabono
14. dec 2011

@linda81 drzime paluchy,tfuj tfuj a setri sa 😉
@lulu10 dodatocne vsetko naj k vcerajsim meninam,tak marec urcite vyjde,a este veeeela zdravicka ti prajem 😵
@leamax pocuj,ved k tomu minovi ako chodis,uz mi je to podozrive.ta cytologia bude ok.podla mna to bol trosku mozno aj nezmysel brat cez zapal,ale to zas na druhej strane nemohol vediet.
@naveen @lulu10 no babule a u nas je matej jedine chlapske meno,co sa zhodneme.
@lulu10 @leamax @lenka_21 babule,dakujem,ze ste na mna vcera mysleli,mna ta krcna neskutocne chytila,aj dnes som uplne vyradena,vcera som vyskusala vsetko mozne a bubacik si uz asi myslel,ze som na hlavu.
na kontrole ok.male sa prevracalo z jednej strany na druhu,mavalo nam a nakoniec nam ukazalo tuk tuk,asi zato,ze sme ho rusili,sme sa vsetci aj s doktorkou smiali.hematom je uz takmer vstrebany.cysta na jednom vajecniku uz ok a na druhom este je,ale o dost mensia.mam uz zredukovane lieky,prednison vysadeny,od pondelku aj anopyrin,utros uz budem pomaly vysadzovat a o chvilu aj agolutin.v pondelok nas caka ten screening,ale dr vravela,ze by mal byt ok.moc sa tesila,popriala mi krasne tehu a mam uz chodit len k svojmu dr a na tie screeningy.tak som jej za vsetko moc podakovala a ona,ze to nie ona,ale ja som to zvladla a hlavne aj moje nervy.uz len tu krcnu dat do poriadku,ale to mi nerobi ta dlha cesta dobre.tak este raz nejak vydrzat a zvladnut to.
@lenka_21 v pondelok a utorok na teba myslim a moooc drzim palce,ale vsetko bude ok a dr ti ukaze maleho sibala 🙂

lulu10
14. dec 2011

@zarabono velmi sa tesim z takychto dobrých spraviciek, a dakujem za vinš 😉

zarabono
14. dec 2011

@lulu10 snad to uz dobojujeme do konca,ked sme uz toho tolko zvladli.

lulu10
14. dec 2011

@zarabono jasne ze dobojujete, to je bez debaty... a co s tou tvojou krcnou? da sa s tym teraz nieco robit?

zarabono
14. dec 2011

@lulu10 moc ani neda.mm mi to fenuje,davam si taky hrejivy vankus,natiera mi to mentolovymi kremami a nahrieva biolampou

lulu10
14. dec 2011

@zarabono jáááj tak vy mate teda starostlivost, si vas pekne mm hycka 😵 dufam ze sa ti to nejako upravi aby si si mohla uzivat tehu radosti 😉 ja som ako zbity pes, som tak neskutocne unavena ze ledva kukam pred seba, pracovna aktivita na bode mrazu 😅 neviem ci je to tym pocasim alebo som este neni celkom fit po tej laparke, ale keby som lahla tak v sekunde spim 😔

lulu10
14. dec 2011

@zarabono a kedy si zmenis pas nech vidime tie zazracne tt 😵 -usmievam sa od radosti na monitor ako pako 😀

leamax
14. dec 2011

@lulu10 ved aj ja. a neni ten svet potom krajsi, ked sa takto nan kukame? 😉 😀
pytala som sa mina a povedal mi, ze nie, ze ved keby nieco, tak cytologiu sleduju aj u tehotnych, takze to nebude mat vplyv
@zarabono no ved to si ty nevedela, ze mne tie vysetrenia u neho robia dobre 😀 😀 😀 tak zas sme nemohli vediet, ze z tych sterov nieco vyjde pozitivne. a ze ked sa tam uz vrta, tak vezme aj cyto, chceli sme to mat jedny vrzom vybavene. a na HPV vtedy povedal, ze to nebude brat, ze naco. skoda, ze ho nevzal hned, mohla som mat pokoj. co uz, tak si to pojdem dat zas utorok urobit.
a ty si mi slubila, ze po vcerajsku uz budu u teba svietit tt v pase. tak sup-sup

zarabono
14. dec 2011

@lulu10 to bude tym pocasim.ja uz par dni mam taky nizky tlak a teraz v kombinacii s tou krcnou si pripadam ako chvilu pred smrtou.lezim a mam pocit,ze sa dusim a odpadnem.zacne mi busit srdce.no des.uz nech mi je lepsie,ale ked si predstavim,ze pondelok zase do brna a toto prezivat...ale babulko za to stoji
@leamax ale aspon uvidis mina.zmenim si to v pase.len mi bude lepsie.idem naspat tam odkial som vysla.len som otvorila okno dokoran.a idem si krk natriet,nech vydrzim do muzikovho prichodu.

leamax
14. dec 2011

@zarabono no popravde, uz som ho nechcela do vianoc vidiet 😀 ale asi by som mu chybala, tak si ma pozichroval 😀 😀 😀
a pocuj, ved by si mala ist aj na stitku na kontrolu, nie nahodou? nezabudni na to. ja uz hadam zajtra nezabudnem zavolat na tu hematologiu 😀

zarabono
14. dec 2011

@leamax no ja ho budem vidiet teda mala by som az po vianociach.ja idem na stitnu az po vianociach.o dva mesiace a to je zaciatok januara.tak som rozmyslala,ze potom tam zavolam a pojdem ked aj minovi.aj na infekcne mam ist v januari na krv

leamax
14. dec 2011

@zarabono ja mam piatok volat, ci nahodou nie su vysledky z infekcneho. nevies, kolko sa caka na termin u tej hematosky, nahodou, ze?

zarabono
14. dec 2011

@leamax to veru netusim.ale moc dlho asi nie.len teraz je pred vianocami,radsej tam zajtra zavolaj,aby potom zas nemali dovolenku

leamax
14. dec 2011

@zarabono no ved chcem zajtra volat, len dufam, ze zas nezabudnem 😀 uz zabudam na to druhy tyzden 😀 nevies, ci tam treba aj odporucanie?

cecil36
14. dec 2011

Ahojky tak zajtra nastupujeme do nemocky, drzte nam palce 🙂

leamax
14. dec 2011

@cecil36 joj, moja, strasne drzim prsty, nech vsetko prebehne hladko a uz sa tesim na dalsie nase babulko 😵 😵 😵 budeme na vas mysliet, neboj, zvladnete to obaja v pohodke 😵

cecil36
14. dec 2011

@leamax dakujemeeee 🙂

gabinkaa
14. dec 2011

@zarabono ahoj moja, no super správička, teším sa veľmi z dobrých výsledkov, tak malinké bolo akčné a dobre sa poukazovalo, je to pekný zážitok, naozaj si to super zvládla tie všetky problémy a malinké tiež sa držalo zubami nechtami, teraz len takto pekne pokračovať, juj veľmi si ma potešila 😵 😵 😵

zarabono
14. dec 2011

@leamax ved ides k minovi,tak si vypytaj.lepsie je mat ako nemat
@cecil36 jej moja,mooooc drzime palce,neboj,vsetko bude ok 🙂 😵
@gabinkaa dakujem Gabi,snad to uz zvladneme do konca.no vcera bolo akcne a pondelok bude lezat.inak nam aj vitouskova hovorila,ze to tak byva,ze u nej sa hmyria a potom idu doubkovi a babatka lezia ako laty

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre