• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

27. marca 2017 
@gabinkaa tak komplikacie moze mat hocikto.sesternica mala vcelku nekomplikovane tehu,nic vazne,a v 8 mesiaci jej robili akutnu sekciu pre HELLP syndrom
14. dec 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax vsetko je mozne,ale to tam dam potom mam dve deti,muza a bubacika :grinning:
14. dec 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zarabono no nie, ze vsetko je mozne, u teba to isto aj tak bude
14. dec 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax ved keby aj,tak preto sa svet nezruti :wink:
14. dec 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zarabono ved nevravim, ze sa zruti, ale si to tu slubila...
14. dec 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holly74 no celkom dobre,pred sa je to iné prostredie ako v BA.my chodíme k takému mladému dochtorovi volá sa štelcl a je to taký mlady zobák ako my a fajn,ale predsa ešte sa tak dobre nepoznáme,boli sme s ním zaťial len raz a teraz ideme až po novom roku 1,11 2012 a dohodli sme sa na soft stimulácii tak uvidíme,ale ak nebudem dobre reagovať tak pojdeme naspäť dotoho centra čo sme boli v BA
15. dec 2011 o 00:42  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holly74 vy ste kde boli na slovensku v centre?
15. dec 2011 o 00:44  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky akurát dneska som volala do reprofitu a objednala som nás na 1,11 2012 tak možno už koncom januára,ale ešte uvidíme ako sa s dr.štelclom dohodneme :slight_smile: a ešte podľa toho ako dorazí mrcha
15. dec 2011 o 01:02  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zarabono co je HELLP syndrom? a polopate prosim :grinning:
15. dec 2011 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 je to dost specificka komplikacia,v podstate nevie sa ani co ju vyvolava,co je pricinou,v podstate ide o to,ze v krvi sa ti nezrazi ani vlocka a obvykle matka alebo dieta nepreziju.sesternicu najskor zacala boliet pecen,co abutaima ignovoroval,az ked tam prisiel dalsi raz,tak jej opakovane robili odbery,nakolko vraj tie predosle sa zrazili a ked prisli vysledky,tak uz krvacala z nosa,usi a akutne ju zachrankou prevazali do trencina.tam chceli pockat,co bude dalej,ale nakoniec po par hodinach este v ten den museli robit sekciu.nastastie prezili obaja.jej davali kopu krvi a plazmy nonstop.no a v lete jej abutaima diagnostikoval zhubny nador krcka maternice.odmieta jej cokolvek povedat.jeho odpovede su vyhybave
15. dec 2011 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zarabono koksooo, ja bi som abutaimovi nesla ani keby co bolo. ja uz budem furt tvrdit, ze je to blb
15. dec 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zarabono preco nejde inemu lekarovi? mojej tete tiez zdiagnostikoval zhubny nador na krcku a povedal ze ani operovat sa to neda a ani nic s tym robit, ze je to ako casovana bomba a posledne stadium, tak rodina nasla lekara v BA, a uz je vyse pol roka po operacii a je zdrava ako buk, ani na chemoterapiu nebola, vsetko to vybrali a hotovo!
15. dec 2011 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 to abutaima jej povedal? to je blb :angry:
15. dec 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax ano abutaima
15. dec 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 kreten. ja som ho zazila jediny raz a stacilo mi. teraz by som k nemu nesla ani keby co bolo, nikto by ma k nemu nedostal. sa cudujem, ze k nemu este niekto vobec chodi
15. dec 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax len kam tu u nas ist? :sweat_smile: ja teda vobec neviem ku komu by som utekala keby nieco, mam odskusane aj to aj pe ale... :angry:
15. dec 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 ja som chodila napr. do PN a tiez to nemam hned pod nosom. a ty mozes utekat minovi kdyby neco, vzdy lepsie ako abutaima, tomu by som uz ani nasu sucku nezverila
15. dec 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leamax no jasne mino je istota len som myslela ze ked treba ist do nemocnice tak fakt neviem kde by som sla, a mino kde sluzi? -ked chodi aj na nocne sluzby... nevies?
15. dec 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 on sluzi v TO. aj ja ked som tam bola, tak mal par sluzieb. mi nabehol vecer do izby, ze: seruste :grinning: a keby bolo treba do nemocky, tak na tvojom mieste by som asi radsej isla do TO a pytala si kerekovu. ja som tak tiez bola a bola som s nou spokojna, fakt mi venovala dost casu, pozornosti a snazila sa, aj nadej mi dodavala. a ked mi oznamila, ze sa fakt neda nic robit, tak aj bolo citit, ze jej to je luto, ze to neni len fraza, ze nie som len dalsie cislo
15. dec 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax to je exot :grinning: ja som nemala to stastie zeby som ho tam stretla
15. dec 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax ja dufam ze uz nikde nebudem musiet ist, bo mam z toho hrozu :frowning2: ja som v TO prezila aj jednu silvestrovsku noc :pensive:
15. dec 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 nooo, tak to musela byt uzasna silvestrovska noc, to ti teda verim. ja tiez dufam, ze najblizsie pojdem do nemocky uz len rodit :dizzy_face:
15. dec 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax tak to teda bola, na tu asi nikdy nazabudnem :rolling_eyes: bola som po kyrete a 1.1. ma prepustali domov :pensive: ale aj ja najblizsie pojdem az rodit a hotovo... :sweat_smile:
15. dec 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 tak-tak, najblizsie vidim nemocnicu v BN, ked pojdem na 3D/4D sono a potom uz len TO (mozno NR - to sa este rozhodnem) pocas porodu :dizzy_face:
15. dec 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 ja som to hovorila aj jej muzovi,ze co nejde inam.je to jej rozhodnutie.ked si mysli,ze robi spravne.ona to ma vraj v zaciatocnom stadiu.uz jej to robil v auguste,vraj bolo vsetko ok a teraz zas mala zle vysledky,ale nechce jej nic povedat.

baby,mysliete,ze este mozem spinit?
15. dec 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zarabono ved este tam kusok hematomu mas, nie? tak mozes este kludne spinit, ziadnu paniku!
15. dec 2011 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax este by tam malo byt z neho.no dufam,ze sa to nezhorsi.pre istotu som si bachla ascorutin
15. dec 2011 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zarabono horory? nie, nezhorsi, odchadzaju posledne zvysky hematomu, lebo babulka ho tam uz nechce mat, tak ho pomaly vyhadzuje :dizzy_face:
15. dec 2011 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zarabono tiez si myslim ze odchadza hematom, hlavne klud a nohy v suchu :wink:
15. dec 2011 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lulu10 a v teple :slight_smile:
15. dec 2011 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok