Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zuzla80
31. júl 2009

Juli je to kruté - a najhoršie na tom je, že z ľudí robia "pokusných králikov". Ten článok, čo sa dostal do rúk mne, zase spomína UNICEF - ktorý zafinancoval vakcíny v Afrike, ktoré v sebe vraj obsahovali vírus HIV, ktorý bol mimochodom umelo vyrobený v laboratóriach, len ho proste potrebovali dostať medzi ľudí a pritom tí africký ľudia si mysleli, že im pichajú klasickú injekciu. A taktiež je zaujímavé, že na výrobe vakcíny proti prasacej chrípke sa začalo pracovať už pred 5timi rokmi a bola zaregistrovaná pol roka predtým ako prasacia chrípka prepukla - náhoda???
Ja toto nepochopím ako si niekto nedokáže vážiť ľudský život.

Nemyslíte si o mne nič zlé, ja už končím na túto tému, len ja som po prečítaní a videní toho videa ostala v nemom úžase, čo všetko vedia spôsobiť zisky a peniaze.

julietka
31. júl 2009

zuzlik aj to som citala ze v Afrike bol virus HIV nasadeny tiez umelo, ved lepsie je pre OSN zlikvidovat takto potichucku nevinnych ludi ako im pomahat v ich biede..

julietka
31. júl 2009

jeej avusik az teraz som si vsimla ze si uz "za vodou" 😵 😉
ja som dnes bola v tescu na nakupoch a neodolala som detskym dupackam, aj ked som si hovorila ze skor ako od 4 mes.nebudem nic kupovat, ale podlahla som zenskym a materinskym rozmarom 😉

tanitta
31. júl 2009

baby..musim vam nieco bonznut 😎
Mahuuliena vycikala dve palicky 😵 ....mahul ani si sa neprisla pochvalit 😨 😵 ... takze brno sa nekona??? 😀 skoda ze uz nemas albumik ...

tanitta
31. júl 2009

julie...treba si spravit trosku radost aj ked s nejakou malickostou 😵 ...

avaka
31. júl 2009

Ahojte 🙂
Pozeram,ze ste tu dnes preberali chripku.. 🙄 ,no nie dobra tema,tak uz ju nejdem ani rozoberat..

JUli,veru,dnes nam naskocili tt,ja uz by som mala podla utz zajtra koncit 13tt.. 😎 A Ty uz 11... 😵
A ake si kupila dupky?Ake farby?Ja mam tiez jedny doma,ale tie uz mam velmi davno,tie som si vsak nekupila,ale dostala.Uz som ich mala odlozene velmi hlboko,lebo som nevedela,ci ich niekedy vytiahnem.. 😔 ,no a nedavno som ich teda predsa vytiahla,rozlozila a poobzerala som si ich,aby som videla,ake to bude malulinkeeee.... 😵

Zuzli,o tyzden dofca.. 😉 Tak sa nerozculuj nad vakcinami a psychicky sa pripravuj na relax a nicrobenie.. 🙂

Miri,Stelc Ti to krasne napisal,on je zlaty,aj tie maily tak vybavuje s takou lahkostou,hned sa odlahci situacia..
Lahhel ahoj 🙂
pozdravujem vsetky kocky 😵

tanitta
31. júl 2009

Xi xi veru som sa zasmiala na stelclovim mailiku az mi cvrklo 😅 😝 😀 😵

avaka
31. júl 2009

Haaaaaaaaaaaaaaaaaa
to fakt?Mahu 😀 😀 😵 😵
Tani,Ty vies vsetko 😀 😀 Este,ze Ta mame 😵
Este najdi Mahu,nech sa nam pride pochvalit a opisat,ako sa to stalo 😎

lenka20
31. júl 2009

caute zlaticka, ja som vas troska zanedbala a vidim, ze sa tu nieco deje 😵 😵 mahuuuu - no tak pod sa pochvalit, pod, zlaticko nase 😵 😵 😉 😵 😵
babule vidim, ze ste rozoberali vakcinaciu - pred 2 mesiacmi sme boli so psikmi na veterine a veterinar povedal, ze hadajte preco je prasacia chripka? lebo farmaceuticke spolocnosti navyrabali vela vakcin proti vtacej chripke a tie teraz budu expirovat, tak ich este rychlo potrebuju predat a zarobit na nich.. len tolko odo mna, aj bez toho som taktiez odporca ockovani proti kadecomu, myslim, ze sa telo dokaze s vacsinou veci vysporiadat same a tie ockovania niekedy zaucinkuju presne opacne ako by mali..
tanicka no tak sa pochval, ake bolo plavanie, co robil drobcek, bavil sa dobre? ved on ma vodicku rad, ale tak, ci ho to bavilo? a ty? stihli ste sa rano vychystat?
avuska gratulujem ze si v 2.trimestri, to je super, tak uz si uuuplne oficialna tehula, mozes zacat nakupovat a oznamovat dobru spravu 😉 😵

lenka20
31. júl 2009

ozaj - mirindik - okolo10tt sa chodi do olomouca na testiky z krvi a myslim aj sono..skus napisat jujke nasej starej temy IVF-nadej...., ona tam urcite bola.. su velmi dobry, znami si tam dali robit testy kvoli CF, vysledky boli velmi rychlo, bohuzial boli pozitivne, ale su tak vraj skveli ludia.. a stelcl je super 😀 😀 , naozaj ked ti tak lahucko s humorom odpise, tak je clovek uplne kludny...

avaka
31. júl 2009

Leni,dakujem 🙂 ,no s nakupmi este nemusime ponahlat,aj keby bolo na mne kludne by som si kazdy den doniesla nieco pekne pre babenko 😵
A veru Tanicka s veducim boli plavat.. 😎 budes mat aj fotky z plavania?...Tie su uzasne....a tie podvodne...

tanitta
31. júl 2009

jejda a zeby sa pridala aj lauritka?? k // 😎 ...chlapi su vonku tak som vykukala 😉 ...
leni.. jaj fajnove bolo... sme len 2ks v kurze teraz takze parada 😀 ... rano stihali sme vstala som o 2hodiny skor ako maly 😅 ...veduci bol uneseny z toho vstekeho boli sme v saune aj... potom zacal trosku protestovat v bazeniku lebo nemohol robit to co on chcel ale to co chcela pani cvicitelka 😅 ..ale prvy dojem perfis

avaka
31. júl 2009

a pani cvicitelka nerobila podla neho?? 😲 😀 😀 😀

tanitta
31. júl 2009

avuska..budu aj fotky... mame fotak co sa moze aj povodou takze pofotime vsetko 😉

avaka
31. júl 2009

Tani,to akoze aj Lauritka ma // ? 😕 Aj ju si pamatam,este z davnejsich dob..

lenka20
31. júl 2009

jak to ze nemohol ked je veduci 😕 😕 😕 😉 no teeeda, tak to sa nediv, ze protestoval 😝
super, ked ste len dvaja na kurze, to je fakt dobre, moze sa vam naplno venovat, jeeeej, muselo to byt super.. maly uz si navykne uz bude vediet ze idete ked zacnete chystat.. bude sa tesit..na ako dlho je ten kurz? no, musim ist vykukat zeby aj lauritka, to by bolo fakt super 😵 😉

avaka
31. júl 2009

tak sa tesim na foto 😵 Nad tym podvodnym fotakom budem musiet aj ja porozmyslat...

tanitta
31. júl 2009

idem neco hodit do pc tak jednu hodim nakuk;)..

julietka
31. júl 2009

tanitka tesim sa na fotecky z plavania, veduci musel byt krasnucky v tej vodicke 🙂

inak lauritkin albumik pozorujem uz par dni a stale vaham ci uz gratulovat, alebo radsej este nie...je to zaujimave s tymi lauritkinymi ciarockami, no bolo by to uzasne keby sa podarilo uz konecne, zasluzia si to aj oni

a mahuli??to sa im podarilo uz prirodzene, alebo boli na tom KETiku? no mahuli pridi sa pochvalit aj k nam 😵

avusik a na kom to teda zalezi ci budes/nebudes uz kupovat mini vecicky? 😉 ved toho je tak vela ze ked zacnes od 4 mesiaca ani vsetko nestihnes nakupit 🙂

julietka
31. júl 2009

tanitka ty ako mamina, mas skusenost s tym kyblikom na umyvanie babatka namiesto vanicky? nieco som hladala na nete a uplne nahodou som na nieco take natrafila a celkom sa mi to paci, vraj to vymysleli holandski pediatri a deticky su v nom vraj spokojnejsie pri umyvani lebo im pripomina matkine lono..

tanitta
31. júl 2009

julie.. ja som kyblik nemala.. ale videla som nazivo tak kupkat babetko v nemocnici .. bolo spokojnucke...to zalezi odteba ale vec je to dobra...ale ja som skor za klasiku.. vanicku vyuzivame doteraz uz by som ho do kybla nevpratala 😀

julietka
31. júl 2009

ved hej, veduci je uz na kyblik veliky, on ma uz teraz bazenik s tetou cvicitelkou 😉
ten kyblik je tak max do pol roka..ale je pravda ze vanicku uz vyuzijes na dalsich par rokov

avaka
31. júl 2009

Juli 😉 mozno uz teda nejake drobnost zacnem 🙂
Tani,ja som na chvilu vypadla a foto uz neni.. 😒 este hod na minutku ,prosiiiim

milacikova
31. júl 2009

este nebolo foto..

tanitta
31. júl 2009

maly prisiel pokadeny tak som musela zasahovat..

avaka
31. júl 2009

😀 😀

tanitta
31. júl 2009

no kuknite lebo mazem... 😎

avaka
31. júl 2009

jezisi,ten je zlaty...a nejaky plavec z neho bude.. 😎 len este aby pani cvicitelka posluchala.. 😀

avaka
31. júl 2009

musim ist babulky,pekny vecer 🙂

tanitta
31. júl 2009

ja idem takisto;).. veduci vola 😝 ...
leni.. kuk centrum posielam ti aktuality

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre