• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

26. marca 2017 
@leamax @lenka_21 @zarabono dakujem za pochvalu za literarne dielo - som sa snazila :dizzy_face:. Urcite je mensia crevna prehanka lepsia ako zapcha, pretoze aj po sekcii je problem tlacit na we-e-ecku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No tak ci onak, Gabika
@gabinkaa a Leamax, partner pri porode je super , presne ako to popisuje @martini :slight_smile: . Je to hlavne o psychickej podpore a ta fyzicka je takisto super - pomoct zliezt a vyliezt na porodny stol, v sprche, prejst na wecko, masirovat krize - sice na to vsetko je tam personal (a musim pochvalit, ze v TN nemocnici su veeelmi prijemny a maju profesionalny pristup), ale predsa ked vies, ze niekto blizky je pri Tebe, tak je to o to lepsie. :wink:
22. dec 2011 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax no ja uz mam 40 rokov :frowning2: ale uvidim skusili by sme to este v marci, nech si telo oddychne od tych hormonoch a ty kedy idete - v januari?
22. dec 2011 o 18:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maticap. ved prave po tej psychickej stranke si myslim, ze je manzel pri porode na nezaplatenie. ved uvidime ako sa k tomu moj muzik postavi, ked uz pojde "do tuheho"
@staga to vobec neni vela, nase babky rodili aj 50, nevzdavaj to :dizzy_face: v marci vam to isto vyjde a budete mat na dalsie vianoce krasny zivy darcek :dizzy_face: ano, my ideme v januari na uspesne IVF :dizzy_face:
22. dec 2011 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax Ja si myslim, ze ked ta bude vidiet tehu tak ti to navrhne aj sam :grinning: :grinning: :grinning: Muzi pri tom maknu,vidim aj na mojom mm :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a teraz ked vie, ze chlapcek tak to by ste mali vidiet, ale tusim najviac sa tesi moj ocino (ten uz sklada domace bohatstvo kt. pri malom vyuzije - napr.futbalovu loptu :grinning: )

@zarabono Nooo supris,cisielko nadherne :slight_smile: ... co sa tyka porodnic tak vybera moj mm, ale ja to najskor vidim na BA Kramare (robia tam vsetko plus neonatologia je najlepsia). U mna je uz sekcia jasna a tak som zmierena :wink:

@martini Porod ako z filmu ... aspon mas na co spominat :grinning:
23. dec 2011 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 presne toto si myslim aj ja, ze ked bude vidiet ako brusko rastie a pojde na par kontrol na gyndu so mnou, tak sa bude tlacit na tu porodnicu, nie ze aby som ho prehovarala :grinning: som to videla pri tom prvom tehu, ani riad mi nedovolil umyt, obskakoval ma :slight_smile:
23. dec 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby-mam super spravicku, pred chvilou mi volala callex ze uz je z nej mamina. Mala Monika sa narodila dnes cize 23.12 o 8:35 s mierami 2870 g a 47 cm. Callex to zvladla prirodzene, sikulka srdecne gratulujem a prajem vela zdravicka a vsetko naj naj naj Krasny darcek rovno pod stromcek
23. dec 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@tinna13 dakujeme za kraaaaasne spravicky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: naadherny darcek pod stromcek :dizzy_face:
@callex z celeho srdiecka gratulujeeeeeeeeemmmmmm k malickej a zelam hlavne vela zdravicka vam obom a krasnych spolocnych chvil, maminke vela sil a mliecka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dec 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 dakujem,snad bude rast tak krasne ako doteraz
@leamax v to maju len jeden prenosny inkubator.a ja tam rodit nechcem.tam by som ja nemala klud
23. dec 2011 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 ja zatial zvazujem stale.este si zistim cosi o trencine a uvidim.hlavne by som chcela,aby tam pre istotu ta neonatologia bola.v nitre sme mali aj 500g dvojicky,strasne krasne.
@callex moooc gratulujem,hlavne vela zdravicka,sil a mliecka :slight_smile:
23. dec 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zarabono preco myslis, ze by si nemala v to klud?
a verim tomu, ze vy inkubator ani specialnu starostlivost potrebovat nebudete, drobec uz teraz dokazal aky je silny a co vsetko dokaze
23. dec 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax lebo tam robim a stale by som mala navstevu
23. dec 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax veru,drobec je riadny bojovnik.v noci som mala hnusnu zimnicu,brrr.este ideme na nakup
23. dec 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zarabono toho by som sa vobec nebala. jednoducho by som si poziadala, ze okrem rodiny si nezelaz ziadne navstevy a hotovo
no chodte, moj muzik s ocinom tiez este isli. ja som rada, ze nemusim, ludi tam bude urcite jak nas...nych
23. dec 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, zelam vam vsetkym krasne a stastne Vianoce, vela lasky, pokoja a porozumenia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dec 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, prajem vsetkym stastne a vesele sviatky, vela zdravia a lasky v novom roku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

@callex blahozelaaaaam.. krasny vianocny darcek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tiez hlasujem za partnera pri porode, na nezaplatenie :wink: :wink:
23. dec 2011 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax no ked to je tazko.sme boli v meste,ale sme boli len v nabytku,pozriet v tom babydreame a paci sa nam tam jeden kocik aj cena je dobra a v bille a isli sme domov.na viac sme nemali odvahu
23. dec 2011 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule prajem vam vsetkym stastne a vesele sviatky plne lasky,zdravia a rodinnej pohody a do noveho roka vela prirastkov :slight_smile:
23. dec 2011 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex moc moc moc gratulujem, to je krasna spravicka na dnes, drzim vam palce nech spolu rychlo krasne fungujete a vsetko klape ako ma, a vela zdravicka a stastia :dizzy_face:
23. dec 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 ani si nevies predstavit aku mam z vas radost, po tom vsetkom je zltacka uz len "brnkčka" ale aj ta nech vam da rychlo pokoj aby ste si mohli doma vsetci spolu uzivat, tesim sa na foto malickeho, majte sa krasne a hlavne zdravo a stastne :wink:
23. dec 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax tak drzim moc, moc palce v januári :slight_smile:
23. dec 2011 o 20:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini ja si tiež myslím, že by to bolo super mať ho pri sebe už ako morálnu podporu, ale ak by tam mal odpadávať a ešte aj jeho kriesiť, to by bolo už naozaj dosť, uvidíme ako sa rozhodne keď príde na to čas, ale chudiatko užila si si fakt dosť až ma chytá hrôza pri čítaní tých riadkov a začínam mať strach ako to zvládneme
23. dec 2011 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maticap. uvidím či to bude prirodzene alebo sekciou, lekár teraz začal navrhovať prirodzene, tak uvidíme a tatinko ma naozaj strach, vraj sa nechce na mňa pozerať ako sa trápim bolesťou :frowning2:
23. dec 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maticap. či bude otec pri pôrode sa ma pýtal doktor, ale troška som sa pousmiala pri Tvojej správičke hlavne na tom kaprovi spred 20 rokov :slight_smile:
23. dec 2011 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá prajem všetkým krásne Vianočné sviatky plné pohody a šťastia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dec 2011 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte baby, prajem Vam vsetkych NADHERNE VIANOCNE SVIATKY, vela krasnych a zazracnych momentov a hlavne prijemne rodinne teplo, kt. VIANOCE vyzaruju :slight_smile: :wink: :slight_smile:
24. dec 2011 o 05:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
autor
Všetkým maminám,tehulkám a snažilkám želám krásne vianočné sviatky plné pohody, lásky a porozumenia :slight_smile:
24. dec 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Krasne Vianoce prajeme uz z domu vsetkym tehulkam, maminkam aj cakatelkam na drobca v brusku :slight_smile: Nech sa Vam vsetkym dari :dizzy_face:
24. dec 2011 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
aj ja sa pripájam krásne vianoce všetkým cmuk a nech sa nám to vytúžené šťastie neobracá chrbtom a konečne sa na nás usmeje :slight_smile:
25. dec 2011 o 22:51  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lahhel ahoj aj vy sa chystáte chodiť z nitry do brna do RP?idete skúsiť šťastie?my sme boli 3 krát už v blave a možno sa tam vrátime ak brno nebude úspešné.
26. dec 2011 o 14:00  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,

neviete, prosim vas, ci v RF robia medzi sviatkami aj operacie? alebo len ultrazvuky a bezne kontroly?
26. dec 2011 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok