Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

leamax
2. jan 2012

@lulu10 tak to sme dve 😀 nooo, neboj, aj ta jedna ta bude fajne uspavat 😀
ja som si brusko nechytila ☹ ale den pred silvestrom som si uzila neterku na krste, skoro som ju nepustila z ruk, tak verim, verim, verim 😵
joj, aka som ja teraz nafuknuta, uz cakam, ze strelim kazdu chvilku 😀

zarabono
2. jan 2012

@lulu10 to uz kuka vyse mesiaca 😉 no ved uvidis,ci dostanes.kolko ho beries?inak z toho utrosu som aj ja ako na prasky.hodinu po zjedeni som ko.som zvedava,ci sa to teraz zlepsi,ked ho vysadim uplne.len ani to znizovanie davok nepomahalo
@leamax jasne,cakam ta,ze sa vobec pytas 😉 dosiel ti balicek?uz pichas?kedy idete na sono?

leamax
2. jan 2012

@zarabono a ty si aka rychla, pocuvaj 😀 balicek neviem, este som nebola kuknut v schranke, ale asi este nie, to by ta nasa usana uz blaznila na brane, keby videla postarku 😀 este cakam mrchu, sono bude podla toho, kedy dojde mrcha, ale cakam ju kazdu chvilu uz. sa jej neviem dockat, posledna mrcha 😵

zarabono
2. jan 2012

@leamax co som rychla?ja som myslela,ze ti uz ta svinucha dosla.no inak aj zara dnes spustila na postarku 😀

leamax
2. jan 2012

@zarabono ved som mala este len 30.12. poslednu HAK, tak kde sa ponahlas 😀 ved ona dojde kazdu chvilu, neboj
nasa spusti na kazdeho, nie len na postarku 😀
no spomen certa - prave to postarka doniesla 😀 dik, mas to u mna

zarabono
2. jan 2012

@leamax no super,som rada,ze ti to doslo.keby cosi,tak este doma mam.aj ten utros.

leamax
2. jan 2012

@zarabono jak taky narkoman - tu cakam na dodavku liekov 😀 😀 😀
stredu idem k tej hematoske, som strasne zvedava, co mi povie.

zarabono
2. jan 2012

@leamax vidis a doslo to do siedmeho 😉 no dufam,ze pozitivne spravy.ja musim volat na endo,ci mozem prist v pondelok na krv,to idem aj k minovi.a rozmyslam silno,ci ist na to infekcne,lebo tu toxoplazmu mi bude brat aj mino a aslo zas len tak neklesne rychlo

leamax
2. jan 2012

@zarabono a kedy ti to bude mino brat? ved ak by ti to vyslo, nebodaj, pozitivne, tak on ta aj tak posle na infekcne, tak to mas za jedno.
no ja dufam, ze mi povie, ze ma bude mat pod dohladom, ze netreskne nejaku kravinu, ze netreba

lulu10
2. jan 2012

@leamax to ze ta bude mat pod dohladom povie urcite ale pichat ti asi povie ze netreba... 😠 teba pokial bude homcystein a dimery v poriadku

naveen
2. jan 2012

ahojte.. ani neviem, ci som tu bola a zelala vam stastny a uspesny novy rok.. takze pre istotu 😀

zarabono
2. jan 2012

@leamax tusim uz bral a este sa bude brat.ale zas aj so psami som minimalne a surove maso nejem.nejak nemam chut ist na to infekcne,ked je to tam take na prasky

zarabono
2. jan 2012

@naveen aj tebe a hlavne uspesnyyyyy 😵

gabinkaa
2. jan 2012

ahojte dievčatá......prajem všetkým krásny, šťastný a hlavne úspešný rok 2012....... 😉

gabinkaa
2. jan 2012

@ivka3901 ja som zo Senice, takže Ba alebo Brno máme tak na rovnako, ale cena bola rozdielna, v RF sme mali dve IVF za cenu druhého IVF v Ba, ja som vraj na lieky reagovala dobre, ale najviac som mala 9 vajíčok, ale zostali mi 2 embryjká po PK, čo je málo a v Brne pri softe som mala 7 vajíčok, takže netreba si pichať veľké dávky, záleží naozaj od reakcie, možno na nižšie dávky budeš reagovať lepšie ako na veľké dávky a naozaj stačí len málo vajíčok, pri druhom pokuse v Brne sme mali mesačnú prestávku a potom boli už len 3 vajíčka, ale nevadí, hlavne, že jedno sa ujalo, teda netreba riešiť počet ale kvalitu a hlavne pohodu Teba, síce toto posledné ivf sme mali dosť hektické, lebo sme išli na chatu v sobotu a v piatok sme mali ET, partner bol predtým na porade 3 dni, odtiaľ musel odísť skorej na OPU, ET som odšoférovala sama, potom ešte na chatu, aj príprava, ale tam som asi na všetko zabudla, dokonca aj na spánok, lebo sme išli spať až ráno a embryjku to nevadilo, hlavne že bola zmena vzduchu a oddych iný, lebo doma som išla hneď ležať ale myslela som na to, lebo to sa nedá zabudnúť, na chate bol oddych psychický a dobre to padlo, takže sa neboj nižších dávok a menej vajíčok, záleží na kvalite a na Tvojej pohode.
záleží aj na prístupe personálu, na Brno sa nemôžem sťažovať aj keď tam toho majú veľa, my sme chodili k Dr. Štelclovi, v našom prípade mal šťastnú ruku lebo OPU a aj ET robil on.
Veľmi Ti držím palce, aby tento rok bol úspešný 😉

leamax
2. jan 2012

@lulu10 no ved uvidim, ale dufam, ze minimalne ten anopyrin mi da, ak teda nebude suhlasit s fraxikom. som veeelice na to zvedava
@naveen aj tebe - krasny rok 2012 😵
@zarabono no ved ti vravim, ze keby si mala nieco pozitivne, tak ta posle aj mino na infekcne, inak je to suma fuk, ci to zoberie ta alebo ta sestricka, v labaku robia predsa tie iste vysetrenia.

lulu10
2. jan 2012

@leamax ak ti neodporuci pichat fraxik tak mas taku istu dilemu ako ja, ci pichat aj tak alebo nie, ale ja budem pichat -tak ako nakazu v RF

zarabono
2. jan 2012

@leamax asi to necham len na mina.sa mi tam taaak nechce.hlavne,ked vidim tu narobenu sestricku

leamax
2. jan 2012

@lulu10 no ja nemam dilemu, ja som uz teraz rozhodnuta fraxik pichat.v RF vedia, co robia a videla si, ze ked som ho pichala, tak sa embryjko chytilo, takze neni o com rozmyslat. len chcem byt pod dohladom hematosky, o to mi ide.
@zarabono no ved jasne 😉

lulu10
2. jan 2012

@leamax tak a mame po dileme 😀

leamax
2. jan 2012

@lulu10 no vidis ake sme my dve rozumne 😀 ked sme same ani paru nam neni, ze jo 😀 😀 😀

zarabono
2. jan 2012

@leamax @lulu10 no dovolte,a ja som kde 🙄

leamax
2. jan 2012

@zarabono doma za compom 😀 😀 😀 ci? 😀

lulu10
2. jan 2012

@leamax
@zarabono inak baby si myslim ze uz nejaky ten diplom z mediciny by sme si aj zasluzili no nie? 😀

leamax
2. jan 2012

@lulu10 no ze vahas 😀 ak nie aj dve atestacie k tomu 😀 😀 😀

zarabono
2. jan 2012

@leamax 😠
@lulu10 ja uz jeden mam 😀

leamax
2. jan 2012

@zarabono a vy dve sa co durdite? 😀
aj ja uz jeden diplom mam, skoda, ze nie z mediciny 😀

zarabono
2. jan 2012

@leamax tak 🙄
no vidis,tak v tom som trosku lepsia 😀

lulu10
2. jan 2012

@leamax
@zarabono aj ja uz jeden mam ale okolo MUDr to ani neutekalo 😠

zarabono
2. jan 2012

@lulu10 tak mas si PUDr

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre