Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lenka_21
16. jan 2012

@leamax 😀 😀 😀 Dobry plan 😉

leamax
16. jan 2012

@lenka_21 😀 😀 😀 pravda 😀 uz vidim muzika ako preraba tu postielku 😵

zarabono
16. jan 2012

@lenka_21 no su nan velmi dobre recenzie,tak uvidime.a chceme aj konkretne ten bezovy.no ja detsku este nebudem zariadovat.este to nemam premyslene.a postielku chcem teraz urcite v spalni.no co sy tyka kupi veciciek,som rozmyslala,ze si vytlacim,co budem potrebovat ja i drobec a po 20tt by som sa snad do toho pomaly pustila.
@leamax no tak len nech na nej uz pomaly pracuje.muzik je sikovny,spravi ju krasnu.my budeme mat tiez starsiu,po svagrovych detoch.budem ju musiet ist omrknut

leamax
16. jan 2012

@zarabono odkazuje ti, ze dobre, tak uz zacne 😵 ale sme sa prave zhodli, ze zacne s nou, ked oznamime nasim, ze cakame babo - no ako by to uz teraz vysvetloval, ze naco ju berie od nich 😀 a ako vies, ze je sikovny? sa mi to nejak nezda 😀

zarabono
16. jan 2012

@leamax no moze povedat,ze dlhe zimne vecery,tak sa nudi 😀 no ved som videla napr zabradlie 😉

leamax
16. jan 2012

@zarabono ooooo, dakujem, odkazem 😀 😵 vcul vyhlasil, ze ked budem chciet, tak mi v pohode dorobi aj rucnu brzdu na kocik 😀 sa za chvilu pusti aj mrakodrap sam stavat 😀 😀 😀

zarabono
16. jan 2012

@leamax no to je vyzva do bitky.ze ja by som teraz chcela cerstvo upeceny chleba chrumkavy s klobaskou a syrom

leamax
16. jan 2012

@zarabono to akoze od mojho muzika? 😀 😀 😀 nech ti urobi tvoj 😝

zarabono
16. jan 2012

@leamax no ten mi to zatrhol 😢 😀 hladam dobrovolnika

leamax
16. jan 2012

@zarabono 😀 mojho nedam, hladaj inde

zarabono
16. jan 2012

@leamax sak ja ho nechcem,mne staci len ta druha vecera 😀 a moj 😀

leamax
16. jan 2012

@zarabono no ved preto 😀 tak nech sa ten tvoj nad tebou zlutuje a urobi vam tu druhu veceru. mu povedz, ze malinka je hladna, hned skoci 😉

zarabono
16. jan 2012

@leamax no nakoniec to bude asi malinky.ked udenu klobasu nejedavam a kde zozenie teraz cerstvo upeceny chleba a syr

leamax
16. jan 2012

@zarabono a to ako vieme, ze to bude malinky? ako my tu este furt cakame na to foto bruska aby sme mohli odbornym kukucom posudit.

zarabono
16. jan 2012

@leamax no zatial kto ma videl a podla mojich chuti hovoria,ze chlapec.a tusim aj mino vie,ze to bude chlapec,tak ma to teraz napada

leamax
16. jan 2012

@zarabono este sme ta my bosorky nevideli, tak nerob uzavery

zarabono
16. jan 2012

@leamax nuz vy to len potvrdite
a uz sa ani nemozem,sak sa ani na monitor nezmestim 😀

leamax
16. jan 2012

@zarabono ale prestan. take vyhovorky 🙄

zarabono
16. jan 2012

@leamax tvrda realita

leamax
16. jan 2012

@zarabono blbost

zarabono
16. jan 2012

@leamax no sak ja sa k tomu niekedy dopracujem,ked nezabudnem.to je teraz take lahke na vsetko zabudnut

leamax
16. jan 2012

@zarabono neveriiiim 😀 ty sa skor dostanes do porodnice ako my uvidime fotku tvojho tehu bruska 😀

zarabono
16. jan 2012

@leamax no je to mozne.za chvilu koniec januara a ak porodim koncom juna,tak je to coby dup 😀

leamax
16. jan 2012

@zarabono to nie, ze je to mozne. ja normalne neverim, ze uvidim tvoje tehu brusko 😀 jedine ak zbuchame na jar to tehulkovske stretko s lulu 😵

zarabono
16. jan 2012

@leamax no sak ma prid kuknut a uvidis 😀 sa mi moc nechce hladat kable k fotaku a stahovat.uz si hovorim,ze aj z mobilu musim stiahnut fotky a nejak sa mi nechce

leamax
16. jan 2012

@zarabono no uvidime, ty lenivec 😀 😀 😀 idem off, paaaaa

gerdusha
17. jan 2012

Dobry den,
testy na uvedenj webovej stranke obsahuju "len" vysetrenie cirkulujucich NK buniek a neuvadzaju ziaden funkcny test bunkovej imunity (vysetenie intracelularnych cytokinov, MIF test apod). Bohuzial skutocne nepoznam ziadne slovenske pracovisko, ktore by testy robilo v potrebnom rozsahu. Napada ma snad len pracovisko MUDr. Strakovej v Univerzitnej nemocnici Martin - nie ze by sa specalizovali na repro imunologiu, ale robia podrobne testy bun. imunity pacientom s roztrusenou sklerozou, tak by mohli mat vypracovane metodiky - ale to iba hadam, neviem to s istotou.
Cesky metodicky pokyn na vysetrovanie reprodukcneho panelu imunologickych vysetreni sa nachadza tu: http://sli-csaki.wz.cz/data/plodnost.pdf
Vela stastia,

😒

gerdusha
17. jan 2012

takze je rozhodnute...idem predsalen do toho podoli...

neviete, ci tam vysetruju aj fragmentaciu chlapovi?

lulu10
17. jan 2012

@gerdusha chodte do tej prahy, ked uz tak nech to mas na 100% urobene 😉 o tej fragmentacii neviem ... mate zly spermiogram? aku mate morfologiu?

lulu10
17. jan 2012

@leamax test na celiaku objednany, dnes ho aj budem mat, tak to hned vykonam a hotovo 😀
Z tych vysledkov mam mierny chaos, vsade citam inak takze prestavam citat a vo stvrtok sa Madara rovno spytam co je vo veci 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre