• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. marca 2017 
@lulu10 ,

tusim dnes idete, tak stastnu cestu...som potom zvedava na priebeh a referencie...tak na mna nezabudni, pls :slight_smile:
18. jan 2012 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerdusha kokso ja mam takú nádchu ze ani nevladzem dychat, teraz neviem ci to bude vadit alebo nie.... odchadzame dnes o 15.00 :confused: nenapadlo ze by to mohol byt problem, ved nadcha nemoze ovplyvnit protilatky na trofoblast ci?
18. jan 2012 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam zavolat do tej prahy, ci mozem prist na vysetrenie s nadchou? :confused: :confused:
18. jan 2012 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prisla som nakuknut..nejak pomenej chodim na kona .. vy ste toho teda riadne popisali, vidim, ze tu sa kociky vo velkom vyberaju.. nam by mal prezident za nevycerpatelnu energiu a pozitivizmus udelovat medaile :grinning:
@gerdusha @lulu10 idete do tej prahy? tak drzim palce ...

@zarabono vy ako? drzite sa? :wink:
18. jan 2012 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojky...
baby mam clexane 8ks.. podarujem...
18. jan 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 ,

lulu, neviem...ja ked som sa objednavala na GENETIKU, tak mi sestricka prizvukovala, ze prist bez nachladnutia, liekov...tiez na mna nieco lezie...

ale neviem ako s tou prahou a nachladnutim...vidis, rebeka pisala, ze by sa nemalo...skusala si do tej prahy volat?
18. jan 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@naveen ,

diky za palce...idem az koncom februara...
18. jan 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme nakoniec nesli, zložila má chrípka, oplakala som to :(
19. jan 2012 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax Tak ako pokracujes ... dobehla som na skok, ze pozriem ako sa mas a teba nikde :confused: :confused:

@zarabono Netusis ako pokracuje @leamax

@lulu10 Gratulujem k testu ... skus zavolat do Prahy a opytat sa :slight_smile:

Ja mam dnes poradnu a tak drzte palceky!!!
19. jan 2012 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 a na kedy vam prehodili termin?
mozno si vas vybrala detska dusicka, ktora sa este nechce narodit.. tak si to takto zariadila.. neboj ty nic, vsetko bude :pensive:
19. jan 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenka_21 prave sa jej chystam napisat.uz som vcera jej chcela pisat.som volaka dopletena v poslednej dobe.a idem sa objednat na ten druhotrimestralny screening.a drzim palce na poradnu,daj potom vediet. :wink:
19. jan 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@naveen prehodlili nas na 2.2.2012- pekny datum, taky akurat pre nas
19. jan 2012 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,ked je kamoska 18+6tt,tak zajtra zacne 20tt? :confused:
@zarabono
@lenka_21 babule @leamax ma dnes opu, vcera uz isli do brna kvoli zlym cestam... tak drzime palce
@lulu10 ja viem,ze sla vcera do brna. :wink:
19. jan 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@naveen jóój nestraš ma s takymi vecami :sweat_smile: ja by som bola isla, len chlap zavelil ze ma nebude trepat taku dialku ked som ledva dychala :angry: keby bolo na mne tak sme uz tam :grinning:
19. jan 2012 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spravicky od leamax,maju 2krasne zrele vajka :slight_smile:
19. jan 2012 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lulu10 nechcela som strasit.. len ked sa ti to takto posunie.. to malo byt na povzbudenie :confused: mozno sa mimco chce narodit v inom znameni :wink:
19. jan 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@naveen tak to moze byt :dizzy_face:
19. jan 2012 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 ,

aaaach jo...clovek mieni...to ma mrzi...u mna to vyzera na poriadny zapal pluc alebo priedusiek, tiez idem zajtra k mudr...a mam takisto velmi ohrozenu buducotyzdnovu genetiku...
19. jan 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 ,

to je ale super, ze vam dali taky skory nahradny termin!
19. jan 2012 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte dievcata :dizzy_face:
nikomu som tu nechybala, ze :grinning: vidim, ze @zarabono uz podala spravy, tak idem oddychovat :wink: dakujem, ze ste na mna mysleli :slight_smile:
19. jan 2012 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leamax Chces dostat na zadok ... uz som vystresovala @zarabono , lebo som nevedela co je s tebou. Ked sa preberies tak podaj kompletnu spravicku a aj podrobny popis ako si sa prebudzala z narkozy :grinning: :grinning:

Baby, tak ja som bola vcera v poradni ... tiez vsetko v poriadku, drobcek sa ma fajn a rozmyslam po kom zdedil exibionizmus. :confused: :slight_smile: Dr. ho merala a chcela mu zmerat stehennu a kost a tak sa mu prihovarala, ze nech sa jej ukaze ... a on jej hned pekne ukazal, ze je chlap a v plnej parade :grinning: :grinning: :grinning: Samozrejme na stehennu kost jej kaslal a trvalo hodnu chvilku kym ju ukazal :sweat_smile: Drobcek ma cca 640 g a zodpoveda tehu tyzdnu :slight_smile: :wink: :slight_smile:
20. jan 2012 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lenka_21 super,som rada,ze ste v poriadku.no maly chce ukazat aspon tak,ze je chlap,ked sa inak neda :grinning:
20. jan 2012 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 gratulujem ze je vsetko ok, aky uz mas krasny tt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uz mate aj meno vybrate pre drobca?
20. jan 2012 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zarabono Asi to budem tym :grinning: :grinning: :grinning: Dr.sa tolko smiala, ze na chvilku ani nepokracovala v sone :slight_smile:

@lulu10 Co sa tyka mena, tak my sme s mm nekonfliktne typy a tak sme sa rychlo dohodli ... mame vybrate Matej a Samuel ... my mame slovanske priezvisko a tak nic "exoticke" sa k tomu nehodi :slight_smile:
20. jan 2012 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 ty mas uuuuuuplne moje typy na mena, sranda, aj my mame chlapcenske Matej a Samuel :grinning: :grinning: :grinning: mne sa exoticke mena nepacia, mam rada klasicke pekne slovenske mena :wink: velmi dobry vyber :dizzy_face:
20. jan 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lulu10 Tak to som rada, my asi dame Samuel tak Vam nechame Mateja :wink: :wink: :wink: K nasmu priezvisku by to vyzeralo aj cudne ... taky Alex, Tobias ... atd...
20. jan 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 gratulujeeeeem, chlapciatko krasne rastie :dizzy_face: a som rada, ze je vsetko v poriadku :dizzy_face:
tak prebudzanie z narkozy :grinning: no uzili si, ako vzdy :grinning: prve, co si pamatam je, ze ma sestricka zvozila, ze uz sa jej treti krat pytam ako to dopadlo :grinning: potom som im pochvalila hudbu na sale a cestou na izbu som jej vravela, ze: vy si tu asi toho vypocujete, co kazdy navyprava pod vplyvom narkozy, ze :grinning: tak asi tak. neviem, kto sa na tom viac bavil, ci ja alebo ona :grinning: :grinning: :grinning:
a robil to kozumplik - akoze fakt sikovny a snazivy doktor, nemozem na neho nic zle povedat. po prebrati nam vsetkym trom na izbe pekne vsetko vysvetlil - akoze keby je niekto prvy krat na OPU, tak to hned vsetko pochopi. chcela som povodne koudyho, ale potom dosiel za mnou, ze ho to mrzi, ale mal nejake rokovanie, tak nemohol. ze ved predsa nezalezi na doktorovi, ale na embryjkach :dizzy_face:
20. jan 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leamax blahoželám ku krásnym vajkám, čakáme na ďaľšie dobré správičky :wink:
20. jan 2012 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok