Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...
leamax
20. jan 2012
@gabinkaa dakujeeeeeem x-) vy sa este nechystate do porodnice?
gabinkaa
20. jan 2012
@leamax ešte máme do termínu 20 dní, ale neviem čo si malinká zmyslí, veci som ako tak nachystala, ale mám k nim stále prístup, tak to kontrolujem a vyberám a preberám, nakoniec niečo zabudnem 😞
leamax
20. jan 2012
@gabinkaa no ved to, ze teraz to uz moze byt hocikedy x-) joj, uz sa tesiiiiim x-)
neboj, ked nahodou zabudnes, muzik donesie 😉 mne moj tiez vcera utekal z rf do auta pre papuce 😃
zarabono
20. jan 2012
@lenka_21 tak to by som sa smiala aj ja.nase sa dnes exhibionisticky nechovalo 😉
zarabono
20. jan 2012
@lenka_21 aj my mame vybrateho mateja 🙂
lulu10
20. jan 2012
@zarabono aj ty si bola dnes na sono?
naveen
20. jan 2012
@leamax oni tam pustaju hudbu?? blahozelam k vajkam.. vyvestim ti teraz ja? napriklad dvojky? 😉
leamax
20. jan 2012
@naveen ano, pustaju, si zabudla 😃
dakujem x-) nooooo to si mi uz vyvestila? dobre, som stastna x-) krasna vestba x-)
naveen
20. jan 2012
@leamax pri punkcii? ja si nepamatam

vyvestene 😉
lulu10
20. jan 2012
@naveen aj ja chcem vyvestit a najlepsie tiez dvojky 😃
naveen
20. jan 2012
@lulu10 cez vestenie je tu macher leamax 😉 ale mrkneme sa na teba, ked pride cas x-)
lulu10
20. jan 2012
@naveen ok tak ja teda este pockam, tak do jari x-)
naveen
20. jan 2012
@lulu10 dohodnute 😉
leamax
20. jan 2012
@naveen ano, aj pri punkcii, aj pri et pustaju hudbu x-)
@naveen tebe vestim chlapceka, v marci otehotnies 🙂
lulu10
20. jan 2012
@leamax to bolo pre mna ze v marci otehu, óóóó dakujem vám teta vestica, teda ziadna katka? matej bude juchúúú, uz v marci? super
leamax
20. jan 2012
@lulu10 a mne nema kto vyvestit, fnuk
lulu10
20. jan 2012
@leamax ty uz si jasna tehula, vidim ta dvojmo -takze to budu dvojicky x-) x-) x-)
leamax
20. jan 2012
@lulu10 a nepila si, ked ma vidis dvojmo 😃 😃 😃

tak zatial nevykazuju znamky oplodnenia 😞 mam volat zajtra
zarabono
20. jan 2012
@lulu10 ano,mimo poradne
@leamax to mi je moc luto
leamax
20. jan 2012
@zarabono nic neni stratene, kludne sa mozu oplodnit aj neskor, preto mam volat aj zajtra. tak klud
zarabono
20. jan 2012
@leamax urcite sa oplodnia.budeme s drobcom silne na ne mysliet. x-)
leamax
20. jan 2012
@zarabono dakujem, myslite x-) ja tiez na ne myslim a urcite sa oplodnia x-)
zarabono
20. jan 2012
@leamax urcite ano,ved su to bojovnici x-) x-) x-)
leamax
20. jan 2012
@zarabono urcite. mozno uz aj teraz prave sa oplodnili x-)
lulu10
20. jan 2012
@leamax a to neoplodnuju ICSI? ved to vajko oni oplodnia nie? a uz sa len deli dalej ci nie?
leamax
20. jan 2012
@lulu10 ano, oplodnuju to ICSI, aj ho tak oplodnili, ale ono sa teraz hra na schovavacku zrejme. ved oni sa zobudia x-) x-) x-)
lulu10
20. jan 2012
@leamax maju cas, ved my pockame, sa nikam nechystame x-) 😃
leamax
20. jan 2012
@lulu10 tak-tak, ved ja mam casuuuuu 😃 do zajtra z nich su krasne embryjka x-) x-) x-)
lulu10
20. jan 2012
@leamax a vkladat by ste mali kedy?
zarabono
20. jan 2012
@leamax nedavali ste si PICSI?inak ja mysli,ze to tentoraz vyjde.ved vies,nemozeme mat nic jednoduche.tak asi preto krpci strasia