Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gerdusha
20. jan 2012

mno...tak mam zapal priedusiek...praha mi bola doporucena radsej odlozit... 😒

neniii mi daaaaano...grrrr

lulu10
20. jan 2012

@gerdusha vitaj do klubu, ale ved do prahy ides az koncom februara nie?

gerdusha
20. jan 2012

@lulu10 ,

no ano, ale mudr mi vzhladom k slabej imunite doporucuje byt mesiac doma...s antibiotikami, liekmi na posilnenie imunity...a vysledky by tym padom v prahe boli ovplyvnene a nie skutocne 😒

lulu10
20. jan 2012

@gerdusha ach do kelu, tak sa pekne liec, toto zimne obdobie je na figu, ja som tiez len cakala kedy ma to chyti, lebo ziadnu zimu som neprezila uplne bez choroby 🙄

leamax
20. jan 2012

@lulu10 v nedelu
@zarabono dakujem 😵 jasne, robia teraz drahoty, uzijeme si ich este dost 😵
@gerdusha tak skore uzdravenie prajem. radsej sa riadne vyliec a potom budes super zdrava na babo🙂

lulu10
20. jan 2012

@leamax uz tuto nedelu? sak to zachvilu 😉 zajtra nas informuj ako ste sa rozmnozili 😉 paci sa mi tvoj optimizmus, urcite to vyjde 😵 😵 😵

leamax
20. jan 2012

@lulu10 ano, uz tuto nedelu 😵
no ved musim sa optimisticky naladit aby to vajka citili a tesili sa na nas rovnako ako my na ne 😵

gerdusha
20. jan 2012

@lulu10
@leamax ,

diky...asi to tak malo byt...asi mi ta praha nejako nie je sudena...zeby nejake znamenie, ked som tak spekulovala, vahala??? 😀

leamax
20. jan 2012

@gerdusha 😀 ja v tom vidim take znamenie, ze je vhodnejsie otehotniet na jar 😵 taky zapal priedusiek je v tehu nebezpecny a ty si evidentne nan nachylna, takze ti to takto telo radsej posunulo a na jar otehotnies 😵

gerdusha
20. jan 2012

@leamax

po prve: to s tou jarou mi presne povedala moja imunologicka 🙂

po druhe: ja ta nepoznam tak ako ine kocky...ale...ty si taka optimistka od prirody alebo sa samu seba snazis presvedcit, ze si taka optimisticka? 😀

leamax
20. jan 2012

@gerdusha po tretie: co ti ja viem, vyber si 😀 😀 😀

lenka_21
20. jan 2012

@leamax Drzim palceky a verim, ze babetka len hraju schovku ... zajtra mas kedy volat?

lenka_21
20. jan 2012

@zarabono Bola si dnes na sone??? Ked sa schovava tak to bude asi dievca ... chlapi sa radi predvadzaju 😀 😀 😀

leamax
20. jan 2012

@lenka_21 dakujem, moja, tiez verim, ze len robili drahoty a uz sa ukazuju krasne oplodnene, deliace sa embryjka 😵 mam volat hned rano o 9.00

lenka_21
20. jan 2012

@leamax Ok, tak tu budem vyzerat 😀

leamax
20. jan 2012

@lenka_21 si budem musiet dat budika 😀 ale za tu krasnu spravicku to stoji 😵 😵 😵

staga
20. jan 2012

@leamax drzim palceky 🙂

leamax
20. jan 2012

@staga dakujem 😵

bettypo
20. jan 2012

@leamax veríme 😵

zarabono
20. jan 2012

@lenka_21 hej,vcera mi nejak tvrdlo brucho,tak som radsej bola

lenka_21
21. jan 2012

@leamax Tak ja uz som tu 😀

@zarabono Ako si zistila, ze ti tvrdne brucho???

lulu10
21. jan 2012

@leamax cakame na dobre spravicky 😵 drzim palce a verim ze uz ste oplodnení, rastiete a delite sa a vsetko co k tomu patri 😵 😵 😵 😵 😵

lulu10
21. jan 2012

@leamax uz si volala? neni som na skype, nenapinaj a popis par pismeniek 😎

leamax
21. jan 2012

@lulu10 ano volala, ale ta, co ma emergency linku dnes o nicom nevedela, tak isla zistit a ze zavola, tak cakam

lulu10
21. jan 2012

@leamax ok tak cakame

leamax
21. jan 2012

@lulu10 volal mi koudelka, ze: klidek, sme druhy den a sme 4-bunkovi 😵 😵 😵 viac mi nestihol povedat, lebo nas prerusilo a neda sa mu naspat dovolat. su to bojovnici, tie nase zlaticka 😵 😵 😵

lulu10
21. jan 2012

@leamax juchúúúúúú tak to som stastna, ok mozem vikendovat, pozdravujem vas vsetkych styroch 😵

leamax
21. jan 2012

@lulu10 dakujeme, aj my sme stastniiiiiii 😵 😵 😵
ano, mozes vikendovat 😀 to si cakala na nase zvolenie? 😀

lenka_21
21. jan 2012

@leamax No supeeer, hned mi odlahlo ... tak sa uz idem tesit 🙂

lulu10
21. jan 2012

@leamax ved som bola normalne v napati od rana ze ako sa vam dari, tak som si teraz vydychla a uz vikendujem 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre