• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

24. januára 2017 
@leamax
@zarabono babule ja tento tyzden doobeda nemozem,neda sa mi z roboty...mozno len v ramci obeda o 11.00-11.30 poobede mozem hocikedy :wink:
25. jan 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerdusha tak sme na tom rovnako, aj ja fasnem prednison tak ci tak, a tiez verim machacovi kazde slovo, do prahy pojdem nech to mam z krku, bo ma to stve stale nad tym polemizovat ci ano alebo nie, a nech si nemam co vycitat ...
25. jan 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 a mne je to jedno, ci doobeda alebo poobede, tak ja sa prisposobim
@zarabono, ale este do testu som na podpore :grinning:
25. jan 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax vyborne este musime tehulu spracovat @zarabono co ty nato?
25. jan 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 pockaj, takze kedy? :grinning:
25. jan 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax sak v piatok poobede ne? :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 ved sa este dohodneme.no najprv daj tip na podnik a posli jedalny listok a ja ti poviem,ci budeme jest :grinning:
@leamax tak to uz dlho nebudes. :dizzy_face:
25. jan 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 tento piatok? lebo to spominala, ze az februari a to je este januar :grinning:
@zarabono, veru nie:dizzy_face:
25. jan 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. jan 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lulu10 kde? mne nic nedoslo :unamused:
25. jan 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax
@lulu10
@zarabono
@gerdusha ahojte, dlho som tu nebola. Ja som ešte 2 in 1 ako píše @gabinkaa :slight_smile:, ale už by som bola najradšej, keby to bolo na budúci týždeň. Bojím sa prenášania. Dnes som už posledný krát v práci. Držíme sa v pohode, len ma bolia nohy a trošku potvory aj opúchajú, ale nejako to už vydržíííííím :grinning:.
@zarabono vy ste už 18tt? Paráda :dizzy_face:
@leamax držím palce, nech sa drobček riadne zahryzká a nepustí, až v tom 9.mes. :wink:
@lulu10 @gerdusha a vám baby prajem, nech ste čím skôr tehulky. A to aj budete, len to chce čas a hlavne vydržať a nevzdávať sa :slight_smile:.
25. jan 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
25. jan 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 ,

dakujem, si mila....

dnes som si precitala motto, co ma eviq napisane v pase...
"keby trpezlivost ruze prinasala, uz by som si mohla otvorit kvetinarstvo." :slight_smile: ...a uplne to vystihuje aj moj stav...
25. jan 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lulu10 ,

s tou prahou som aj ja tak nejak na tom...proste mat dalsi vysledok na papieri... :slight_smile: ...ale som si ista, ze nebudem na vysledok cakat kym pojdem do ivf...
25. jan 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jada1 neboj sa prenasania,vsetko bude ok :slight_smile: inak obdivujem,ze si este v praci :slight_smile: ale mozno uz buduci tyzden bude drobec s vami.
no nam to uz trosku uteka.tesime sa s kazdeho dna,ked je vsetko ok
25. jan 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 jeeej, no ahooooj :dizzy_face: dakujeme za prsty, odkazem drobcekovi :dizzy_face:
ako to rychlo ubehlo, ze uz za chvilku mas ty drobceka tiez pri sebe :dizzy_face: parada. a uz sa vykasli na robotu a oddychuj, lebo ked sa malinka narodi, tak sa dost nalietas.
25. jan 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 jj, uz dosla :grinning:
25. jan 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zarabono
@lulu10 tak kedy teda?
25. jan 2012 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax asi az buduci tyzden, teda ja mozem aj tento ale @zarabono napisala ze uvidime co bude buduci tyzden, napisala som marcelovi mail ci mozem ist na tu kontrolu teraz vo februari tak som zvedava co odpise... :sunglasses: to by ale potesil keby napisal ze ANO
25. jan 2012 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 mne to je jedno. jooooj @zarabono zas chodia horory po rozume, co :rolling_eyes: :grinning: no dobre, moze byt aj buduci tyzden :slight_smile:
no som zvedava aj ja, co ti odpise
25. jan 2012 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
25. jan 2012 o 15:52 • kpn
@leamax myslim ze odpise ze cakat este mesiac ale nechame sa prekvapit
25. jan 2012 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kpn a ked ti na vsetko odpoviem "nie" tak ti to asi nepomoze, ze :grinning:
@lulu10 no ved uvidime, neuponahlame nic
25. jan 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kpn ,

mno...neviem neviem, ci je tento prispevok v sulade s pravidlami...
25. jan 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerdusha mna to tiez hned napadlo...
25. jan 2012 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax popravde nepomoze, ale do zlosovania ak udas, adresu, kontakt atd tak budes zaradena, tak ci tak. To by bolo nefer, ak by som niekoho diskriminovala, nakolko je to jeho nazor.
25. jan 2012 o 16:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule a nechceli by ste sa k tomu nasemu "rande naslepo" pridat? kazda ucast vitana! :dizzy_face:
25. jan 2012 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gerdusha ja viem , ze asi to nie je celkom koser ... ale je tu prilezitost ziskat sadu a na druhej strane mozno sa najde clovek ktoremu mozem pomoct. Ale samozrejme ak uznas za vhodne, ze to nahlasis, tak s tym nic nezrobim.
25. jan 2012 o 16:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kpn ,

ja nie som zalobaba :slight_smile:
25. jan 2012 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 to je tiez aka propagacia :grinning: ale nie, srandujem, samozrejme, ze budem rada, ked sa pridaju aj dalsie babule :dizzy_face:
25. jan 2012 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok