Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lulu10
25. jan 2012

@leamax
@zarabono babule ja tento tyzden doobeda nemozem,neda sa mi z roboty...mozno len v ramci obeda o 11.00-11.30 poobede mozem hocikedy 😉

lulu10
25. jan 2012

@gerdusha tak sme na tom rovnako, aj ja fasnem prednison tak ci tak, a tiez verim machacovi kazde slovo, do prahy pojdem nech to mam z krku, bo ma to stve stale nad tym polemizovat ci ano alebo nie, a nech si nemam co vycitat ...

leamax
25. jan 2012

@lulu10 a mne je to jedno, ci doobeda alebo poobede, tak ja sa prisposobim
@zarabono, ale este do testu som na podpore 😀

lulu10
25. jan 2012

@leamax vyborne este musime tehulu spracovat @zarabono co ty nato?

leamax
25. jan 2012

@lulu10 pockaj, takze kedy? 😀

lulu10
25. jan 2012

@leamax sak v piatok poobede ne? 😀 😀 😀

zarabono
25. jan 2012

@lulu10 ved sa este dohodneme.no najprv daj tip na podnik a posli jedalny listok a ja ti poviem,ci budeme jest 😀
@leamax tak to uz dlho nebudes. 😵

leamax
25. jan 2012

@lulu10 tento piatok? lebo to spominala, ze az februari a to je este januar 😀
@zarabono, veru nie😵

lulu10
25. jan 2012
leamax
25. jan 2012

@lulu10 kde? mne nic nedoslo 😒

jada1
25. jan 2012

@leamax
@lulu10
@zarabono
@gerdusha ahojte, dlho som tu nebola. Ja som ešte 2 in 1 ako píše @gabinkaa 🙂, ale už by som bola najradšej, keby to bolo na budúci týždeň. Bojím sa prenášania. Dnes som už posledný krát v práci. Držíme sa v pohode, len ma bolia nohy a trošku potvory aj opúchajú, ale nejako to už vydržíííííím 😀.
@zarabono vy ste už 18tt? Paráda 😵
@leamax držím palce, nech sa drobček riadne zahryzká a nepustí, až v tom 9.mes. 😉
@lulu10 @gerdusha a vám baby prajem, nech ste čím skôr tehulky. A to aj budete, len to chce čas a hlavne vydržať a nevzdávať sa 🙂.

lulu10
25. jan 2012

@leamax uz

gerdusha
25. jan 2012

@jada1 ,

dakujem, si mila....

dnes som si precitala motto, co ma eviq napisane v pase...
"keby trpezlivost ruze prinasala, uz by som si mohla otvorit kvetinarstvo." 🙂 ...a uplne to vystihuje aj moj stav...

gerdusha
25. jan 2012

@lulu10 ,

s tou prahou som aj ja tak nejak na tom...proste mat dalsi vysledok na papieri... 🙂 ...ale som si ista, ze nebudem na vysledok cakat kym pojdem do ivf...

zarabono
25. jan 2012

@jada1 neboj sa prenasania,vsetko bude ok 🙂 inak obdivujem,ze si este v praci 🙂 ale mozno uz buduci tyzden bude drobec s vami.
no nam to uz trosku uteka.tesime sa s kazdeho dna,ked je vsetko ok

leamax
25. jan 2012

@jada1 jeeej, no ahooooj 😵 dakujeme za prsty, odkazem drobcekovi 😵
ako to rychlo ubehlo, ze uz za chvilku mas ty drobceka tiez pri sebe 😵 parada. a uz sa vykasli na robotu a oddychuj, lebo ked sa malinka narodi, tak sa dost nalietas.

leamax
25. jan 2012

@lulu10 jj, uz dosla 😀

leamax
25. jan 2012

@zarabono
@lulu10 tak kedy teda?

lulu10
25. jan 2012

@leamax asi az buduci tyzden, teda ja mozem aj tento ale @zarabono napisala ze uvidime co bude buduci tyzden, napisala som marcelovi mail ci mozem ist na tu kontrolu teraz vo februari tak som zvedava co odpise... 😎 to by ale potesil keby napisal ze ANO

leamax
25. jan 2012

@lulu10 mne to je jedno. jooooj @zarabono zas chodia horory po rozume, co 🙄 😀 no dobre, moze byt aj buduci tyzden 🙂
no som zvedava aj ja, co ti odpise

kpn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lulu10
25. jan 2012

@leamax myslim ze odpise ze cakat este mesiac ale nechame sa prekvapit

leamax
25. jan 2012

@kpn a ked ti na vsetko odpoviem "nie" tak ti to asi nepomoze, ze 😀
@lulu10 no ved uvidime, neuponahlame nic

gerdusha
25. jan 2012

@kpn ,

mno...neviem neviem, ci je tento prispevok v sulade s pravidlami...

leamax
25. jan 2012

@gerdusha mna to tiez hned napadlo...

kpn
25. jan 2012

@leamax popravde nepomoze, ale do zlosovania ak udas, adresu, kontakt atd tak budes zaradena, tak ci tak. To by bolo nefer, ak by som niekoho diskriminovala, nakolko je to jeho nazor.

lulu10
25. jan 2012

babule a nechceli by ste sa k tomu nasemu "rande naslepo" pridat? kazda ucast vitana! 😵

kpn
25. jan 2012

@gerdusha ja viem , ze asi to nie je celkom koser ... ale je tu prilezitost ziskat sadu a na druhej strane mozno sa najde clovek ktoremu mozem pomoct. Ale samozrejme ak uznas za vhodne, ze to nahlasis, tak s tym nic nezrobim.

gerdusha
25. jan 2012

@kpn ,

ja nie som zalobaba 🙂

leamax
25. jan 2012

@lulu10 to je tiez aka propagacia 😀 ale nie, srandujem, samozrejme, ze budem rada, ked sa pridaju aj dalsie babule 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre