Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zarabono
27. jan 2012

@leamax pocuj bosorka,ale ono to fakt vyzera na chalana.neviem ci mina v utorok neprinutim kuknut

leamax
27. jan 2012

@zarabono ale ty sa tomu prd rozumies, posluchaj 😀

lulu10
27. jan 2012

@zarabono ja som raz (mali sme pred oslavou) zamiesila piskotu-no hned sa mi nezdalo cesto-konzistencia a vona uplne ine ako som bola zvyknuta, no ale casova tiesen-tak som to šupla do truby a mm len pozeral cez do okienko na trube ze co to cesto robi. A to bublalo a take vydute lopty na nom boli ze az.. Len sa potichucky spytal ze ci to tak ma naozaj vyzerat a ja som odpovedla ze : NIE!!!!! 😠 No a zahada sa vyriesila ked som TO zoškrabovala do kosa-pomylila som si recept s cestom na palacinky. Tak ja som takto palacinky piekla 😀 😀 😀

zarabono
27. jan 2012

@leamax no len ci to neni naopak 😀
@lulu10 😀 😀 😀 tak to som este relativn edobra 😀

leamax
27. jan 2012

😠 tu pisem duchaplny prispevok a po odoslani mi padne kon 😠 takze este raz
@lulu10 stane sa aj profikom 😀 ale teda pobavila som sa dobre 😀 😀 😀
mne zas minule nie a nie vykysnut cesto na strudlu, pol dna to kyslo, prisamfakt, som myslela, ze to vyhodim aj s misou. no ale nakoniec vykyslo a bola dobra strudla. asi len boli lenive kvasnice - hniloby 😀 😀 😀

lulu10
27. jan 2012

@leamax
@zarabono aj my sa doteraz na tom bavime 😀 😀 😀 ale inak som šikovnica 😀

leamax
27. jan 2012

@lulu10 ved o tom tu nikto nepochybuje, to by sme si nedovolili 😉
a naco my hladame restiku na stretko, ved sa dovalime k vam a hotovo 😀 😀 😀

lulu10
27. jan 2012

@leamax vidis to je napad, kludne ale piect radsej nebudem 😀

gerdusha
27. jan 2012

@leamax ,

a si si ista, ze to mala byt strudla? /kysnute cesto?/ 😝

leamax
27. jan 2012

@lulu10 som sa pekne votrela, co 😀 😀 😀 to bol len hlod, ale ked budes chciet, tak suhlasim. ja ostanem pred branou obdivovat vasu dlazbu 😀 😀 😀
@gerdusha urcite, my nerobime z listkoveho cesta, ale z kysnuteho. z listkoveho len niekedy, ja ho moc nemusim, ale pre muzika ju urobim niekedy aj z listkoveho

lulu10
27. jan 2012

@leamax mozeme kludne aj u nas zaparkovat, mne to vobec nevadi, a neboj dovolim ti sa po tej dlazbe aj prejst-ale len vyzuta 😀 😀 😀 😀 ale co urobime s hladosom @zarabono ked ona potrebuje papkat, jedine zeby sme si pizzu objednali lebo varit sa mi veru nechce 😅 😅 😅

leamax
27. jan 2012

@lulu10 mne to je jedno, kludne mozme aj pizzu objednat. mozno si @zarabono nakoniec donesie nieco v ešusi 😀 😀 😀 a mozem si aj papucky doniest na dlazbu? 😀

lulu10
27. jan 2012

@leamax mozes si doniest co len chces 😀

leamax
27. jan 2012

@lulu10 aj ten obed, ze 😀

lulu10
27. jan 2012

@leamax rozumieme si 😀

leamax
27. jan 2012

@lulu10 😀 som si myslela 😀 len si budem musiet ten ešus pozicat 😀

zarabono
27. jan 2012

@leamax na navstevy sa obed nenosi 😀

lulu10
27. jan 2012

@zarabono to nebude navsteva ale bojova porada 😀 a na tie sa obed nosi 😀 😀 😀

leamax
27. jan 2012

@zarabono no vidis, sefka nam neuvari, tak si musime doniest 😀
@lulu10 a coho sa bude tykat ta bojova porada? 😀

lulu10
27. jan 2012

@leamax tema porady je: ako priviest lulu do ineho stavu ... a uspesne 😀 😀 😀

leamax
27. jan 2012

@lulu10 ale oplodni ta, dufam, tvoj chlap, to sa nas uz nebude tykat, ci? 😀 😀 😀

lulu10
27. jan 2012

@leamax
@zarabono akoze vy dve doma bruska a ine casti tela vyvalujete a ja jedina z nasej sviezej trojky makam v robote aby vam mohli korunky vyplacat a este aj navarit vam mam! 😀 hm pizza bude a hotovo 😀 😀 😀

lulu10
27. jan 2012

@leamax spytam sa ho 😀

leamax
27. jan 2012

@lulu10 😀 😀 😀 no ved niekto musi robit na tie nase davky, hadam by si si zobrala tolko zivotov na svedomi a nechala nas vsetkych pomret hladom 😀 mne staci pizza, v najhorsom si donesiem 😀

lulu10
27. jan 2012

@leamax musim to naplanovat tak nech je mm na sluzobke nech nam tam neobsmrda 😅

leamax
27. jan 2012

@lulu10 😀 😀 😀 to uz je na tebe. a ten buduci piatok teda pada, ci?

gerdusha
27. jan 2012

tak baby, manzel bol dnes vratit tu vahu, co ma nechce vazit...predavac sa smial, ze teda take nieco este nezazil...tak mu ju vymenil a dal pre istotu este inu....

a ANI JEDNA z tych novych mi takisto tu vodu tuk svaly kosti nedokaze zmerat...a ja truba dnes vylogala cca 3 l vody...

staga
27. jan 2012

@leamax ahoj, nemala si ist dnes na krv? na internet som isla koli tebe 🙂 , taka som bola zvedava a nevedela som sa dockat 😀 aby som si precitala super spravicku a ty nic ☹ kedy ides na buduci tyzden? a nechcem pocut zle spravy, tych uz tu bolo dost, povedz tej malej kočke co mas v brusku ze tam musi zostat 9 mesiacov lebo su tety, ktorym dava velku nadej mat tiez taku kočku - takze dohovor jej 😵

leamax
27. jan 2012

@gerdusha ty si asi nejaky mimozemstan, nie 😀 😀 😀 sranda, tomu by som normalne ani neverila. tak ale ako je toto mozne?
@staga jeeej, ty si zlata 😵 krvicku mame o tyzden piatok, 3.2. a pridem s veeeelkym HCG 😵
a ako si prisla na tu kocku? uz si ako @zarabono, ze u mna vidis dievcatko? ja vidim u nas chlapceka 😵

zarabono
27. jan 2012

@lulu10 ked chces krpca osahat,musis mu dat najest 😀
@leamax neda ani mojmu dietatu najest,typicka sefka 😀
@lulu10 no my ta moc na tej porade asi neoplodnime 😀
@leamax vidis,som vravela,ze je to baba u vas 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre