Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

leamax
27. jan 2012

@zarabono a ja som vravela, ze ty sa do toho nerozumies, tak sa neplet bosorkam do kseftu 😀 😀 😀
ja tvojmu dietatu doprajem papat, ale @lulu10 zavelila, ze bud pizzu, alebo si donesies 😀

zarabono
27. jan 2012

@leamax no tak nech poda vyber pizze a volaco vymyslime.ale sme sklamany 😉 som skusala ten angel sound,len som teraz trochu v pomykove,ci sme nasli krpca,sice bol uplne dole,nad lonovou sponou,len tep sa mi zdal slaby,len nejak 106 😕

leamax
27. jan 2012

@zarabono ved za tyzden sa este nejako dohodneme 😉
ak mas maternicu viac vzadu, tak bolo mozno slabsie pocut, neboj sa, vsetko je v poriadku 😵

zarabono
27. jan 2012

@leamax len tepov sa mi zdalo nejak malo.no ved sa mina popytam

leamax
27. jan 2012

@zarabono a neboli to tvoje tepy? kedy ides k minovi? ja tam asi pojdem utorok

zarabono
27. jan 2012

@leamax no sak to neviem.palpacne sa mi zdalo,ze to bije nastejno,ked som merala,tak bol rozdiel.tak neviem.ja idem utorok k minovi na poradnu.tak cil neviem,ci sa mam strachovat,ze nic nepocujem.a ty naco ides k minovi?

leamax
27. jan 2012

@zarabono ja idem so segrou - som ju nahovorila aby k nemu presla od pospisilky, lebo ma furt problem s mykozou a ona jej neraci ani len ster urobit, lieky jej dava, ake ju napadnu, pritom mozu byt tie kvasinky citlive na nieco uplne ine. tak reku nech ide k nemu, on jej aj stery urobi hned
nemas sa co strachovat, zober pristroj k minovi a nech ti presne ukaze, kde mas pocuvat

zarabono
27. jan 2012

@leamax mne toto presne tiez pospisilka dorobila.az privitzerova ma dala dokopy a trvalo to dobru chvilu.dobre,ze odtial odide.

leamax
27. jan 2012

@zarabono no ved presne, som rada, ze som ju konecne ukecala. ide z mykozy do mykozy, teraz mala este aj ATB, lebo mala zapal priedusieka dnes ze ledva sedi. ja som tiez prave kvoli tomuto od nej odisla, ze predpisuje lieky od stola, ziadne stery, nic 😠

zarabono
27. jan 2012

@leamax no u mina jej bude lepsie.som to este skusala a podla vsetkeho vzdy najdem len moj tep 😕

gerdusha
28. jan 2012

helou lejdyz,

tak mame novu vahu...bez merania vody a tuku.... 🙂

gerdusha
28. jan 2012

no dnes ste teda velmi zdielne 🙂

lenka_21
29. jan 2012

@lulu10 Neboj moja, nie si na tu pracu sama ... aj ja este poctivo makam v robote ... to len dve hviezdy
@zarabono @leamax sa vyvaluju doma 😀 😀 ... vidis co pre tie dve (resp.4) clovek nespravi 😝

@leamax Jasne, oficos si pre mna PUPO - je to pekna skratka 😀

leamax
29. jan 2012

@lenka_21 ved my sme vedeli, kde si hladat super kamosky, ktore nas budu aj zivit 😀
PUPO berieme, to sa nam paci 😵 😵 😵

zarabono
29. jan 2012

@lenka_21 no momentalne som radaked prejdem na

gerdusha
29. jan 2012

ahojte baby,

mate niektora parny hrniec? ak ano, ako ste s nim spokojne? neprestane ma to po dvoch tyzdnoch bavit? 🙂

eviq
29. jan 2012

@gerdusha ahoj, my mame Tefal, je dobry na pripravu zeleniny alebo ryb, kuracie maso sa mi zdalo trosku gumene a bravcove ci hovadzie v nom neurobis...je s tym trochu roboty porozkladat, umyt, poskladat, priznam sa ze kvoli lenivosti ho casto ani nevytiahnem...nas to teda rychlo prestalo bavit, ale obcas ho vyuzijeme, teda najma na tu zeleninu.... 😉

gerdusha
29. jan 2012

@eviq ,

aaach jo, ja som sa bala, ze mi to napises 🙂

rozmyslala som, ze by som si zacala setrit na tento http://www.mall.sk/parne-hrnce/morphyrichards-i...
ale tiez sa bojim, ze by ma to prestalo bavit 😖

eviq
29. jan 2012

@gerdusha vyzera premakany...no ale mnou sa neriad, ja celkovo malo varim, mozno ze ty sa uz od neho neodtrhnes 😉 ale napriklad co casto vyuzivame je pekarnicka, pecieme si vlastny chlebik a este aj kysnute cesto perfektne vymiesi ....

gerdusha
29. jan 2012

@eviq ,

ja praveze musim od kysnuteho cesta ruky prec...vidis, ze mi ani vaha nechcela zmerat tuka a vodu 😀 😀

tak sa uz 4. den stravujem racionalne 🙂

eviq
29. jan 2012

@gerdusha no to poznam tie predsavzatia...ja sa kazde rano budim s tym, ze dnes je ten den, kedy zacinam zdravo jest a o par hodin sa uz tlacim zakuskom, cokoladou alebo inymi lakucinkami 😀 a cim sa teda teraz zivis? 😀

gerdusha
29. jan 2012

@eviq ,

no...nikdy v zivote som nejedla ovsene vlocky...napriklad...tak som zacala...dala som si napucat soju, fazulu mungo a cervenu sosovicu...na klicky...ziadna mast...cukor...atd... 🙂 ...a na sto honov od chleba 🙂

gerdusha
29. jan 2012

@eviq

a snazime sa jest /ehm...4. den 😀 / 5x do dna...a dodrziavat pitny rezim

eviq
29. jan 2012

@gerdusha ejha, tak nech ti to vydrzi....az mi vyhladlo, ked sa o tom bavime, mam v mraznicke domacu slaninku tak o nej uvazujem 🙂 inak mojmu muzovi sa takto podarilo schudnut 12 kg...prestal sladit, vela pil, cokoladu ked tak len horku alebo susene marhule, ine sladkosti ziadne, celozrnne pecivo a on aj vela nastudoval z knih o stravovani...dost to namakal a za 3 mesiace ma 12 kg dole a uz si to udrzal nejake 2-3 roky, pritom obcas si da normalne aj rezen alebo kolac, nie je ziadny extremista....

gerdusha
29. jan 2012

@eviq ,

no ved aj ja studujem...sa smejeme, ze budeme taki prezdravi, ze nas z tohto sveta znesu jedine zastrelenim 🙂

a kazdym dnom by mi mala prist aj kniha od bukovskeho...

tak haaadam to nieco bude mat do seba...idem het, blizi sa mi hodina nasej vecere...kurca s lecom /velmi dietne, malo soli, minimum tuku... 🙂

aaach jaj, ked toto cita moja mama, musi sa asi smiat

eviq
29. jan 2012

@gerdusha 😀 aj on cital bukovskeho, tak daj vediet, ako pokracujes a dobru chut k veceri 😉 pa

leamax
29. jan 2012

@gerdusha tyyy brdo, ty si sa dala na aku zdravu stravu 🙂 ja by som tie zdrave veci tiez chcela okostovat, ale bez chlebika si neviem predstavit zivot, aj ked ja jedavam len slnecnicovy, lanovy a pod.
@eviq aku mas pekarnicku? si s tym spokojna? ja by som to tiez rada, lebo kolkokrat jedine, co mi doma chyba, je prave chlebik a nechce sa mi kvoli tomu do obchodu 😀

eviq
29. jan 2012

@leamax mam Panasonic a som velmi spokojna...zmes na chlebik si kupujeme v obchode bud celozrnny alebo viaczrnny alebo tekvicovy je fajny a aj to kysnute cesto je super, ja som ho inak este ani neskusala robit...
a taky cerstvy chlebik s maslom je super, aj ked teda @gerdusha by ho teraz iste zatrhla 😀

leamax
29. jan 2012

@eviq jaaaj, ved taky viaczrnny teplucky chlebik je ohromna mnamka. a ta zmes sa da kupit trebars v tescu, alebo tak? no zacnem ja na to mojho muzika lamat veru 😀

eviq
29. jan 2012

@leamax ano, da sa to kupit normalne v potravinach, v bale, tescu, carrefoure....su rozne duhy ale my uz mame oskusane take, co nam vyhovuju, lebo z niektorych sa nam chlebik nepodaril 🙂 urcite odporucam 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre