Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

leamax
29. jan 2012

@eviq super 😵 a z toho jedneho balenia urobis kolko chlebikov?

eviq
29. jan 2012

@leamax no, my kupujeme take 500g balenie muky a to je presne na jeden chlebik, nie je to taky velky chlieb ako v obchode, ale pre dvoch uplne staci a stacil by aj pre štyroch, len by sa mozno musel piect kazdy den. nam vystaci tak na tri dni a na rozdiel od kupeneho chleba aj po troch dnoch je dobry. 🙂

leamax
29. jan 2012

@eviq a da sa aj mensi chlebik v tom urobit? vies, ja ked som sama doma, tak mne by aj tie male chlebiky ako su tie slnecnicove a pod, vydrzali aj 5-6 dni, keby samozrejme, boli este dobre. preto by mi uplne vyhovoval aj mensi chlebik a ked vravis, ze tento domaci vydrzi byt dobry aj dlhsie, tak by to bolo uplne idealne 😉

eviq
29. jan 2012

@leamax asi iba ak by si kupila mensiu zmes, lebo na tejto je presne navod, ako to treba robit...ale neviem ci mensia ako 500g existuje....este by si mohla urobit to, ze si polku zamrazis....alebo niektore baby si "vyrabaju" vlastne zmesi, teda ich nekupuju ale si namiesaju co potrebuju sami, ale ja taka frajrke nie som 😀

leamax
29. jan 2012

@eviq no tak to asi ani ja nie som taka frajerka 😀 mozno casom 😀 ved vidis, ze teraz sa pytam na blbosti, tak asi by som nebola taka frajerka aby som si zmes zarabala sama 😀 no veru idem nejaku pozriet, dik 😉

eviq
29. jan 2012

@leamax nikdy nevies, ake skryte rezervy v sebe odhalis 🙂 nie je zac, kludne sa pytaj, ked ti nieco napadne 🙂

gerdusha
29. jan 2012

nasi maju tiez pekarnicku...a myslim, ze su s nou spokojni...maju ju uz cca hmmm...2-3 roky?

ja by som aj jedla ten viaczrnny chlieb...ja to mam velmi rada...ale:
a/ ked zacnem, neviem skoncit
b/ neverim, ze su tie chleby fakt viaczrnne, celozrnne atd atd...obavam sa, ze je to len zafarbena biela muka s par zrnieckami... 🙂

leamax
29. jan 2012

@gerdusha no s istotou ti viem povedat, ze taky grahamovy je prifarbovany karamelom, takze to neni vobec dietne. a ved keby si si aj ty zadovazila pekarnicku, vies s istotou, co do toho das a ze ten chlieb je fakt viaczrnny 😉 😵
@eviq dakujem 🙂 a nevies mi hodit link, ktoru presne mate vy? lebo sa v tom nevyznam, maju rozne vykony napr.

gerdusha
29. jan 2012

@leamax ,

keby som kupila tu pekanicku, musela by som nafuknut kuchynu...nemam to kam dat 🙂

ja by som chcela vsetko...hriankovac, toastovac, parny hrniec, pekarnicku...ale fakt by som to nemala kam dat...a keby som to dala do nejakej komory, tak by som si na to nezmyslela, bolo by to tam "odlozene" a zabudnute...musim to mat na ociach..a na to priestor nemam, hoci linku mam velku...

gerdusha
29. jan 2012

uz peciete, ci co?

leamax
29. jan 2012

@eviq
@gerdusha jaj, no ale teda ste mi dali riadneho chrobaka do hlavy - ste mohli aj skor, by som odviedla myslienky inde. ale je to normalne narocne si vybrat 😀

naveen
30. jan 2012

ahojte.. baby, k akej teme ste presli ?? 😀 😀 pridam skusenosti s pekarnickou? mame doma, je to skvela vec, len je to strasne velke, nespratne.. chlap mava fazy, kedy pecie chleba a dava tam vsetko od oka, kupi si muku a dava tam vselijake oriesky, semienka a pod.. 😉

ako sa tu mate?

lulu10
30. jan 2012

co tu dnes nikoho neni? vsetky peciete a varite? 😀

zarabono
30. jan 2012

@lulu10 ja som tuuu,nepeciem,nevarim,este mam a mam sa setrit.dnes som bola u mina

lulu10
30. jan 2012

@zarabono a co mate nove? aj mate uz tajomstvo babmulky odhalene? videl mino co to bude? 😎

zarabono
30. jan 2012

@lulu10 drobec na nas kaslal,lezal si ako na plazi,sem tam mavol rukou.ale podstatne je,ze je ok,lebo mam od soboty bolesti.inak teoreticky,ak bude vsetko ok,mozme aj zajtra ist na obed 😉

lulu10
30. jan 2012

@zarabono tak super ze ste ok, a z coho mas bolesti? 😕 co ti mino povedall?

zarabono
30. jan 2012

@lulu10 moze byt ze z vacsej namahy,som dva dni dlho stala na nohach.no a asi sa tym podrazdila maternica a vsetko.ale nastastie to je ok,aj krcok.

lulu10
30. jan 2012

@zarabono na obed mozeme, musime sa dohodnut s @leamax ci jej to bude vyhovovat, len dajte vediet o kolkej nech si to viem v robote zariadit 😉

lulu10
30. jan 2012

@leamax draha nemohla by si zajtra testnut? 😀

zarabono
30. jan 2012

@lulu10 jasne,len leamax je v ZA,takze ta sa ozve asi az neskor.nevies,co zajtra varia,uz sme s drobcom hladny 😀 inak leamax ma este skoro na test,este je len 8den po,ale o den o dva by mohla 😀

lulu10
30. jan 2012

@zarabono aha tak ta je na vylete 😉 no ja som myslela zeby zajtra skusila, a ked nie tak pockame do stredy 😀 jáááj veru neviem co varia, zajtra rano to daju na fb tak mozeme potom pozriet

gerdusha
30. jan 2012

ahojte baby,

tak som volala do tej prahy podoli kvoli antibiotikam....napisem to sem, keby to niekedy v buducnosti niekto potreboval vediet:

po antibiotikovej liecba treba minimalne mesiac pockat, kym sa pojde na vysetrenie 😒

zarabono
30. jan 2012

@lulu10 no rano rychlo pozriem,potom idem ku krajcirke.potrebujem rifle skratit.som malo narastla 😀

leamax
30. jan 2012

ahojteeee
kónecne doma 😝
a co to tu @lulu10 ake pokusenie hodila 😀 a pozeram, ze @zarabono mi to poctivo pocita, ja sama mam v tom chaos, ze ktory den som 😀
no musim vas sklamat, ja zas zajtra nemozem, idem so segou k minovi a to by som ju musela poslat domov busom 😀 by ma asi zabila a predsa si nevezmete dva zivoty na svedomie. mne zatial stale najlepsie vyhovuje ten piatok

zarabono
30. jan 2012

@leamax no ved chod minovi rano a na obed vezmi aj segru 😉

leamax
30. jan 2012

@zarabono ved ideme rano, ale segru na obed brat isto nebudem, urcite padne rec aj na IVF a tak, vam by to tiez nebolo velmi prijemne a mne uz vobec nie, kedze o nicom nevie. to vobec neni dobry napad

zarabono
30. jan 2012

@leamax a este ma napada jedna varianta.ved v piatok ides k minovi na hcg.taksegru preloz na piatok 😉

zarabono
30. jan 2012

@leamax tak potom obed stihas,ked idete rano 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre