Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

leamax
2. feb 2012

@naveen no pochybujem, robila som tri mamatesty.

lulu10
2. feb 2012

@naveen tiez si myslím ze test bol zlý, a krv bude pozitivna

eviq
2. feb 2012

@lulu10 ako moja? som zvedava na tvoje dojmy z prahy, nenechaj ma dlho cakat, aj ked...najlepsia pikoska,je ta, an ktoru sa dlho caka 😉
@gerdusha ja som sa pytala MS na fragmentaciu spermii a povedal mi to iste ze ma zmysel sa o tom bavit ked sa uvazuje o darcovskych spermiach. pary, ktore by cih nechceli, tak zbytocne sa vraj tomu venuju...noa ja neviem, citala som vysoke davky vitaminu C a E dokazu trosku zlepsit tu fragmentaciu...
@leamax drzim zajtra palce, nech sa potvrdi, ze tie testy boli zleee, velmi zlee 😉

leamax
2. feb 2012

@eviq
@lulu10
@naveen dakujem dievcata 🙂 no ved uvidime. urcite vam dam hned vediet ako sa dostanem ku compu 😉 len neviem, ci bude uz hned zajtra vysledok, u nas je to ako v praveku totizto 😖

eviq
2. feb 2012

@leamax mne ked brali krv rano, tak okolo obeda yz boli vysledky a teda tiez pravek u nas , tak snad budes mat, budeme cakat 🙂

leamax
2. feb 2012

@eviq no na to by som sa moc nedrzala, lebo ved v aprili, ked som mala hrozbu mimomaternicoveho, tak im to trvalo tri dni, aj to som tam musela nabehnut a im povedat, ze ved mne mozno ide o zivot. a este sa ta truba zatvarila, ze: no dobre, tak ja som tu dne do siestej, tak to urobim. akoze som jej mala asi nieco dat za to, ze ona, chuda, musi byt v robote do siestej. motali sa tam ako prd v gatiach 😠 tak planujem aj zajtra tam hned nabehnut a nech to hned urobia

eviq
2. feb 2012

@leamax zdorazni im vaznost situacie, podla potreby pouzi donucovacie prostriedky 🙂

leamax
2. feb 2012

@eviq a co im poviem? ze to musi byt hned, lebo babulky z MK su zvedave? 😀

eviq
2. feb 2012

@leamax to by mohlo zabrat...povedz, ze ked su zvedave, su aj zlostne 😀

leamax
2. feb 2012

@eviq 😀 😀 😀 no ale vazne, nieco budem musiet vymysliet, nech sa tam len tak bezducho nemotaju

lenka_21
2. feb 2012

@leamax Ja som teraz stratena, ale dobehla som kvoli tebe ... uz si robila nejaky test a zajtra ides na krvicku, alebo to nechavas iba na tu krv?

eviq
2. feb 2012

@leamax povedz, ze ide vikend a potrebujes vediet, ci sa na rodinnej oslave mozes opit, napchavat plesnivym syrom, divymi hubami a tak.... 🙂

leamax
2. feb 2012

@lenka_21 robila som tri mamatesty, vsetky negativne ☹ zajtra idem na krv
@eviq no vidis, to by mohlo zabrat. ja som uz rozmyslala, ze im poviem, ze mam ist na lyzovacku a neviem, ci mozem 😀

eviq
2. feb 2012

@leamax aj to je dobry argument, vidis, my na nieco prideme... 😉 hlavne nech tam tie // su..🙂

leamax
2. feb 2012

@eviq no na krvi asi // nebudu, tam musi vyjst nejake pekne cisielko. ja by som sa asi zblaznila od radosti, keby to tak zajtra vyslo 😵

lenka_21
2. feb 2012

@leamax A kedy si ich robila ... rano? Ja nemam rada testy, lebo mne nikdy nechceli vyjst pozitivne 😕

gerdusha
2. feb 2012

@lulu10 ,

dufam, ze poznatky z prahy napises aj sem....bo ja na kave s vami nebudem a som strasne zvedava 😉

lulu10
2. feb 2012

@leamax urcite to vyjde, ja to citim v kostiach, moja intuicia ma este nikdy neskamala

lulu10
2. feb 2012

@gerdusha
@eviq no u mňa praha nič moc, dr fajn parťák na debatu ale nedozvedeli sme sa vôbec nič, tak cakam len na papier ze mám brat prednison,zajtra napíšem viac

gerdusha
2. feb 2012

@lulu10 ,

ok, budem rada...dakujem vopred

gerdusha
2. feb 2012

baby, videli ste novy cennik z RF?

http://www.reprofit.cz/upload/1328026172.pdf

lulu10
2. feb 2012

@gerdusha nejako to tam celé na nás nezaposobilo pozitívne, pasova vyroba čísel- výsledkov, ale to je len môj názor, ale aspoň chápem prečo sa v rf pozeraju na tie vysledky troška skepticky

leamax
2. feb 2012

@lenka_21 ano, rano. no praveze mne doteraz vzdy vysli pravdivo. ved uvidime zajtra
@lulu10 bodaj by, ta pridem hned vystiskat, ked mas pravdu 😵

gerdusha
2. feb 2012

@lulu10 ,

hmm...zeby mali moje priedusky spravnu predtuchu, ked som to musela kvoli nim zrusit?

lenka_21
2. feb 2012

@leamax Drzim palceky ... vsade kde sa da!!!

leamax
2. feb 2012

@lenka_21 dakujem 😵 a tebe testy ani toto tehu neukazali?

lenka_21
3. feb 2012

@leamax Neviem ci sa tu rano zastavis, ale zo zaciatku nie (boli biele ako sneh) a az po neviem kolko dnoch sa mi ukazali kolajnice 😕

pikha
3. feb 2012

@leamax silno drzim palce na dnes 🙂

lulu10
3. feb 2012

@gerdusha no asi to bola spravna predtucha.... 😀 nechcem ta ale ovplyvnovat, ja som tam isla uz tak nejak blbo naladena, tak to mozno aj preto,mohym babam tam velmi pomohli, uvidime co daju na papier, ale ja som napr. cakala ze mi dr aj nieco povie k mojmu pripadu ale mala som pocit ze ma v PC nejaky dotaznik a ten vyplnal podla nasich odpovedi a prida k tomu tie vysledky krvi a pc mu vypluje nejake % . Urcite je to tak. Ale som rada ze to mame za sebou a nemusim stale nad tym polemizovat ci ist alebo neist 😀 K tej fragmentacii-nam ju robil v Kosicach dr.Bobak v tkaninovej banke a neplatili sme nic,

gerdusha
3. feb 2012

@lulu10 ,

dakujem za info...povedali ti, za ako dlho ti pridu vysledky?predpokladam, ze "zatial ti nic nenasli" a musi sa pockat, je tak?

ja som sa predbezne objednala na mesiac neskor ako som mala ist, cize az koncom marca, uvidim, akym "dusevnym a zdravotnym" stavom budem vtedy prechadzat, zatial som to nechcela uplne utat.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre