• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

18. októbra 2017 
Ahojte dievcata, tak mi potvrdili pozitivny vysledok krvi:slight_smile: Neveriiiim!!! Neviete, ci hodnota HCG nieco vyse 400 na 33.DC je v pohode?
22. feb 2012 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@sneznicka super, gratulujem :wink:
22. feb 2012 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sneznicka urcite je v pohode.gratulujem :wink:
22. feb 2012 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sneznicka Zlatko, je to uplne krasna normalna hodnota :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ale po ET sa to nerata na dc, ale na dni po ET. To si kolky den?
A ozaj, ake embryjko, embryjka ti vkladali, kolko dnove a bunkove? :slight_smile:
22. feb 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sneznicka vyska hcg je v pohode :wink: Predpokladam, ze krvicku ti brali na 12 alebo 14 den po ET, ze? :slight_smile:
22. feb 2012 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalienka01
@zarabono
@bibi24 Dakujem:slight_smile: No, krv mi brali po 14 dnoch od ET a boli to dve krasne 8 bunkove embryjka na 3. den, Pk som si nedavala, kedze som ich viac nemala.
22. feb 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dalida 14 dni po ET
22. feb 2012 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sneznicka Ano, tak ako som povedala, krasne hcg :wink: Uz len uvidis ci s jednym, alebo dvoma :slight_smile:
22. feb 2012 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 Ved to, z toho cisla to asi nezistim, takze cakam dalsie dva tyzdne na UZV. To uz je ale trochu prijemnesie cakanie:slight_smile: Na pocte mi az tak nezalezi, len nech su deticky zdrave:slight_smile:
22. feb 2012 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sneznicka Tak na 14. den po ET HCG 400 tipujem to na jedno babatko, ale zelam ti samozrejme aj dve :wink: :wink: :wink:
22. feb 2012 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, ja som len pasívnym čitateľom ale občas napíšem. Ja som tiež fanynka Reprofitu, kde sme absolvovali náš 6.pokus, ktorý bol zdá sa že úspešný :slight_smile: hCg bolo na 14.deň po Et 548 a v pondelok po dlhých dvoch týždňoch čakania na sono máme dve bublinky v ktorých bijú srdiečka. To len na povzbudenie, poznám všetky tie pocity čo prežívate :wink:
22. feb 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@karlito2 Jeeej, to je tiez uzasneeee :dizzy_face: Ja sa velmi vzdy z takehoto tesim, lebo ja mam za sebou 3 neuspesne ivf, 2 klasicke a 1 soft.
22. feb 2012 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 nám sa to podarilo po druhom softe, predtým 4x ICSI na SK. Treba len skúšať, raz sa to podarí :slight_smile:
22. feb 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sneznicka
@karlito2 gratulujem vám obom a držte sa. No RF je RF. ja som veľký fan. :grinning:
22. feb 2012 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeka33 vdaka:slight_smile: Keby to clovek vedel dopredu, poistovna nepoistovna, letim rovno do Moravskej metropoly a usetrim si tri roky, kopec nervov, zdravia a takmer 200 tisic Sk...
22. feb 2012 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sneznicka ja tak isto ,3roky 4vklady 2potraty. ja tam posielam každého kto sa opýta :slight_smile:
22. feb 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeka33 no teda, si si uzila:( To je mi luto, ale vidim, ze z toho boja si si vybojovala dietatko, tak to je uzasne, vlastne tiez to bol asi 5. vklad?
22. feb 2012 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sneznicka
@rebeka33 Ja mam za sebou uz 3 ivf a 4 vklady a nic. :unamused:
23. feb 2012 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby. pripajam sa k Vam ak mozem, 13.3 som objednana na konzultaciu do Brna. mame za sebou 2 neuspesne IVF, bez KET :unamused: kedze sa nam vzdy prestali delit a pricina ziadna:frowning2: takze dalsi pokus na Slovensku som vzdala a rada by som skusila soft v Brne. Som objednana k nejakej doktorke ale neviem si spomenut na meno. co vsetko ste brali so sebou na prvu konzultaciu? a aj vas hned vysetrovali?
23. feb 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeka33 Ďakujem už sa len modliť aby to všetko dobre dopadlo :dizzy_face:
23. feb 2012 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sneznicka bol už 6-ty, ale oplatilo sa.
@bibi24 vydržať, boli tu baby čo toho mali neurékom ,ale dokázali to. Vydrž určite sa podarí.
@alabu brala som všetky sk výsledky a čerstvý HP z prvých troch dní cyklu. Oni si väčšinou urobia USG, poptrípade zoberú krv,mne raz kontrolovali prolaktín.A je to skôr o dohovore,že čo chcete robiť a čo od nich očakávate. Ja som chcela soft, lebo v Ke som mala Ohhs a dlho som sa regenerovala po neuspechu. A po softe môžeš do dalšej stimulky hned další cyklus. a riešili sme MA. hlavne po druhom, boli nahnevaný,že som "ich" bábo potratila :grinning: oni s :grinning: ú zlatý. dlho to netrvá, ale snažia sa pomôcť. musím bežať
23. feb 2012 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alabu Asi si objednana k MUDr. Vitouskovej, je to dobra odbornicka, velmi mila a ochotna vysvetlit cokolvek. Drzim palce!!
23. feb 2012 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 u mna to bolo rovnako na Slovensku 3 IVF, 4 vklady a nic. Az napokon v Brne 4. IVF, 5. vklad a vysledok uz vies:slight_smile:
23. feb 2012 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Aké pozitívne správy! teším sa. znova sa to tu pekne rozbieha.
24. feb 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj ked to do tejto temy nepatri, zhanam nejake FSH /merional, gonal, menopur, puregon /aspon niekolko ampuliek na soft, ak sa niekomu zvysilo a uz nepotebujete napiste IP.
Nevzdavam a chcem to este skusit , 6-ty krat to urcite v RF vyjde :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. feb 2012 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi ďakujem moja, neboj určite sa budeš aj Ty vytešovať :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. feb 2012 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alabu a nevola sa Vitouskova? aj ja k nej chodim, je velmi mila, drzim palceky
24. feb 2012 o 19:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sneznicka gratulujem ti z celeho srdiecka :slight_smile:
24. feb 2012 o 19:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, citala som tu ze ten kto ma malo embrii tak by si nemal davat PK- PRECO? nechapem to, prosim vysvetli mi to niekto??
24. feb 2012 o 19:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok