Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sneznicka
22. feb 2012

Ahojte dievcata, tak mi potvrdili pozitivny vysledok krvi🙂 Neveriiiim!!! Neviete, ci hodnota HCG nieco vyse 400 na 33.DC je v pohode?

lenkalienka01
22. feb 2012

@sneznicka super, gratulujem 😉

zarabono
22. feb 2012

@sneznicka urcite je v pohode.gratulujem 😉

bibi24
22. feb 2012

@sneznicka Zlatko, je to uplne krasna normalna hodnota 😵 😵 😵
Ale po ET sa to nerata na dc, ale na dni po ET. To si kolky den?
A ozaj, ake embryjko, embryjka ti vkladali, kolko dnove a bunkove? 🙂

dalida
22. feb 2012

@sneznicka vyska hcg je v pohode 😉 Predpokladam, ze krvicku ti brali na 12 alebo 14 den po ET, ze? 🙂

sneznicka
22. feb 2012

@lenkalienka01
@zarabono
@bibi24 Dakujem🙂 No, krv mi brali po 14 dnoch od ET a boli to dve krasne 8 bunkove embryjka na 3. den, Pk som si nedavala, kedze som ich viac nemala.

sneznicka
22. feb 2012

@dalida 14 dni po ET

bibi24
22. feb 2012

@sneznicka Ano, tak ako som povedala, krasne hcg 😉 Uz len uvidis ci s jednym, alebo dvoma 🙂

sneznicka
22. feb 2012

@bibi24 Ved to, z toho cisla to asi nezistim, takze cakam dalsie dva tyzdne na UZV. To uz je ale trochu prijemnesie cakanie🙂 Na pocte mi az tak nezalezi, len nech su deticky zdrave🙂

brita
22. feb 2012

@sneznicka Tak na 14. den po ET HCG 400 tipujem to na jedno babatko, ale zelam ti samozrejme aj dve 😉 😉 😉

karlito2
22. feb 2012

Ahojte kočky, ja som len pasívnym čitateľom ale občas napíšem. Ja som tiež fanynka Reprofitu, kde sme absolvovali náš 6.pokus, ktorý bol zdá sa že úspešný 🙂 hCg bolo na 14.deň po Et 548 a v pondelok po dlhých dvoch týždňoch čakania na sono máme dve bublinky v ktorých bijú srdiečka. To len na povzbudenie, poznám všetky tie pocity čo prežívate 😉

bibi24
22. feb 2012

@karlito2 Jeeej, to je tiez uzasneeee 😵 Ja sa velmi vzdy z takehoto tesim, lebo ja mam za sebou 3 neuspesne ivf, 2 klasicke a 1 soft.

karlito2
22. feb 2012

@bibi24 nám sa to podarilo po druhom softe, predtým 4x ICSI na SK. Treba len skúšať, raz sa to podarí 🙂

rebeka33
22. feb 2012

@sneznicka
@karlito2 gratulujem vám obom a držte sa. No RF je RF. ja som veľký fan. 😀

sneznicka
22. feb 2012

@rebeka33 vdaka🙂 Keby to clovek vedel dopredu, poistovna nepoistovna, letim rovno do Moravskej metropoly a usetrim si tri roky, kopec nervov, zdravia a takmer 200 tisic Sk...

rebeka33
22. feb 2012

@sneznicka ja tak isto ,3roky 4vklady 2potraty. ja tam posielam každého kto sa opýta 🙂

sneznicka
22. feb 2012

@rebeka33 no teda, si si uzila:( To je mi luto, ale vidim, ze z toho boja si si vybojovala dietatko, tak to je uzasne, vlastne tiez to bol asi 5. vklad?

bibi24
23. feb 2012

@sneznicka
@rebeka33 Ja mam za sebou uz 3 ivf a 4 vklady a nic. 😒

alabu
23. feb 2012

Ahojte baby. pripajam sa k Vam ak mozem, 13.3 som objednana na konzultaciu do Brna. mame za sebou 2 neuspesne IVF, bez KET 😒 kedze sa nam vzdy prestali delit a pricina ziadna☹ takze dalsi pokus na Slovensku som vzdala a rada by som skusila soft v Brne. Som objednana k nejakej doktorke ale neviem si spomenut na meno. co vsetko ste brali so sebou na prvu konzultaciu? a aj vas hned vysetrovali?

karlito2
23. feb 2012

@rebeka33 Ďakujem už sa len modliť aby to všetko dobre dopadlo 😵

rebeka33
23. feb 2012

@sneznicka bol už 6-ty, ale oplatilo sa.
@bibi24 vydržať, boli tu baby čo toho mali neurékom ,ale dokázali to. Vydrž určite sa podarí.
@alabu brala som všetky sk výsledky a čerstvý HP z prvých troch dní cyklu. Oni si väčšinou urobia USG, poptrípade zoberú krv,mne raz kontrolovali prolaktín.A je to skôr o dohovore,že čo chcete robiť a čo od nich očakávate. Ja som chcela soft, lebo v Ke som mala Ohhs a dlho som sa regenerovala po neuspechu. A po softe môžeš do dalšej stimulky hned další cyklus. a riešili sme MA. hlavne po druhom, boli nahnevaný,že som "ich" bábo potratila 😀 oni s 😀 ú zlatý. dlho to netrvá, ale snažia sa pomôcť. musím bežať

sneznicka
23. feb 2012

@alabu Asi si objednana k MUDr. Vitouskovej, je to dobra odbornicka, velmi mila a ochotna vysvetlit cokolvek. Drzim palce!!

sneznicka
23. feb 2012

@bibi24 u mna to bolo rovnako na Slovensku 3 IVF, 4 vklady a nic. Az napokon v Brne 4. IVF, 5. vklad a vysledok uz vies🙂

piskota77
24. feb 2012

Aké pozitívne správy! teším sa. znova sa to tu pekne rozbieha.

kajka39
24. feb 2012

ahojte, aj ked to do tejto temy nepatri, zhanam nejake FSH /merional, gonal, menopur, puregon /aspon niekolko ampuliek na soft, ak sa niekomu zvysilo a uz nepotebujete napiste IP.
Nevzdavam a chcem to este skusit , 6-ty krat to urcite v RF vyjde 🙂 🙂 🙂

gabinkaa
24. feb 2012

@mabumi ďakujem moja, neboj určite sa budeš aj Ty vytešovať 😵 😵 😵

staga
24. feb 2012

@alabu a nevola sa Vitouskova? aj ja k nej chodim, je velmi mila, drzim palceky

staga
24. feb 2012

@sneznicka gratulujem ti z celeho srdiecka 🙂

staga
24. feb 2012

ahojte, citala som tu ze ten kto ma malo embrii tak by si nemal davat PK- PRECO? nechapem to, prosim vysvetli mi to niekto??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre