Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

dior
11. aug 2009

ahojte kocky ,chcem ist na konzultaciu do reprofitu- ku komu chodite vy? prosim poradte kto je tam naj odbornik-moooooc dakujem

mirinda10
11. aug 2009

dior tam su vsetci super ja som chodila k stelclovi a aj tehulka juli ale babulky chodia bud koudelka alebo machac, mne OPU robila Vitouskova a nema chybu super zenska vsetci su 1 * ja mozem tento CAR iba doporucit a ako samoplatca ked si z BA tak ta to vyjde lacnejsie ako kdekolvek v SK

tanitta
11. aug 2009

ahojky kocky..
dior.. no vitaj;)..kaudelka, machac su veduci lekari byvaju aj odcestovany a potom tak ci tak si u ineho lekara.. takze to mas uplne jedno ku komu pojdes pretoze oni su tam super vsetci.. co sa tyka skusenosti a aj pristupu....tu kocky su v podstate "rozhodene" po vsetkych lekaroch a kazda jedna je nadmieru spokojna takze tazko usudit kto je dobry 😵 ... ak chces fesaka tak koudelku alebo stelcla 😎 ...

anty
11. aug 2009

Ahoj dior, doporučuji Koudelku je to fakt borec. Po dnešním odběru mám 8 vajíček, zítra budu volat, jak se jim daří.

lenka20
11. aug 2009

diorenka zlaticko ahoooj, tak uz si sa vsetko dozvedela aj bezo mna 😝 vsetci su zlaticka, ja nedam dopustit na koudelku, ale bola som na sone aj pri stelclovi a bol super a ked sa tak obzeram v cakarni tak vsetci vyzeraju byt fakt profici, mili a prijemni.. takze nemas co pokazit 😉 ak vidis, vsetky sme spokojne....
anty - super uroda, gratulujem, tak nech sa pekne vsetky oplodnia 😵 😵
babulky ja vas len rychlo pozdravujem, som vytazena pracujuca zena, to je hrozne, mirindik tak by som sa s tebou vymenila v tej postielke 😝 ale ty si len pekne oddychuj, mas v brusku 2 zlaticka, takze mas dovod sa setrit, ja sa este musim poriadne vytazit a vsetko stihnut kym som netehu, potom sa budem setrit zase ja 😎 😎

mircalla
11. aug 2009

No ja osobne nedam na stecla dopustit 🙂 A fesak to je veliky... 🙂
Mne dneska zobrali 6 skumaviek krvi, tak si pockam na vysledky...trochu sa mi z toho motala hlava

akurat, ze antitrofoblastove protilatky nerobia, tak zhanam, kde to spravia

Este si kazdu chvilu spomeniem na mojeho bobacika, ale nejako prezivam. Je mi hrozne smutno, rana asi byvaju najhorsie, take uvedomenie, ze uz nie som tehu

lenka20
11. aug 2009

mircalik - coskoro zas budes tehulka.. antitrofoblasty by ti mali vediet urobit na imunologii... skus popatrat, ak nie, tak KE alebo Praha to istia 😉 alebo helik...alebo brno... moznosti je vela, ale povedala by som, ze snad aj v BA nieco najdes

tanitta
11. aug 2009

Anty.. daj vediet kolko 😉 .. 8je pekny pocet.. to bol softik?..
Leni.. kuk.. nevesta nas obehla v 4nozkach...vidis.. dlho nist .. a naraz sup a uz je to tu.. ujde aj z domu 😀

tanitta
11. aug 2009

mircalla.. je dobre ze si dotoho takto hupsla do tych vysetreni.. urcite sa nieco najde preco sa to stalo... ono to blbo vyznie.. ale bude sa to dat pekne liecit pripadne.. a potom uz budes pekne krasne tehulkovat;)...
aj lenkou 😎 .. zuzla pride tehula z dovce 🙂

lenka20
11. aug 2009

tanicka cau, no veru, nevesticka sa zrazu prebrala z letargie, myslim, ze ona chudiatko skratka doma nemala stimuly ziadne, a teraz na dovci sa prekonala, od radosti cela happy 😉 😀 tak zacala lozit 😀 😵
uz idem drichmat, dnes uz stacilo, paaa dobru nocku 😵

tanitta
11. aug 2009

dobruu...tomu sa vravi sokova terapia 😝 .. zajtra veduceho ponorim v bazene mozno zacne aj on 😉 ...

mircalla
11. aug 2009

dobru

ja vlastne ani neviem, ci chcem aby nieco nasli....bud nic nenajdu...skratka smola, ci vyssia moc
alebo najdu - a nebude sa s tym dat nic robit, nie vsetko sa da riesit

dneska mi je skratka nanic

anty
12. aug 2009

Ahoj Tanitko ano byl to softík, dneska manža bude volat, tak jsem zvědavá. Zatím papa

renysek77
12. aug 2009

Ahoj děvčátka!
Tak se hlásím po dovolené! Sice už jsem v práci od pondělka, ale vůbec nestíhám, mám tu toho spoustu ☹
A o dovolené jsem si taky moc, spíš vůbec neodpočinula, protože jsme s manželem poctivě makali na chatě, kde jsme dodělávali poslední úpravy po přístavbě a už nás čeká jen v září zateplení a fasáda a je hotovo! To si ale sami dělat nebudeme, na to fakt nemáme.....Takže já bych teď ještě potřebovala aspoň týden dovču na zotavenou 🙂 Bohužel už mám do konce roku jen 3 dny a ty si musím šetřit na KETík 😉 Jediný pozitivní na tý těžký fyzický práci bylo to, že se mi podařilo úplně vypustit z hlavy myšlenky na revizi a zdá se, že jsem v pohodě a nastartovaná do dalšího boje 😉 Akorát jsem včera měla smůlu a nabourala si auto. Na přechodu pro chodce skočila do vozovky před auto přede mnou zničeho nic jedna babča, pán na to dupnul a já už to bohužel nedobrzdila ☹ Mám promáčklý nárazník a kapotu a prasklý chladič ☹ Štěstí je, že šlo "jen" o plecha a nikomu se nic nestalo, ale štve mě, že oprava asi bude stát dost peněz, který bychom potřebovali někde jinde a taky to, že auto jsem měla jen 2 měsíce.....Si tak říkám, jakou já mám v poslední době smůlu, že snad musím mít minimálně trojčata, aby mi to všechnu tu smůlu vykompenzovalo 😉
Omlouvám se, že jsem vás nestihla poctivě přečíst, ale budu se to snažit dohnat....Vzala jsem to jen tak letem světem, takže jsem jen zaregistrovala smutnou zprávu od Mircally ☹ Kočičko, je mi to moc líto, přesně vím, co si teď prožíváš, ale je dobře že ses vrhla po hlavě do dalšího boje, udělají Ti všechna vyšetření a příště už to určitě dotáhneš do zdárného konce! Moc Ti to přeju a foukám bolavou dušičku!
Mirindo - tak to vidíš, Tvá vajíčka, kterým jsi dala poslední šanci, Ti pěkně vytřela zrak a to hned dvakrát 😉 Moc a moc Ti to přeju, i když to určitě budeš mít o dost náročnější a rizikovější kvůli tomu, že jsou jednovaječná, ale znám spoustu holek, co to zvládly a mají krásný a zdravý miminka 🙂 A na dovolenou se vykašli, mysli na sebe a na Tvoje bobečky v bříšku 🙂 Oni už stejně jednu i když krátkou zahraniční cestu letadlem zažily, tak to jim musí prozatím stačit 😉
Ostatní holky všechny moc zdravím a až se mi vás podaří dočíst a získat více informací, tak napíšu víc. Holt těch 14 dní, co jsem tu nebyla je opravdu znát....
Mějte se zatím krásně, pa pa!

mirinda10
12. aug 2009

anty gratulujem ku krasnej utodicke a verim, ze sa pekne vsetky oplodnia a potom sup pekne do teplucka idete mat PK?
mircalla nebojkaj ak nieco najdu tak budu vediet co dalsie ti maju nasadit ale budes u dobrych odbornikov tak im treba iba verit ale urcite vsetko dobre dopadne
renysek vitaj spat z dovolenky ne je mi luto, ze si si moc asi neodychla ale aj praca inak ako robis cez rok je oddych a som rada, ze si nabrala novu energiu do vitazneho boja
no mas pravdu, ze som moc mojim vajkam neverila a vidim, vidim, ze mi ukazali co este dokazu, ze sa este aj rozdelia no to bolo tak ja som chcela jedno to sa splnilo a muzik chcel dvojky aj jemu sa to splnilo takze mi to mame 2v1 🙂 som domka ale uz mi je dlho este stastie, ze je net a PC inak by som asi zosedivela ale nemozem sa stazovat ved som domka a nie v nemocke tam by som inak spievala 😎

prajem krasny aj ked v Ba teda aspon u nas uprsany den

dior
12. aug 2009

ahojte kocky- dakujem za rady, tak ja som si si teda vylosovala a ideme k Machacovi- inak som mala doteraz len starych deduskov ,takze mne sa tam zdaju vsetci mladi a sympaticki 😉 🙂 a necham ich nech si tam robia s nami co chcu-len nech sa dopracujeme uz konecne ka babatenku 😵
toto bude moje 4 IVF-som zvedava co nam navrhnu 😅 -ci este pre nas budu nieco mat 😕 😅
ja ked pocuvam tieto vase chvaly,tak si pripadam ze som kam som to doteraz chodila?????
Lenkaaaa uz ma tu mas zase 😵
Anty-drzim palce- nech sa to podari 🙂
Mirinda 8tt? parada-drzkaj sa
Tanita-ako sa mas? Chceli by ste aj druhe babo? Malinky sa ma ako?

dior
12. aug 2009
tanitta
12. aug 2009

ahojky...
renysek.. pracovna dovolenka;)...ale aspon ste neboli doma 😵
anty.. no ako?...sme zvedave... 😎
Dior...ja sa mam osobne ... no niet sa cim chvalit boli ma brucho 😠 konecne dorazila dnes ms poporode 😝 ...ale inak sa mame dobre co sa tyka veduceho.. 😉chodime plavat zatial je zdravy klop klop pekne papa rastie a je poslusny 😵 .. druhe babo?... 😨 😀 ...fuha ...tak pokial to nebude domaca vyroba tak made in brno uz urcite nie...

dior
12. aug 2009

dajte tam to bylinkarka Anna Kopacova

dorra
12. aug 2009

Děvčata ahojte, nejsem Slovenka, ale miluju Reprofit už čtyři roky, vlastně jsem tam od jejich začátku a vidím jen jejich veliké pokroky. Jsem v české diskusi, ale občas na vás kouknu, jak to tam hodnotíte a jak se vám daří. Naše diskuse je tichá, bo jsou všechny holky už v těhulích a ne ve snažilkách. Snad i ta vaše brzo zanikne a potkáme se v těch těhulích. Přeju vám hodně štěstí!!! Miluju Koudyho (dvakrát mě aspoň na chvilku otěhotněl, což je pro mě zázrak, když se mi podíváte do alba..), Macháčovi jsme strašně moc vděční za všechno, Štelcl je šikovný na laparku a hysterku a Vitoušková taky umí otěhotnět. Prostě důvěra ke komukoliv a i když jsou unavení a mají toho čímdál víc dost, kdykoli jsou na drátě a pomůžou.
Čekám na Anty, bo jsme měli obě dnes volat a chvíli měli seklý talefon, ale pak si ho přesměrovali a zvedl to Kouďák a byl naprosto geniální, že ho miluju a paní vedoucí embryoložku taky.
Tanitta, proč už Brno nee?

tanitta
12. aug 2009

dorra...my sme so snazilkovanim uz skoncili... druhe dieta uz nepalnujeme.. takze nase chodenie po caroch uz skoncilo a sme vdacny za naseho drobceka co mame 😉 ...
neviem ako to vyznelo ze brno uz nie.. ale urcite keby to neslo prirodzene a velmi veeelmi by sme chceli tak urcite R brno ANO;)...ja hodnotim R ako car velmi velmi na vyskokej urovni a profesionalite 😉 ..

dorra
12. aug 2009

Uf, to se mi ulevilo. Vážně jsem byla netrpělivá, co napíšeš. Díky.

mirinda10
12. aug 2009

dorrka citala som tvoju historia a klobuk dole ale som rada, ze si pozitivne naladena a idete do 7meho pokusu inak prave ten 7mi pokus u nas vysiel takze treba len verit a ono to pride niektora z nas to ma na prvy pokus a niektora musi obetovat viac aby sa dostala k vytuzenemu mimnku, prajem vela, vela stasticka a ked u Vas su uz same tehu tak mi tu este mame aj snazilky tak sa pridaj k nam

anty no ako uz mas nejake spravicky?

lahhel
autor
12. aug 2009

Ahojte babulky, hlasim prichod z dovolenky, aj ked kratuckej, ale super...idem si vas poriadne precitat, len som rychlo nakukla do Mirindikovho albumu, strasne gratulujem k mimiskom...

Pozdravujem vas vsetky, aj nove reprofitacky 😉

mirinda10
12. aug 2009

lahhelik vitaj spat z dovolenky ja som tiez na dovolenke ale domka pekne lezkam ale nestazujem sa celkom to ide zajtra idem behat na EKG a idem si najst dr na prenatalnu diagostiku a urcite sa vratim domkov az vecer len dufam, ze nezacnem spinit po takom maratone ked teraz iba lezkam a nic nerobim

lenka20
12. aug 2009

ahojte zlaticka
diorka ved uvidis sama, budes urcite spokojna - aj manzelik, ale nahodou aj v R. je jeden starusik ak by si veeeelmi chcela vidiet aj niekoho starsieho 😀 😝
dorra - vitam ta, ja som ta trosku sledovala v ceskej diskusii, je mi luto, ze to zatial neklaplo, ale urcite to raz vyjde ale tebe to urcite nemusim hovorit, ved ides dalej po tom vsetkom a s optimizmom... citala som si ta, lebo viem, ze si mala tiez darcovske vajicka, mna to caka v januari a moc sa tesim, aj ked viem, ze ani to este nemusi byt vyhra... ale dufam 😉 tak aj ty si volala do repraku -a ake boli vysledky, dufam, ze vyborne, a aj u anty 😉 😵
renysek ahoj, tak to sme na tom podobne, tiez som svoju 2-tyzdnovu dovcu stravila pekne makackou na prestavbe domu... furiky, miesacky, kelna a ides...faktom je, ze clovek naozaj pri fyzickej praci vypne ako nikdy inokedy 😎
lahhelik - teeeda, to bola nejaka kratka dovca, mali ste aj psindu so sebou, ci len vo dvojke 😵
pozdravujem vas vsetky, aj tehulku mirindika - pekne sa setri, chod pomaly, neplanuj si vela cinnosti na 1 den a tak, pianko, vies
😉
tanicka ahoj, no co maly, ako sa vam dnes plavalo 😉

anty
12. aug 2009

Ahoj holky, tak jenom 4 se oplodnili, ale jsem za ně ráda, zvažuju, jestli si nechat zavést 2 nebo 3.

lenka20
12. aug 2009

anty aj to je vyborne, uplne standardne - cca polovica sa normalne oplodni... a zo 4 embryi este mozu byt aj 4 vhodne na vklad... planujes predlzenu kultivaciu alebo nie? ak ano, tak potom s rozhodnutim kolko transferovat pockaj... ja osobne by som dala max.dve, predsa ak by sa nahodou uchytili vsetky 3 tak je velke riziko ze ich nedonosis... alebo sa este mozu rozdelit ako sa stalo mirinde... a ked sa ma ujat tak sa ujme aj jedno.. ale na zvysenie sanci ja by som dala dve 😉 😵

anty
12. aug 2009

No já jsem říkala Koudymu, že chci zavést tři, ale teď se toho právě trochu bojím. Akorát mně zamrzelo, že se jich oplodnilo, tak málo, myslela jsem, že bude něco na zamražení. Prodlouženou kultivaci jsem měla minule a bylo to v mém případě k ničemu.

tanitta
12. aug 2009

Anty...ja by som bola tiez za dve na vklad.. ale uvisi az uplne pred et.. my sme sa tiez rozhodovali az na poslednu chvilku v den et....uvidis to rozhodnutie prebleskne v hlave momente...preve vtedy...inak krasny pocet aj tak budu to borci;)...
Leni...dnes bol maly trosku ku koncu omrcany.... tetuska ich chcela tocit ale veduci chcel sa hrat s poharikom 😝 citala som ze otvaras sukromne jasle 😎 😝 😀 ... 😵
Lahel.. vitaj nazad.. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre