Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lenkalienka01
3. apr 2012

@bibi24
ja mavam clostil 2 -0- 2 . Zajtra by som mala ist na OPU, ale mam len jeden velky folikul 22 mm - vcera , takze pri mojom stasti prideme do Brna a budem mat po ovulke :(

sisapd
3. apr 2012

@bibi24 ano soft to bol,este cetrotide k tomu som mala,tiez chodime k nemu.

piskota77
4. apr 2012

@bibi24 ja som mala tiez clostyl 3x denne a zareagovala som ovela lepsie ako pri gonale. tiez chodim k Stelclovi.

speranza1
5. apr 2012

ahojte dievcence, tak my mame po prvej konzultacii v Brne a boli sme velmi spokojni s pristupom a so vsetkym, nam navrhli minimalnu stimulaciu a IVFko, len som sa zabudla opytat ci potrebuju aj predoperacne vysetrenia pred OPU... nemate s tym skusenosti?

bettypo
5. apr 2012

@speranza1 nepotrebuju ak nemáš nejaký vážnejší problém

speranza1
5. apr 2012

@bettypo nemam...jeej super to je fajn..konecne nemusim behat este aj po predoperacnych vysetreniach.....

speranza1
5. apr 2012

@bettypo inac ti musim podakovat za dobre odporucania na penzion Olga..naozaj bol super....

zabka1124
6. apr 2012

Babenky aky je cas od prvej konzultacie po stimulku??Myslim tak, ze ked pojdem jeden mesiac na konzultaciu, ci je mozne na dalsi mesiac zacat stimulku???Kedze mm pojde prvy krat na spermio, kolko trva pokym dostaneme vysledky na prenosne choroby atd??Dakujem

lenkalienka01
6. apr 2012

@zabka1124 ja s mm sme boli prvy krat na konzultacii 10.10 a 20.10 som uz mala odber a 23.10. transfer, tak u nas to islo az velmi rychlo. Ide hlavne o to, kolky DC si a ci sa dohodnete hned na stimulke. Mm spermiogram v Reprofite nerobili. Krv nebrali, len pred OPU mne aj mm na pohlavne choroby. Su tam velmi pruzny a sikovny 🙂

zabka1124
6. apr 2012

@lenkalienka01 Dakujem , si zlata🙂!! No to ste zacali velmi rychlo, tak to sa tesim. My ideme ked budem 10dni pred mrchov, ale nevadi🙂🙂Drzkaj saaa🙂!

fafinkka
6. apr 2012

Ahojte baby, chcem sa spýtať, či sa vám niektorej stalo to, že ste na minimálnu stimuláciu nezareagovali skoro vôbec. Ani po vybratí Clostilu a 10 dávkach menopuru som totiž nemala dosť veľké folikuly, takže sme stimuláciu museli ukončiť. ☹

rebeka33
7. apr 2012

@fafinkka je mi to ľúto, zatiaľ som za tie roky registrovala len jednu takú babenku čo sa jej to stalo. určite ti niečo navrhnú,ale budete musieť podstúpiť asi aj nejaké dodatočné vyšetrenia.

zabka1124
7. apr 2012

@fafinkka aj mne je to mooc luto, neboj nieco vymyslia.Drzkaj sa!!!!!!

fafinkka
8. apr 2012

@rebeka33, @zabka1124 ďakujem za podporu.... s dr. sme sa dohodli na zvýšení dávok menopuru... tak dúfam, že už to bude ok.

zabka1124
8. apr 2012

@fafinkka drzkaj sa!!!Buduci mesiac to uz bude ok, tak ako ma byt🙂!!! 😉

fafinkka
8. apr 2012

@zabka1124 ďakujem, dúfam, že táto reakcia môjho tela bola len vďaka nízkym dávkam hormónov a nie je v tom nič iné☹

kukulik30
10. apr 2012

@fafinkka moja neboj, bude dobre 🙂

zabka1124
11. apr 2012

ahojte babenky!Nemate prosim vas niektora e-mail na Dr.Stelca, potrebujem sa ho nieco sukromne opytat.Dakujeeemmm!
Myslite ze mi odpovie, aj ked sme zatial objednani na 1 konzultaciu az v auguste???

brita
11. apr 2012

@zabka1124 Ahoj, poslem ti jeho adresu do IP. Samozrejme, ze ti odpovie a dost rychlo 🙂

bibi24
11. apr 2012

Baby, myslite, ze je normalne, ked som len dnes zacala brat Clostil (1-1-1) a uz ma zacalo pichat vo vajecnikoch??
Aj predtym som brala uz clostil, ale len jednu tabletku a teda taketo nieco si nepamatam.

bibi24
11. apr 2012

@lenkalienka01 Ahoj, podarilo sa opu? Dufam, ze ano.

lenkalienka01
11. apr 2012

@bibi24 ahoj, tak folik vydrzal, bolo OPU, a dr. mi po narkoze povedal, ze ked vytiahol folik, tak bol puknuty / prasknuty /a ze musime verit, ze tam bolo vajko a uz kdesi putuje, tak nas este nahovoril na IUI, ze ked sme taky kus presli 😝 , tak som v ten jeden den absolvovala teda dost 🙂 😝 . IUI neprikladam vyznam, ved som ich uz absolvovala niekolko, som so STelclom dohodnuta na dalsom cykle, pojdem na clostil a budem dopichavat Merional. A ty ako ?

kajka39
11. apr 2012

@lenkalienka01 - tak dnes som uz 1DC, v stredu sono v Brne, uz sa tesim na cestu...... nejde nijaky spoj priamo, len Bus a budem tam uz 4:15hod rano!! 😠

kajka39
11. apr 2012

@bibi24 - ty si na tom cekom dobre, mne nastavil dr. stimulku na clostil 2-1-2 denne. Tie vajecniky citim aj ja zakazdym, ale az 5-6den. Take silne davky clostiu som zatial este nemala, tak dufam ze to prezijem ok.

bibi24
11. apr 2012

@lenkalienka01 no teeda, tak takto nakoniec? Tak ak mate dobry spermiogram a ty mas vajcovody, tak ta sanca tam je a asi aj vacsia ako prirodzene 😉 u nas iui nehrozi ani nahodou, cize keby sa take nieco stalo mne, tak komplet premarneny pokus. Tak drzim teda palce velmi, kolky si dpo (po iui)?

bibi24
11. apr 2012

@kajka39 fuuha, riadne davky. Ale hadam dr. vie co robi a preco to takto robi. Inak ja som dnes 2 dc a ja idem buducu stredu na sono tiez 😉 aj ty buducu? A k Stelclovi? 🙂 mam tam byt na 7:30.
A este k tomu mojmu vajecniku co ma v nom picha, tak na poslednom utz (cca 2 tyzdne) mi zistili zvacseny pravy vajecnik, vyzera ako v stimulacii alebo tesne po (bolo tam niekolko vacsich folikov). Nevedia co to je, mozno nejaka opozdena reakcia na hormony. Netusim. Ale este pred 5 mesiacmi som to mala v poriadku, tak ako doposial. Tak preto sa obavam toho popichavania.

lenkalienka01
12. apr 2012

@kajka39 drzim siiiilno palce 😉

lenkalienka01
12. apr 2012

@bibi24 spermiogram ma manzel ukazkovy, predtym mal biedny, ale schudol nejakych 17 kg a stal sa zazrak aj v plavcoch 😀 ja vajcovody tiez OK, ale to by musela byt velmi velka nahoda, aby to vyslo. Ja tiez spolieham len na IVF. A ak nic, tak pojdem na darcovske. Vajok mam malo, nizke AMH, tak asi nebude ina moznost. Dnes som 7 DPO. Dufam, ze tento rok vsetky zabujujeme a bude pre nas stastny 🙂

zlatanka30
12. apr 2012

baby kedy robia ET v Reprofite?Doobeda alebo poobede?

rienok
12. apr 2012

hocikedy - raz som tam bola pred obedom o cca 10,30 a potom som bola 2x poobede dokonca aj o 15,00... takže asi si to budeš musieť dohodnuť, alebo ti to jednoducho naplanuju 😀 držím palčeky 😵 😵 😵 kedy by si ho mala mať???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre