Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

rienok
12. apr 2012

@kajka39 jej ty si sa dala na ďalší pokus? úžasné, držím opalce! tento je už víťazný 😵 😵 😵

zlatanka30
12. apr 2012

@rienok 26.4

fafinkka
12. apr 2012

@rienok chcem sa spýtať, ako ste to riešili pred transferom.... je tam niekde na izbe sprcha..... viem, že niektoré baby si zajednajú penzión.... nás bude čakať pred transferom dlhá cesta 🙂

kajka39
12. apr 2012

@zlatanka30 - mne raz robili dopoludnia o 11:00hod a druhy raz o 15:30hod medzi poslednymi. Oni ti povedia presny cas, ked mas poziadavku, ze chces dopoludnia ,tak im radsej povedz a poziadaj o termin vcas. Drzim palcek 😉

kajka39
12. apr 2012

@rienok - ano dala som sa este nato, idem este zabojovat.. tentokrat to vyjde!!!!! A ty ako?? 😉

kajka39
12. apr 2012

@fafinkka - na kazdej izbe je sprcha aj wc. Mas moznost sa predtym osprchovat. 🙂

rienok
12. apr 2012

@kajka39 no prave sa rozhodujeme 😎 ale ešte sme to nezabalili .... no snad to na 8x vyjde 😵

@fafinkka no ja si so sebou nosim vlhký uterák v sáčku ... to aj ked idem len na kontrolný UTZ takže som to nijak extra nesledovala a hlavne ja to mam len hoďku cesty
@zlatanka30 a to máš KET že vieš taký presný dátum alebo darované? niečo mi určite ušlo lebo som sem dlhšie nechodila 😅 v každom prípade sa teším s tebou 😵

zlatanka30
12. apr 2012

@rienok ano je to Ket a su darovane.Neviem ,ci sa mam tesit mam strach je to posledny nas pokus ,viac uz nebudeme skusat nic. ☹

rienok
12. apr 2012

@zlatanka30 teš sa 😵 už nebudete musieť nič ďalšie skúšať..... a nikdy nehovor nikdy 😉

zlatanka30
12. apr 2012

@rienok ty si vestica? 😀

rienok
12. apr 2012

@zlatanka30 začiatočníčka 😀

bettypo
12. apr 2012

Ahojte, baby ja som pred ET nebola na žiadnej izbe. Vyzliekla som sa v tej miestnosti kde sa robia prenosy. Tam kde ma poslali. @fafinkka v každom prípade to balík neparfumovaných vlhčených utierok istí. Ja som cestovala z KE. Práve v tomto fóre som čítala, že by sa pred ET nemali používať parfumované prípravky
Všetkých držím silno palce

gerdusha
12. apr 2012

@kajka39 ,

ahoj, aj mne chceli dat taku davku clostilu, ale nakoniec sa mudr rozhodol pre 3 merionaly denne...takze tiez riadne davky...zaciatkom maja ideme po takmer roku znova do toho...

@rienok ,
som rada, ze ani vy to nevzdavate... 😉

kajka39
12. apr 2012

@gerdusha - na zaklade coho ti to zmenili na 3 merional denne? Beries sucastne aj clostil + merional?,
@rienok - ty si kedy stihla 7IVF??? 😕 Uz mas naplanovany dalsi termin? Vobec nie som v obraze ,lebo som zriedka na MM....

kukulik30
12. apr 2012

ahojte, tak konecne sa aj ja mozem pridat k stimulantkam, kedze dnes popoludni konecne dosla mrcha, v sobotu zacinam clostilom a menopurom stimulaciu 🙂 a v piatok an buduci tt uzv, dufajme, ze tam nieco bude 😅

kiara15
12. apr 2012

Ahojte baby mozem sa pridat ja zacinam zo soft stimulkou v maji 😉 tiez posledny pokus 😉

gerdusha
13. apr 2012

@kajka39

nie, neberiem to sucasne...ked som bola na konzultacii, lekar navrhol 2 moznosti, bud clostil 2-1-2 alebo 3 merionaly denne...a tak mi to aj napisal do papierov...ked prisiel cas na vypytanie si protokolu, mala som tam 3 merionaly denne...nepatrala som po tom, preco sa rozhodol pre tuto moznost

lenkalienka01
13. apr 2012

@zlatanka30 ja som bola na ET o 11,30 , ale myslim, ze tam nebude problem dohodnut si cas, ale treba im dat vcas vediet 😉 drzim palce....vsetky co mam 😉

lenkalienka01
13. apr 2012

@kajka39 kajik, MM je manzel....a na nom si zriedka 😀 😀 😝 , MK je modry konik 😉

v555
13. apr 2012

zdravím vás žienky,vidím, že sa znova stretávame.....

lenkalienka01
13. apr 2012

@v555 no ved bolo na case.....nejako to stagnovalo 🙂 uz len dobre spravy tu pisat a zase to bude moja oblubena stranka 😉

bibi24
13. apr 2012

@lenkalienka01 a este presnejsie MM je moj manzel 😀 😀 😀

bibi24
13. apr 2012

@kajka39 Ahoj, si nereagovala na moju otazku, si prehliadla?
Este to plati, ze dies v stredu rano do brna? Lebo aj ja 😉

v555
13. apr 2012

@lenkalienka01 veď áno,budem robiť všetko preto aby som písala len dobré správy 😀 😀 😀 😀 ale to záleží len na vyšších silách,o mne to už nie je....

lenkalienka01
13. apr 2012

@v555 vyššie sily by si mali uvedomiť, že tento rok ich všetky porazíme ..... 😀 😀 😀

lenkalienka01
13. apr 2012

@bibi24 no prúúúúser, Kajka to prepiskla 😀 😀 😝

v555
13. apr 2012

@lenkalienka01 som tiež toho názoru 😉 😉 😉 ale vždy ich rešpektujem....

v555
13. apr 2012

@zlatanka30 ,myslím na Teba a držím siiiiiiiiiiiiiiiiiilno všetko....

rienok
13. apr 2012

@kajka39 ešte vlani v oktobri a neuspech nas dost rozhodil, ani som o tom velmi nehovorila a nepisala ... myslela som že to niekedy v januari spravime, ale to som mala v plane ist do Peru tak som to odlozila, potom prisla manzelska kriza 😝 no a tak cakam na vyvrbenie/ utrasenie 😎

rienok
13. apr 2012

@gerdusha no nevzdavame... len ide o to kedy na to vbehneme 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre