Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

hencidlo
16. apr 2012

@ninanela jeeeej tak to ti drzim palceky, aby sa ti to podarilo az do stastneho konca a mala najkrajsi vianocny darcek v podobe maleho zlaticka.......... 😉 😉 😉

bettypo
16. apr 2012

@hencidlo ak si robila tie reprofiťácke testy, tak ukazujú oveľa slabšie ako tie čo dala kukulik

kukulik30
16. apr 2012

@ninanela mala si soft stimulaciu? zostali Vam embryjka aj na mrazenie?
gratulujem a tes sa, caka ta najkrajsie obdobie 😵

hencidlo
16. apr 2012

@kukulik30 nerozumiem, vsak uz mas pokne ciarocky, ci?

kukulik30
16. apr 2012

@hencidlo ano ano , @bettypo ma pravdu
ja testujem vyhradne mamatestom, amm ho uz overeny, vyskusany...nikdy nesklamal 🙂

kukulik30
16. apr 2012

@hencidlo to nie je aktualne uz, to bolo moje druhe tehotenstvo, uz iba smutna spomienka :(

hencidlo
16. apr 2012

@bettypo aj ja mam tie mamatesty 😉

hencidlo
16. apr 2012

@kukulik30 tak to mi je strasne luto, ale musime len dufat a verit v to ze sa nam to podari 😎

kukulik30
16. apr 2012

@hencidlo snad to teraz vyjde a do uplneho konca , dufam, ze aj moj organizmus je uz pripraveny po sekcii ...snad sme nic neunahlili, ja teraz este iba stimulujem..clostil 1-0-1 a menopur 1 ampulka vecer

hencidlo
16. apr 2012

@kukulik30 veru veru len aby sa nam to vsetkym podarilo, ja som brala 2-0-2 a tiez menopur, ale mne kazali pichat najlepsie do obeda.

ninanela
16. apr 2012

@kukulik30 Nie ja to mám trošku inak ako vy.Mala som darované vajíčka.Najpr sa nenašiel žiadny problem,manžel tiež o.k.u mna len v genetike myslím 8percentná patologia.No a stále som si myslela že otehotním prirodzene,potom prestup do nového centra a potom všetky vajíčka s genet.poruchou,potom ďalšia stimulícia ato už nekvalitné vajíčka.S dr sme sa rozhodli ze pojdeme do darkyne.Však mi to trvalo to rozhodovanie,ale už nie som najmladšia,tak myslím že sme urobili dobre.A teraz som najšťastnejšia na svete! 😎
Et sme mali pred vianocami,ale ten nevyšiel a KET sme zase začali Pred Velkou nocou 🙂

ninanela
16. apr 2012

@hencidlodakujem pekne,nejkrajší darček nielen pre mňa. 🙂

hencidlo
16. apr 2012

@ninanela 😉 😉 😉

kukulik30
16. apr 2012

@hencidlo fakt do obeda, ja som myslela, ze to je jedno kedy? 😕

kukulik30
16. apr 2012

@ninanela super, ze to vyslo 😵

ninanela
16. apr 2012

dakujem,ale ešte sa bojim radovať.Dneska HCG 4100.Uvidíme,možno ma v utorok čaká prekvapenie a budu tam dve!!Neviem si to predstaviť a bojím sa ,ale zase neviem či niekedy v buducnosti ešte budem chcieť absolvovať znovu to bojovanie,tak možno bude aj dobre keď to na prvý raz zdojnásobím!! 😀

zarabono
16. apr 2012

@ninanela krasne hcg,to budu dvojky 🙂

kukulik30
16. apr 2012

@ninanela no to by bolo ake prekvapko..aj ja som cakala dvojicky, tie testy boli dvojickove, co som sem hadzala

ninanela
16. apr 2012

Nestrašte!!Alebo sa mám těšiť?

kukulik30
16. apr 2012

@ninanela ako ma byt, tak bude 🙂

hencidlo
16. apr 2012

@kukulik30 no mne tak kazali, teraz som bola na 2IVF a pri oboch mi kazali pichat rano, ale ked tebe kazali vecer, tak asi to tak ma byt...........

ninanela
16. apr 2012

@kukulik30 Rychle som porovnávala ten 11den poEt a ja mám tuším trošku slabšiu čiarku ale test zasa bol tuším s citlivosťou 25jednotiek.

kukulik30
16. apr 2012

@hencidlo normalne som teraz na pochybach, ci vecer, alebo som zle pochopila??? 😅
joj, boze, som ja ale zmatkar 😅

ninanela
16. apr 2012

Utekám do hajan,tie noci nič moc.Prebudzam sa skoro ráno a potom už nespím.Stále premýšlam!Ďakujem za pekný pokec,prajem veľa trpezlivosti!Všetkým // 🙂

kukulik30
16. apr 2012

no podla mna je to uplne jedno, len to treba dodrziavat, ze ked zacnes rano, tak stale rano pichat a ked vecer, tak stale vecer, ale mozno sa ja mylim 😅

kukulik30
16. apr 2012

@ninanela dobru noc 😉

ninanela
16. apr 2012

@kukulik30 Hlavne kľud,myslím že doba aplikácie nemože velmi zmeniť učinok lieku.Pamatám že mne radili hlavne v rovnaký čas.

kukulik30
16. apr 2012

@ninanela ano, tiez si tak myslim 🙂

hencidlo
16. apr 2012

@kukulik30 boze ja som ta nechcela zmiast, mozno ty mas iny typ stimulacie, ale ak vahas, tak si tam skus pre istotu este zavolat.

ninanela
16. apr 2012

Ja než napíšem par riadkou s tou mojou klavesnicou tak uz je pozde 😀 Prajem pekný večer a dobrou.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre