Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ninanela
16. apr 2012

riadkov

kukulik30
16. apr 2012

@hencidlo nie , v pohode, nebudem volat 😉 to je dobre, ja som stale pichala vecer, je to pre mna pohodlnejsie, kedze rano rychlo maleho beriem do skolky a do prace a vecer si picham aj fraxiparine, takze pod jednym picham aj ostatne 🙂

hencidlo
16. apr 2012

@kukulik30 no a ja som zas nepichala ten fraxiparin, tak ty mas inu stimulku ako ja. je to jedno len hlavne, aby sa nam to vstekym podarilo!!!!!!!!!!!!!!!!to je dolezite 😉 😉 😉

kukulik30
16. apr 2012

@hencidlo nieee, fraxiparine beriem preventivne, to mam z hematologie predpisany kvoli umrtiu nasho Andrejka, tak preto...RF s tym nic nema

hencidlo
16. apr 2012

@kukulik30 jaj, ale aj tak podstatne je by sa nam to uz podarilo, ci nie?

rienok
17. apr 2012

@alabu jaj prepac, ja som si ju pomylila 😝 to je tak, chlapov si pamatam ale ženy tsts

bettypo
17. apr 2012

@kukulik30 ahoj, kedy máš kontrolu?

kukulik30
17. apr 2012

@bettypo ahoj, v piatok 🙂

moniatko13
17. apr 2012

ahojte babenky..môžete mi povedať koľko vás vyšlo Ivf(+darca) v Brne?mne už 2 krát neschválila poistovna žiadosť,tak som z toho zúfala a nahnevá...zatiaľ dakujem

bibi24
18. apr 2012

Baby, tak po dnesnej kontrole hlasim 3 folikuly na lavom vajecniku, pravy je problematicky, tam sme ani neratali, ze nieco bude. Opu mam v sobotu. Nemam ani ziaden orgalutran, tak snad foliky neprasknu. Dufam, ze to bude ok tento nas pocet.

lenkalienka01
18. apr 2012

@bibi24 drzim prsty 🙂 ved staci jedno kvalitne, tak neboj 😉

lenkalienka01
18. apr 2012

@moniatko13 preco ti neschvalili ?? to som este nepocula 😠

dalida
19. apr 2012

Dobry den, reprofitacky. 🙂 Chcem len tolko, ze som stastna a plna energia. 🙂 Minuly rok som mala psychicke problemy ked som videla tehulku... bala som sa... Teraz sa opat tesim a nemozem dockat, kedy budem mat v sebe babatko 🙂

speranza1
19. apr 2012

@dalida ahojky...tak som rada, ze si spokojna a plna elanu.... planujete IVF? alebo?

speranza1
19. apr 2012

@hencidlo myslim ze dnes mas kontrolu, ze? tak drzim palec...a daj prosim ta vediet ako si dopadla..pa

dalida
19. apr 2012

@speranza1 ahoj. Caka ma este kontrola na endokrinologii, potom sa uvidi 🙂 S Koudym mame na plane IVF, vsetko zavisi od vysledkov z endokrinologie.

speranza1
19. apr 2012

@dalida uz dlho chodite do RF ?? my sme len zacali... a mam za sebou dnes piatu inj. menopuru..uvidime ci zajtra tam uvidia volajake vajka...

dalida
19. apr 2012

@speranza1 budem ti drzat place, moja 🙂 My sme tiez este len zacali v RF. Minuly rok v aguste tusim sme mali prvu konzultaciu... potom sme riesili doporucene vysetrenia od Koudyho. Liecim sa na stitnu zlazu... a tam som mala liecbu nasadenu na 6 m, kontrola je 30 aprila.

speranza1
19. apr 2012

@dalida dakujem ti..si mila... 😵
a co si mala so stitnou...my sme len teraz v aprili boli na prvek konzultacii... pozrel si vsetky nase vysledky a priklonil sa k IVFku s minimalnou stimulkou...

holly74
19. apr 2012

@bibi24 Čauko, Bibi, moc držím palce ! Mne hysteroskop. dopadla ok, takže za mesiac - za dva snáď ideme do toho 😉

lulu10
19. apr 2012

@bibi24 drzim palec na sobotu, nech su 3 krasne vajka 😉

bibi24
19. apr 2012

Dakujem dievcata. 😵 Keby boli z toho aj 3 embryjka krasne velabunkove, tak som nastastnejsia na svete 😵

bibi24
19. apr 2012

@holly74 Holly, super 😉 Som rada, ze ziadne problemy. Kolko si platila za hysteroskopiu? Mna mozno bude cakat opat laparka 😖

speranza1
19. apr 2012

@bibi24 drzim palce velmi velmi.... 🙂 😵

lulu10
19. apr 2012

@bibi24 urcite budu 😉 ja som bola aj na hystero aj na laparke v RF, laparka ta uz cakat nebude, toto IVF je posledne 😵

bibi24
19. apr 2012

dakujeeem 😵 😵 bodaj by ste mali pravdu 😉
@speranza1 - ahoj, ty tiez stimulujes, ze? Zajtra drzim tiez velmi palce 😉
@lulu10 A vsetko bolo v poriadku? Ked sa ti bude chciet, nehodila by si mi do IP ako tam prebieha laparka, kolko stoji a tak? Bola by som ti vdacna 🙂
A aky mas teraz dalsi postup?

speranza1
19. apr 2012

@bibi24 dakujem🙂.. a laparky sa neboj ..mne robili DG LPK + chromopertubaciu.. je to vec 20 minut a samozrejme troska bolesti, ktore sa daju ale vydrzat... 😉

bibi24
19. apr 2012

@speranza1 Ja som uz raz laparku mala, pred 2 rokmi a praveze si este dobre pamatam tie bolesti 😖

lulu10
19. apr 2012

@bibi24 mne pri laparke odstranovali prepazku z maternice, robil mi to Štelcl, jeden den som prisla, urobili laparku, prespala som a na druhy den o 10.00 ma prepustili domov, nic ma nebolelo, akurat rana trosku ale nic hrozne, a na druhy den ramena z toho plynu. Starostlivost bola perfektna, nemam sa na co stazovat a dostala som kralovske ranajky. Sestricka sa stale chodila pytat ci nemam bolesti a ci mi treba do infuzky nieco od bolesti, ale nic nebolelo, krvacala som ale tiez nic hrozne. Po laparke som mala asi o tri dni teplotu 37,4 tak som pisala Stelclovi mail a hned mi aj telefonoval ze ci mam este nejake problemy, ale teplota bola len jeden den aj to asi len kvoli tomu ze som sa hned hrabala do roboty 😅 Ani som nemarodila. Stalo ma to 475 Euro a v tom uz bola zapocitana aj kontrolna hystero co mi robil o dva mesiace. Ak mas nejake otazky kludne sa pytaj 😉

speranza1
19. apr 2012

@bibi24 tak je mi luto, ze nemas prave najlepsie spomienky na tu LPK.. zrejme ja mam vyssi prach citlivosti...ale verme ze ju urcite potrebovat uz nebudes.... v sobotu ides na OPU...oplodnia ti vajka a po ET budes len cakat aby sa dobre u teba zabyvali aspon ..no na 9 mesiacov 😀
velmi ti to prajem... 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre