• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

27. júla 2017 
riadkov
16. apr 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hencidlo nie , v pohode, nebudem volat :wink: to je dobre, ja som stale pichala vecer, je to pre mna pohodlnejsie, kedze rano rychlo maleho beriem do skolky a do prace a vecer si picham aj fraxiparine, takze pod jednym picham aj ostatne :slight_smile:
16. apr 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 no a ja som zas nepichala ten fraxiparin, tak ty mas inu stimulku ako ja. je to jedno len hlavne, aby sa nam to vstekym podarilo!!!!!!!!!!!!!!!!to je dolezite :wink: :wink: :wink:
16. apr 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hencidlo nieee, fraxiparine beriem preventivne, to mam z hematologie predpisany kvoli umrtiu nasho Andrejka, tak preto...RF s tym nic nema
16. apr 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 jaj, ale aj tak podstatne je by sa nam to uz podarilo, ci nie?
16. apr 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alabu jaj prepac, ja som si ju pomylila :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je tak, chlapov si pamatam ale ženy tsts
17. apr 2012 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 ahoj, kedy máš kontrolu?
17. apr 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bettypo ahoj, v piatok :slight_smile:
17. apr 2012 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte babenky..môžete mi povedať koľko vás vyšlo Ivf(+darca) v Brne?mne už 2 krát neschválila poistovna žiadosť,tak som z toho zúfala a nahnevá...zatiaľ dakujem
17. apr 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, tak po dnesnej kontrole hlasim 3 folikuly na lavom vajecniku, pravy je problematicky, tam sme ani neratali, ze nieco bude. Opu mam v sobotu. Nemam ani ziaden orgalutran, tak snad foliky neprasknu. Dufam, ze to bude ok tento nas pocet.
18. apr 2012 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 drzim prsty :slight_smile: ved staci jedno kvalitne, tak neboj :wink:
18. apr 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moniatko13 preco ti neschvalili ?? to som este nepocula :angry:
18. apr 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den, reprofitacky. :slight_smile: Chcem len tolko, ze som stastna a plna energia. :slight_smile: Minuly rok som mala psychicke problemy ked som videla tehulku... bala som sa... Teraz sa opat tesim a nemozem dockat, kedy budem mat v sebe babatko :slight_smile:
19. apr 2012 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dalida ahojky...tak som rada, ze si spokojna a plna elanu.... planujete IVF? alebo?
19. apr 2012 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hencidlo myslim ze dnes mas kontrolu, ze? tak drzim palec...a daj prosim ta vediet ako si dopadla..pa
19. apr 2012 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ahoj. Caka ma este kontrola na endokrinologii, potom sa uvidi :slight_smile: S Koudym mame na plane IVF, vsetko zavisi od vysledkov z endokrinologie.
19. apr 2012 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dalida uz dlho chodite do RF ?? my sme len zacali... a mam za sebou dnes piatu inj. menopuru..uvidime ci zajtra tam uvidia volajake vajka...
19. apr 2012 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 budem ti drzat place, moja :slight_smile: My sme tiez este len zacali v RF. Minuly rok v aguste tusim sme mali prvu konzultaciu... potom sme riesili doporucene vysetrenia od Koudyho. Liecim sa na stitnu zlazu... a tam som mala liecbu nasadenu na 6 m, kontrola je 30 aprila.
19. apr 2012 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dalida dakujem ti..si mila... :dizzy_face:
a co si mala so stitnou...my sme len teraz v aprili boli na prvek konzultacii... pozrel si vsetky nase vysledky a priklonil sa k IVFku s minimalnou stimulkou...
19. apr 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 Čauko, Bibi, moc držím palce ! Mne hysteroskop. dopadla ok, takže za mesiac - za dva snáď ideme do toho :wink:
19. apr 2012 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bibi24 drzim palec na sobotu, nech su 3 krasne vajka :wink:
19. apr 2012 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dakujem dievcata. :dizzy_face: Keby boli z toho aj 3 embryjka krasne velabunkove, tak som nastastnejsia na svete :dizzy_face:
19. apr 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holly74 Holly, super :wink: Som rada, ze ziadne problemy. Kolko si platila za hysteroskopiu? Mna mozno bude cakat opat laparka :confounded:
19. apr 2012 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 drzim palce velmi velmi.... :slight_smile: :dizzy_face:
19. apr 2012 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 urcite budu :wink: ja som bola aj na hystero aj na laparke v RF, laparka ta uz cakat nebude, toto IVF je posledne :dizzy_face:
19. apr 2012 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeeem :dizzy_face: :dizzy_face: bodaj by ste mali pravdu :wink:
@speranza1 - ahoj, ty tiez stimulujes, ze? Zajtra drzim tiez velmi palce :wink:
@lulu10 A vsetko bolo v poriadku? Ked sa ti bude chciet, nehodila by si mi do IP ako tam prebieha laparka, kolko stoji a tak? Bola by som ti vdacna :slight_smile:
A aky mas teraz dalsi postup?
19. apr 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 dakujem:slight_smile:.. a laparky sa neboj ..mne robili DG LPK + chromopertubaciu.. je to vec 20 minut a samozrejme troska bolesti, ktore sa daju ale vydrzat... :wink:
19. apr 2012 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 Ja som uz raz laparku mala, pred 2 rokmi a praveze si este dobre pamatam tie bolesti :confounded:
19. apr 2012 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 mne pri laparke odstranovali prepazku z maternice, robil mi to Štelcl, jeden den som prisla, urobili laparku, prespala som a na druhy den o 10.00 ma prepustili domov, nic ma nebolelo, akurat rana trosku ale nic hrozne, a na druhy den ramena z toho plynu. Starostlivost bola perfektna, nemam sa na co stazovat a dostala som kralovske ranajky. Sestricka sa stale chodila pytat ci nemam bolesti a ci mi treba do infuzky nieco od bolesti, ale nic nebolelo, krvacala som ale tiez nic hrozne. Po laparke som mala asi o tri dni teplotu 37,4 tak som pisala Stelclovi mail a hned mi aj telefonoval ze ci mam este nejake problemy, ale teplota bola len jeden den aj to asi len kvoli tomu ze som sa hned hrabala do roboty :sweat_smile: Ani som nemarodila. Stalo ma to 475 Euro a v tom uz bola zapocitana aj kontrolna hystero co mi robil o dva mesiace. Ak mas nejake otazky kludne sa pytaj :wink:
19. apr 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 tak je mi luto, ze nemas prave najlepsie spomienky na tu LPK.. zrejme ja mam vyssi prach citlivosti...ale verme ze ju urcite potrebovat uz nebudes.... v sobotu ides na OPU...oplodnia ti vajka a po ET budes len cakat aby sa dobre u teba zabyvali aspon ..no na 9 mesiacov :grinning:
velmi ti to prajem... :dizzy_face:
19. apr 2012 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok