Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

hencidlo
23. apr 2012

@speranza1 jasne, ze dam vedie co a ako, len dufam ze to bude pozitivna sprava...... 😵

kukulik30
23. apr 2012

@speranza1 a do akeho ste sli penziona, das sem link? teraz sa nam nechcelo nikde hladat, sme vbehli to tych , co su pri RF, ale bude to taka mala izbicka pri recepcii, vsetko mali plne okrem nej,kedze zacina ten veltrh.... zacvakame 1400CZK za izbicku doslova

speranza1
23. apr 2012

@kukulik30 www.penzionolga.cz
a ubytko stalo len 30€ na noc..a boli sme celkom spokojni

speranza1
23. apr 2012

@hencidlo 😵 drzim paluchy 😀 .....

kukulik30
23. apr 2012

@speranza1 dakujem 😉

speranza1
23. apr 2012

@kukulik30 aj ty si pichala orgalutran?

kukulik30
23. apr 2012

@speranza1 ano a este dnes mam pichnut menopur, orgalutran a 20.30 Pregnyl

speranza1
23. apr 2012

@kukulik30 ja uz som dnes rano pichala menopur a orgalutran..ja som si ich pichla hned po sebe... nemal by tam byt volajaky casovy odstup? a pichala som ich obe do bruska...

hencidlo
23. apr 2012

@speranza1 aj ja tebe 😎 😀 😎

speranza1
23. apr 2012

@kukulik30 ja pregnyl mam pichnut o 21.30

kukulik30
23. apr 2012

@speranza1 fakt? ja som sa cudovala, ze nie o pol hodku neskor, lebo zvycajne som mala pichnut o 21.00..ale tak snad dr vie 🙂

kukulik30
23. apr 2012

@speranza1 ja picham stale vecer o 8mej a tiez spolu do bruska, sestricka vravela, ze jednu do jednej strany a druhu do druhej...

speranza1
23. apr 2012

@kukulik30 aj aj si to tak picham... takze to robime asi dobre 😉 ....juj to som rada..celkom som sa obavala ci to picham dobre... len ja si picham injekcie rano... aspon tak mi to odporucil lekar, ale pred tymto IVFkom som si tiez pichala injekcie vecer a vysledky myslim si, ze boli rovnake... 🙂

kukulik30
23. apr 2012

@speranza1 hej, asi je to jedno kedy, hlavne, nech je rovnaky cas 😉
ja som rano nechcela, lebo som do roboty este chodila do konca minuleho tt a maleho do skolky beriem, proste rano mame doma chaos 😀 vecer to mam kludnejsie

bibi24
23. apr 2012

@hencidlo Aj ja drzim palce tebe 😵 Ked ciarka silnie, tak by to mohlo byt dobre znamenie 😉
Boze, tolko strachu musime prezit, ze?
@speranza1 ak sa bude dalej krasne delit, tak sme dali PK, prave preto, aby sme videli, ci sa po 3. dni nestopne vyvoj. A ET by bol teda vo stvrtok. Dufam, ze som s tou PK neurobila chybu....
Ja som mala tiez Stelcla 😉 No a mala som mat 3 vajka, lebo boli 3 folikuly, ale jedno neviem kam sa podelo.

Myslite, ze moze aj to moje jedno jedine embryjko dojst az do blastocysty? 😅

@kukulik30 Velmi budem v stredu na teba mysliet, ale mam taky nejaky tusak, ze to bude vsetko super 😉

bibi24
23. apr 2012

@speranza1 Mozu sa pichat naraz, nemusi byt odstup.

Ja som v iscare pichala pregnyl vzdy o 22:00 a teraz som mala, ze o 21:00 hod. 😕 Ktovie preco vzdy iny cas. Ale nemyslim, ze ta hodka je rozhodujuca.

kukulik30
23. apr 2012

@bibi24 no dakujem, drzime si navzajom palce 🙂 a verim, ze tebe vlozia krasnu blastocystu 😉
ja mam stale nejake pochybnosti, ci neboli male v ten 8. den, ci dorastli....kym nebudem vediet, nebudem spokojna

bibi24
23. apr 2012

Joj baby, ked vas tak citam, tak hned by som isla do dalsej stimulky, aj zajtra rovno 😀

kukulik30
23. apr 2012

@bibi24 ja si tiez myslim, ze hodina nie je az tak rozhodujuca...

bibi24
23. apr 2012

@kukulik30 Ja som na tom tak isto, vzdy sa niecoho bojim. Ci nebudu male, ci nejake budu, ci nechytim ohss a pod. Ale to sa da este zvladnut, najhorsie stresy pridu po opu....
Inak na to opu mam take pekne spomienky 🙂 Take tam bolo vsetko idealne a jednoduche, uz len keby ten zaver s mojim embryjkom bol taky idealny. Strasne sa chcem aspon ku vkladu dopracovat.

speranza1
23. apr 2012

@bibi24 jasne ze moze dorast do blastocysty a bud pokojna..dobre si urobila, ze si ho dala na PK... aj nam sa vacsinou prestanu vyvijat po 3tom dni...do tretieho dna su krasne jednotkove a potom sa to zacne kazit 😖 .. neviem preco....
@kukulik30 ja som bola na siedmy den na UTZ..a urcite pekne dorastli... inac by ti Dr. odporucal pichat dlhsie menopur....a mala by si aj neskor OPU... takze ziaden strach vsetko bude dobreeeeee 😉 😵

kukulik30
23. apr 2012

malo by to byt podane 36 hodin pred OPU , nie?

kukulik30
23. apr 2012

@speranza1 na siedmy den, a take si mala velke? no vidis, teraz mam vacsie pochybnosti 😀

kukulik30
23. apr 2012

@bibi24 neboj sa , budeme spolu testovat, kedze ja som testomaniacka 😅

kukulik30
23. apr 2012

no, musim vas opustit, idem po maleho do skolky 🙂 caute zatial

speranza1
23. apr 2012

@kukulik30 no ved ja sa zase bojim aby mi tie vajicka nepopraskali 😲

speranza1
23. apr 2012

@kukulik30 ano pregnyl sa ma pichnut presne 36 hodin pred OPU...

speranza1
23. apr 2012

@kukulik30 packo a pekny den prajem 🙂

bibi24
23. apr 2012

@speranza1 dakujeeem 🙂 Vraj je to preto, aspon tak mi to Stelcl vysvetlil, ze po 3. dni sa odovzdava aj geneticka informacia od muza a kedze my mame velmi zly spermio, tak aj ta spermia moze byt chybna. Na pohlad sice pekne, ale nesie zlu geneticku informaciu. Vzdy inak lepsie, ked sa prestane vyvijat este pred vkladom, ako pocas tehotenstva. ☹

@kukulik30 uz tu asi nie si zlatko, ale ziadne stresy prosim ta, ja som mala na 9. den velkosti cca 16 mm a kedze rastu cca 2 mm za den, tak aj tvoje su urcite akurat 😉 A s orgalutranom navyse neprasknu neboj.

zarabono
23. apr 2012

@kukulik30 ja som nemala bolesti ani nic.len podla sona to bolo vidiet

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre