Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

kukulik30
25. apr 2012

@svetlana77 zevraj ano 😉

melisska
25. apr 2012

az ma hlava rozbolela z tych cien:(

kukulik30
25. apr 2012

@melisska nebooj, len pekne chod, neolutujes..a platba bude v ceskych 😉

svetlana77
25. apr 2012

@kukulik30 dúfam, že s tým cenníkom sa naozaj pomýlili, lebo ja som ceny konzultovala mailom a Stelcl mi odpísal, ze 25 000 Ceskych... (soft+choroby+ICSI)

melisska
25. apr 2012

@kukulik30 no verim, v pondelok mi povies 😉

melisska
25. apr 2012

test STD na pohlavne choroby si nemozem urobit tu na slovenskU?

kukulik30
25. apr 2012

@svetlana77 ano, tak by aj nam vychadzalo 🙂

@melisska neviem

hencidlo
25. apr 2012

@kukulik30 toto mi napisal doki hodnoty opravdu nejsou příliš vysoké, nicméně nárůst je velký. Určitě je vhodné odběr ještě zopakovat nejpozději za týden. Utrogestan zatím nevysazujte. Pokud se objeví potíže (bolesti břicha, krvácení), zajděte si na vyšetření k Vašemu gynekologovi. 😅 tak zasa cakam ako to v pondelok dopadne, ja som uz asi vecny cakatel, ale budem cakat neviem kolko len nech sa to podari 🙂

melisska
25. apr 2012

@kukulik30 ja skusim spytam sa mojej gynekologicky

melisska
25. apr 2012

@hencidlo budeme silno drzat palceky 😉

kukulik30
25. apr 2012

@hencidlo joj, moja , to musia byt nervy 😒 ...dufam, ze sa podari 😉

svetlana77
25. apr 2012

@kukulik30 veľa šťastíčka želám!

moja72
26. apr 2012

@hencidlo hcg bude určite stúpať a všetko bude v poriadku. moc moc moooooc držím palce

moja72
26. apr 2012

@bibi24 dnes máš vklad, tak dúfam že je embryjko pekne vyvynuté čaká aby sa mohlo zahniezdiť na najbližších deväť mesiacov 🙂 doma vyložiť nohy a oddychovať

kukulik30
26. apr 2012

dobre ranko
@svetlana77 dakujem 🙂

staga
26. apr 2012

@melisska ahoj, co sa tyka tych testov na pohlavne choroby to ti musia urobit ony, lebo v Cechach to maju povinnost zo zakona. A robia to pri kazdom OPU.
Dufam ze som ti pomohla.

lulu10
26. apr 2012

@staga ahoj to fakt tie testy na pohlavne choroby robia pri kazdom OPU? som myslela ze len pri prvom a hotovo.... 😕

lulu10
26. apr 2012

@bibi24 drzim vam dnes palce, nech je mimi krasne a nech sa poriadne zahryzka a drziiiiiiii 9 mesiacov 😉

staga
26. apr 2012

@lulu10 nie, pri kazdom, ja som bola v oktobri a v decembri a tiez som sa na to pytala, ze vsak mi brali krv pred 2 mesiacmi a povedlai ze sa to musi robit pri kazdom OPU.

lulu10
26. apr 2012

@staga hm vela penazi navyse....no co uz 😒

staga
26. apr 2012

@lulu10 ano mas pravdu, len keby to uz vyslo ☹

lulu10
26. apr 2012

@staga nic ine si ani ja neprajem... v akom ste štadiu?

staga
26. apr 2012

@lulu10 no ja som mala ET piatok -20/04 a teraz cakam ale uz asi 3 dni ma boli brucho ako na mrchu a to asi nie je dobre ☹

lenka20
26. apr 2012

@staga - to je dobre ze ta boli brusko, mna pri kazdom tehu bolelo ako na MS a bolo to dobre znamenie, sice to potom nedopadlo ale bol to vzdy jeden z priznakov 😉

kukulik30
26. apr 2012

@staga to je dobre znamenie, ako pise lenka...budes aj testovat?

lulu10
26. apr 2012

@staga to nemusi vobec nic znamenat, prave naopak moze to znamenat ze sa tam nieco deje 😉 ved aj pri prirodzenom otehu bolieva baby brucho ako pred mrchou a ta nakoniec nepride...Ja tiez cakam na mrchu, vcera sa aj asi chcela rozbehnut, mala som na papieri nejake znaky ale dnes zatial nic...kralovna necha na seba cakat 😠

kukulik30
26. apr 2012

@speranza1 tako ako ste dopadli? vobec sme sa v ten den nevideli, asi sme sa minali, ja som bola na IV. izbe

staga
26. apr 2012

@lenka20 trochu si ma ukludnila, lebo akurat vcera jedna kocka pisala ze nema ziadne priznaky a lekar jej povedal ze to tak ma byt - tak neviem -uvidim

lenka20
26. apr 2012

inak @kukulik - gratulujem k vajkam, hezkyyyyy 😎 drzim palce 🙂
a len tak pre zaujimavost @gerdusha - nam sa stalo v bojniciach pred par rokmi ze pytali ine vstupne od domacich a ine od zahranicnych, ktori boli s nami, bolo to dost trapne a nevedeli sme znamym vysvetlit ze preco by mali za tu istu vec zaplatit dvojnasobnu cenu ale bolo to tak.. uplne oficialne.. teda neviem ci to tak maju este stale, uz je to par rokov dozadu ale taka je realita 😝
@tanitta - tani no tak pod na vec, mozes sa pridat ku mne v lete (kuk IP) 😅

staga
26. apr 2012

@kukulik30 neviem ci sa odhodlam na test ale asi ano ale chcem si kupit ten mamatest ten ze zevraj lepsi ako ten z RF

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre