Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lenka20
26. apr 2012

@staga neboj, urcite je to dobre... 😉

lulu10
26. apr 2012

@staga kedy budes testovat?

staga
26. apr 2012

@lulu10 no a mozno 🙂 kravovna ani nepride 😉

lulu10
26. apr 2012

@staga ak nepride zajtra rano testnem... 😉 tiez tajne dufam 😵

staga
26. apr 2012

@lulu10 v sobotu idem do BA a tam si kupim ten test a asi v nedelu alebo pockam -bojim sa toho vysledku, bojim sa obycajnych čiarok - to je co

kukulik30
26. apr 2012

@staga ano, mamatesty su fakt super, ja testujem jedine nimi 😉

staga
26. apr 2012

@lenka20 dik 🙂

kukulik30
26. apr 2012

@lenka20 lenka, a ty sa kedy chystas do RF?

lulu10
26. apr 2012

@staga to je uplne normalne ze sa bojis, ved tie ciarky nieco znamenaju 😉 ja by som nevydrzala netestovat, ja som testomaniak, ale ak testnem tak ruky sa mi budu riadne triast 😀 😀 😀

staga
26. apr 2012

@kukulik30 a ty ako sa citis? krvacas?

kukulik30
26. apr 2012

@staga praveze vobec nekrvacam po odbere, zvycajne som stale troska spinila , ale teraz fakt nic, asi to urobili velmi setrne 🙂 uz aj brucho citim len slabucko

kukulik30
26. apr 2012

@lulu10 ja rovnako ako ty...mne tak busi srdce, ze keby mi meraju vtedy tlak, tak asi riadne vysky vyskocia 😅

lulu10
26. apr 2012

@kukulik30 ja mam vtedy srdce az v krku a tak silno bije ze ho musia aj u susedov pocuť a ladove ruky 😀 no ako tesne pred infarktom 😀 ale neodpusim si to testovanie 😀

zarabono
26. apr 2012

@lulu10 pocuj a co ta svinucha nakoniec neprisla? 😕

staga
26. apr 2012

@kukulik30 to je super, ja som pri tomto OPU troch krvacala ale pred tym nie - dnes po 13h volas?

lulu10
26. apr 2012

@zarabono nie zatial 😕

lenka20
26. apr 2012

kukulik ja mam ET zaciatkom juna 😉

zarabono
26. apr 2012

@lulu10 no tak to je fajn.lebo vcera si spominala,ze sa uz rozbieha.tak sup testovat,testomaniak 😀

kukulik30
26. apr 2012

@lulu10 presneeeeeeee 😀

@lenka20 supeeeeeer 😵

@staga ano budem asi volat, aj ked sme si vymenili s Koudakom par mailov ohladom tych platieb nestastnych a napisal pred chvilkou, ze to vyzera dobre a ze v pondelok vyberu najlepsie embryjko..tak teraz neviem, ci to uz bol pozriet na nich, alebo len tak vseobecne myslel

lulu10
26. apr 2012

@zarabono no vcera boli na papieri nejake stopy ale v noci a dnes zatial nic, ale myslim ze pride len ma natahuje kralovna, ak nepride zajtra rano testnem, v robote nemam test inak by som uz testla 😀

staga
26. apr 2012

@lulu10 a kedy mala prist ta "kralovna "?

speranza1
26. apr 2012

@kukulik30 ahojky.. my sme boli na sestke... a uvidime ako sme dopadli... zatial len vieme ze nam odobrali 6 oocytov...
a ty? ako sa mas? mna troska pobolieva podbrusko... este ma po OPU nebolelo podbrusko nikdy takto ako teraz...ale ved aj to prejde🙂

staga
26. apr 2012

@kukulik30 a co ti napisal Koudy ohladom tej platby?

kukulik30
26. apr 2012

@speranza1 aj ja budem asi volat, snad dobre, mne odobrali 8 oocytov, 6 zrelych a 1 M1, neviem, co to znamena, ale dr vravela, ze v hre je ich 7 🙂
brusko ma vcera bolelo dost, aj teraz citim, akoby som mala svalovku , az pod rebrami, ale uz ovela menej...aj mi vcera dala do zily Novalgin sestricka..aspon som cestu lepsie prezila

speranza1
26. apr 2012

@kukulik30 aj mne dali novalgin... ja sice nekrvacam, ale ked som si vkladala utrogestan, tak som videla take zvysky trosku krvave..ale inac v pohode... ty si dnes v praci? ci si doma?
nam nepovedali nic kolko je zrelych alebo nezrelych.... tak neviem...uvidime... stale myslim na nase bambulky ako sa im dari...

kukulik30
26. apr 2012

@speranza1 ja som uz od pondelka doma na PN, radsej som ostala doma 🙂

speranza1
26. apr 2012

@kukulik30 ja niesom PN....som v praci....

kukulik30
26. apr 2012

@speranza1 ja by som mohla byt aj v robote, ale nemam taku pracu, ze si to mozem az tak dovolit, pracujem s ment. postihnutymi, takze je to tazsie
akoze dalo by sa, ale neriskujem a hlavne som nevedla, ako budem znasat odber, lebo vacsinou som mala dlho bolesti

zarabono
26. apr 2012

@lulu10 no to je chyba,posli sefa kupit 😀

speranza1
26. apr 2012

@kukulik30 jasne to je normalne ..ja nemam fyzicky narocnu pracu, takze pokojne som do prace ist mohla...a v centre sme vas vobec nevideli, my sme tam dosli pred osmou, ale bola tam iba jedna pani..ale podla tvojej foto v profile si to nebola zrejme ty🙂
aj my mame predpokladany vklad 30teho..avsak velmi zalezi aj na tom, ako sa bude darit bambulkam... hoci ja osobne im velmi verim🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre