Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

holly74
26. apr 2012

Ahojte kočky!
@kukulik30 Kukulík, čo Kouďák odpísal? Som zvedavá, lebo asi aj mňa s ním čaká tento boj....
@bibi24 Myslím dnes na Teba ! 😉

kukulik30
26. apr 2012

@speranza1 my sme prisli o 7.45 a hned ako si overili totoznost som sla na izbu..ale pocula som niekde vedla v izbe klopkat topanky, mozno si to bola ty 🙂
mna by si isto spoznala, ja mam okulky cierne a vlasy ostrihane na mikado...a mm mi vravel, ze hned po nom siel nejaky chlapik asi na odber spermii, takze sme sa minali
okolo 10tej sme vysli odtial, este som si kupila kavu v automate a isli sme domov, teda do KE, lebo tam sme este mali vyzdvihnut recept na clexane inj. , co mam od hematologicky, tak sa nam cesta troska natiahla na 6 hodin s prestavkami viac..

speranza1
26. apr 2012

@kukulik30 tak to sme sa naozaj museli tesne minut, pretoze aj my sme prisli nieco pred osmou, ale na izbu si ma zobrali nieco po osmej cele OPU trvalo menej ako 15 min. a uz som bola na izbe, kde ma cakal mm.
My sme odchadzali o 11stej a my sme si vybrali len lieky (utrogestan) a palili sme tiez domov...doma sme boli pred siedmou...

kukulik30
26. apr 2012

@speranza1 my sme dosli domov nieco po 18tej....keby sme nemuseli zachadzat do Kosic, tak sme doma skor...ale mala som dost vecer 😝

melisska
26. apr 2012

@staga dakujem staga, pomohla, potom je to zbytocne robit tu na slovensku.

speranza1
26. apr 2012

@kukulik30 no to aj my... umyli sme sa a uz o osmej sme s mm buvali ako deti😀

staga
26. apr 2012

@melisska ano, je to tak

lulu10
26. apr 2012

@staga dnes som 28dc, minuly mesiac prisla 27dc, vcera asi aj chcela ale neprisla a tak ma len natahuje 😠

kukulik30
26. apr 2012

baby , ked si budem volat info o embryjkach, to sa dovolam komu, niekomu do labaku , alebo kde?

lulu10
26. apr 2012

@zarabono sefe tu dnes neni a ani by som mu nehovorila, nech nepanikari, poviem az ked budu palice alebo pride kralovna-aby prichystal chalanov na dalsiu misiu 😀

zarabono
26. apr 2012

@lulu10 tak drzime palce s prckom,nech kralovna sedi v anglicku 😀
@kukulik30 tusim dr,ktory ti robil OPU 😉

lulu10
26. apr 2012

@zarabono joj bodaj by si mala pravdu 😵 ale nerobim si nadeje tento mesiac, vcera som si aj cervene vinko dala aby som ju popohnala, nech sa mozeme rychlo snazit a ona ma takto natahuje ...

kukulik30
26. apr 2012

@zarabono tak potom Kurecova, ona mi robila opu, no mala by som uz volat, ale mi tak bije srdce, ze az hlas sa mi bude triast...musim sa chvilku ukludnit... 😝 ak sa to da

speranza1
26. apr 2012

takze mame 3 statocnych .......

hencidlo
26. apr 2012

@kukulik30 ahoj , tak ako? uz vies nieco o drobcekoch?

zarabono
26. apr 2012

@lulu10 cervene vinko pomaha aj na ine veci 😉
@kukulik30 len pekne zavolaj,barbi uz caka pri telefone s dobrymi spravami 😉

kukulik30
26. apr 2012

@zarabono skusam , ale obsadene, teraz maju asi horucu linku

kukulik30
26. apr 2012

@speranza1 super, pekne cislo 🙂

speranza1
26. apr 2012

@kukulik30 hej musis stale vytacat to cislo..iba tak som sa tam dovolala ja...

kukulik30
26. apr 2012

@speranza1 skusam, uz asi 4.krat

kukulik30
26. apr 2012

maaaaaaam a su 4 oplodnene 😵 Et mam naplanovany na 11.30 v pondelok

lulu10
26. apr 2012

@kukulik30 som nedockava s tebou 😵

speranza1
26. apr 2012

@kukulik30 mne sa to podarilo asi na 7x....🙂..ale neboj sa ...dovolas sa...a o chvilocku nam tu povies uzasne spravicky 😵

speranza1
26. apr 2012

@kukulik30 kraaaaaasne.... gratulujem 🙂

lulu10
26. apr 2012

@kukulik30 super to je vyborna spravicka 😵 a co ti odpisal Koudy na tu faktúru? bude ta suma taka?

kukulik30
26. apr 2012

boze , ja to tak prezivam...mala by som sa uz upokojit, nie...ale do pondelka este daleko, dufam, ze zabojuju aj dalsie dni, hlavne kriticky 3.den

zarabono
26. apr 2012

@kukulik30 no mozne to je.ak mali viac odberov.netrpezlivo dakame

zarabono
26. apr 2012

@kukulik30 tak to je super,su to bojovnici,mozno sa k nim este jeden prida 😉

kukulik30
26. apr 2012

@zarabono myslis, ze sa este moze zvysit pocet?

holly74
26. apr 2012

@kukulik30 Super 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre