• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

15. decembra 2017 
dobre ran dievcence, takze sa hlasim aj s dvoma bublinkamu v brusku :dizzy_face:

@bibi24 ako sa mas?...dnes rano zo mna vytiekla taka cira tekutina..aj tebe sa to stalo?
1. máj 2012 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 ani ja som o tom nepocula :confused:
1. máj 2012 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 gratulka k bublinkam :slight_smile:
1. máj 2012 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 dakujem.....nemas skusenost s tou tekutinkou...to co som sa pytala bibi?
1. máj 2012 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 nie , mne sa nic take nestalo :confused:
1. máj 2012 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 boze ...tak neviem .. trosku som sa zlakla... :fearful:
1. máj 2012 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 neboj , urcite to nic nebude, mozno len mas hlien ako pri ovulke :wink:
1. máj 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 nie to nebol hlien...to bolo take nieco ako ta tekutinka v ktorej mi vlozili bublinocky....neviem....
1. máj 2012 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ale neboj, bublinka isto nevysla, ved to nie je mozne, a sama si videle, ze bublinka bola v maternici a minule tu niekde niekto pisal, ze bublinka v maternici je ako zrnko maku medzi 2 krajcami chlebu, nemoze vypadnut...ved krcok nepusti :slight_smile: len sa nestrachuj, pekne cakaj a bude dobre!
1. máj 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 a inak ja mam hlien pocas ovulky taky riedky, ze je ako voda skoro
1. máj 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 a co ti vkladali, ake blastocysty ?
1. máj 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 ano obe blastocysty..len jedno bolo jednotkove tzv. casna blastocysta a druhe blastocysta dvojkova.
.... preto su dve..inac by bolo vlozene len jedno...a zostali nam 3 moruly, ktore zrejme zacinaju degenerovat..a tebe? co vkladali? a kolko vam bojovnikov zostalo?
1. máj 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 my sme mali 2 vcasne blastocysty jednotkove a 2 moruly, jednu vlozili a ostatok ostal do dalsieho dna a predpokladam, ze nam daju vediet , ze mozno jednu alebo 2 este zamrazia..uvidime, co napisu na mail
1. máj 2012 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 tak tfuj tfuj...nech sa mu v tebe paaaaci
1. máj 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 aj tvojim...nech sa o tyzden tesime z // :wink:
1. máj 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 no dnes mi je celkom do placu ked som videla na nohavickach tu ciru tekutinku :cry:
1. máj 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 nemas dovod na obavu, naozaj :dizzy_face:
1. máj 2012 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerdusha ano ja som si prve tri dni pichala 3 ampulky a potom som pokracovala s dvomi :slight_smile:
1. máj 2012 o 09:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 dakujem...si velmi mila....kiezby sa to po 5tich rokoch podarilo.....viem, ze su baby ktore sa snazia aj viac rokov..ale boli by sme radi, keby sa nam s mm splnil sen o zdravom babatku....alebo o dvoch naraz :wink:
1. máj 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 musime verit, nic ine nam neostava :slight_smile: ...my sme mali Samka po 6 rokoch...teraz uz preslo dalsich 6 rokov ..tak snad sa podari v tejto sestrocnici opat :slight_smile:
1. máj 2012 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@speranza1 gratulujem aj ja, tak si ich pekne opatruj v brusku :slight_smile:
Tej tekutiny sa neboj, urcite urcite nemohli vytiect. Mohol to byt nejaky hlien z liekov, alebo z utrogestanu, alebo oni pri et aj cistia okolie posvy takou tekutinou, tak mozno aj to. Netrap sa zbytocne :wink:
Ja sa mam fajn, ziadne priznaky, od vcera ma zacinaju pobolievat prsia, inak nic :slight_smile:
1. máj 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaorchid ahojky..ano nam to robili metodou ICSI, kvoli zlemu spmg....v ktorom stadiu si ty?
1. máj 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30
@bibi24 dievcata som rada ze tu s vami mozem byt...
1. máj 2012 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hencidlo je mi nesmierne luto, ze ti to takto dopadlo....pojdes hned do dalsieho kola? lebo?
1. máj 2012 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 mne sestricka v ke hovorila ze moze vytiec a nemam sa zlaknut to nicnieje:slight_smile:)
1. máj 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska a co moze vytiect.ta tekutinka?..
1. máj 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano hovorila ze ked mi nieco vytecie nemam sa zlaknut:slight_smile: tak pokooooooooooooooooooj :wink:
kukulik myslis ze keby som zo splnu pytala prefotit tie papiere z mojich IVF prefotila by mi sestricka? ci netreba? mam novy HP aj progesteron na 21 DC
1. máj 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska dakujem ti velmi za odpoved moja... ja ked som prestupovala z centra, tak som si vyziadala vsetky vystrenia a vysledky, ktore sme u nich absolvovali, aby mi ich zaslali mailom...a zaslali...myslim, ze mas na tieto info pravo, kedze si si za ne zaplatila...
1. máj 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@staga ,

a riedila si ich s 1 vodou?
1. máj 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 dobre mojam skusim si ich vypytat :slight_smile:
1. máj 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok