Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

rebeka33
2. máj 2012

ahojte krásne sa to znova rozbehlo, koľko čakateliek a dúfam aj tehuliek tu bude.
@kukulik30 plne s tebou súhlasím s tým mrazením nekvalitných embríí. a koľko báb to odradilo a prestali sa snažiť po x ketoch. jój ťažké srdce mám na Ke. dúfam,že ten jeden sa bude snažiť v tom brušku 😀 . my máme jedného mrázika,tiež to bolo na hrane či ho zmrazia, ale fakt nepamätám kto tu bol na kete. @mircalla sa chystala tak nám potom poradí 😵
Držím vám palce baby

speranza1
3. máj 2012

krasne slnecne ranko bambulky.. ako sa mate dnes?

lenkalienka01
3. máj 2012

@speranza1 zatial sa mam velmi dobre ....37 DC a mrcha este nikde 😕 😕 😕

lulu10
3. máj 2012

caute babuble, platili ste niekto niekedy v RF za konzultaciu?

lulu10
3. máj 2012

@lenkalienka01 testni, testni, testni! 😵 😵 😵 drziiiiim moc moc moc palce 😉

lenkalienka01
3. máj 2012

@lulu10 bojíííííííííííííím 😵 😎 😝

lenkalienka01
3. máj 2012

@lulu10 nie, za konzultaciu sme neplatili nikdy 😉

lulu10
3. máj 2012

@lenkalienka01 neboj! mas doma test? urob si ho nech vies na com si 😵 aky dlhy mavas cyklus?

speranza1
3. máj 2012

@lulu10 ja som neplatila....

speranza1
3. máj 2012

@lenkalienka01 leni ty si po ET?

kukulik30
3. máj 2012

dobre ranko
@lulu10 za konzultaciu sme neplatili, ale napr ked nam vysvetloval, co zahrna eurovy cennik soft IVF a preco stoji az 800€, tak napisal Koudelka, ze v tom je zahrnuta konzultacia, priprava protokolu a este cosi..uz nepamatam...
ale priamo u neho sme nic neplatili

kukulik30
3. máj 2012

@lenkalienka01 testuuuuuuuuj 😉

speranza1
3. máj 2012

@kukulik30 ahojky..tak ako sa mas dnes? 😉

kukulik30
3. máj 2012

@speranza1 celkom ujde, stihlo ma rano prehnat, aj vcera...neviem, co to ma byt... 😀
a klasika, vecre ma troska viac brucho pobolievalo ako na menzes, take jemne pichanie a dnes mam zase rano nafuknute, aj k veceru vzdy a bolia ma tie boky, ako svalovka, a pod rebrami...
to som si vcera vsimala a dnes...lebo stale som mala pocit, ze ja nemam ziadne priznaky, tak som nejake nasla 😀 aby som nebola celkom bez 😀
ale ked sa velmi nepozorujem, tak mi nic nie je, okrem toho ranneho prebehnutia na zachod 😀

a ty???

speranza1
3. máj 2012

@kukulik30 ja absolutne nic... len tie prsia od utosu.... 😕

kukulik30
3. máj 2012

@speranza1 mna prave cici vobec nebolia 😕

speranza1
3. máj 2012

@kukulik30 ja sa ich nemozem ani dotknut.... a mam pocit, ze mi narastli aspon o cislo vacsie 😀 ( zartujem)...

kukulik30
3. máj 2012

@speranza1 fakt? tak ja vobec nemam taky problem... 😕 😅

speranza1
3. máj 2012

@kukulik30 hej..vazne..ale prsia mam citive uz od OPU...cize odkedy som zacala vkladat utros... takze sa to nepocita....

kukulik30
3. máj 2012

@speranza1 aha...tak som kludnejsia 😀
ale nie, ja som z tych priznakom jelen, lebo kazde tehotenstvo som mala ine...raz boly, raz neboli, tak si vyber, telo moze vzdy inak reagovat na hormonalne zmeny, tak ja to nejak neriesim, len dufam, ze si najdem na teste // a budem spokojna 🙂

speranza1
3. máj 2012

@kukulik30 jasne ze mas byt pokojna....vsetko je u Teba tak, ako ma byt 😉 😉 😉 ... dnes co mas v plane robit?

bibi24
3. máj 2012

Caute zeny, ja sa citim opat normalne. Nebolia ma prsia, ani nic ine. Vobec nemam pocit, ze by som mala byt tehotna.

speranza1
3. máj 2012

@bibi24 ty si ktory den po ET?

lulu10
3. máj 2012

@bibi24 budes ta štastná a vyvolená co bude mat bezpriznakove tehu 😵 ziadne grcanie a podobne lahôdky 😉

bibi24
3. máj 2012

@speranza1 Ja som dnes 7. den po ET.

speranza1
3. máj 2012

@bibi24 a uz si skusala testovat? 🙂

kukulik30
3. máj 2012

@bibi24 ty biba, ja uz by som testovala sak salena 😅 😀
ja som v tom case mala hadam aj 6 testov spravenych

kukulik30
3. máj 2012

@speranza1 dnes mam v plane zehli a zehli a zehlit..taka hora pradla sa mi nazbierala 😝

speranza1
3. máj 2012

@kukulik30 😀 😀 😀 😀 😀

staga
3. máj 2012

ahojte baby, bohužiaľ vám musím povedať, že ani na tretí pokus to nevyšlo ☹ ☹ ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre