Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bibi24
4. máj 2012

@speranza1 😀 tak ja by som si vedela povymyslat kadeco, co by som teoreticky mohla priradit ako priznak, ale tak, nejaky kusok zdraveho rozumu mi este funguje 😀 aj ked, uz nie dlho. 😀
vcera som si uz aj poplakala vecer, co som bola presvedcena, ze to nevyslo 😅
a tie bolesti v podbrusku, ani nehovor. raz akoby aj mna nieco tahalo, potom su to tlaky, potom pichanie, potom zas len vajecniky, no na zblaznenie 😀

@nelly3 ja som bola u Stelcla.

a kde je dnes @kukulik30? uuuuu 😉

speranza1
4. máj 2012

@bibi24 no presne ... tak to citim aj ja....s tym podbruskom.... a potom ja placem skoro kazdy den ...jooj a som aj nervna... (asi zo strachu) 😠

zlatanka30
4. máj 2012

@bibi24 ja som na tom podobne s priznakmi

speranza1
4. máj 2012

@zlatanka30 cavik..ty si ktory den po ET..alebo KET?

zlatanka30
4. máj 2012

@speranza1 ja som 8 den po Ket

bibi24
4. máj 2012

@zlatanka30 tak nejake sme sa tu bezpriznakove stretli 😉
aj ked, dievcata, poviem vam, co som sa bavila s babami, co uz maju deticky (a nebolo ich malo), tak kazdej priznaky zacali az PO vynechani ms, alebo v nejakom 6 - 7tt. Niektore ani nemali vobec nic, len pozitivny test bez ms.
Okrem toho, nas ovplyvnuje utrogestan a velmi za prve. Za druhe, nase babatka teraz meraju cca 0,1 mm a nie je mozne, aby sme citili nejake ich uhniezdenie, alebo nieco podobne. Ved tehotne zeny necitia svoje baby cca do 18 tt v maternici a to uz su tie deticky pekne velke. Tak co chceme my 😀
Zaver je, ze vsetko co citime si bud namyslame, alebo su to lieky 😉
Drzte sa 🙂

bibi24
4. máj 2012

@zlatanka30 Ja 8 den po ET. Ako to, ze som ta tam nevidela? Bola si vo stvrtok 26. 4.? 😕

zarabono
4. máj 2012

@bibi24 ja som tiez nic necitila 😉

speranza1
4. máj 2012

@bibi24 ved to je jasne ze tie moje"somarinky" su sposobene utrosom... ved prsia ma bolia presne od OPU, ked som ho zacala uzivat....
...ja som este len 4 den po ET....

zlatanka30
4. máj 2012

@bibi24 mozno si ma aj videla kto vie 🙂 bola som vo stvrtok 26.4 no ja jeden priznak mam ale pochybujem

speranza1
4. máj 2012

@zarabono no cavko...a ty sa ako mas tehulka?? 😉

bibi24
4. máj 2012

@zarabono Dakujem za povzbudenie, tesi ma to 😉

bibi24
4. máj 2012

@zlatanka30 Nie si blondinka?
no akyyy, davaj 😉

zarabono
4. máj 2012

@speranza1 ako hroch 😀 co si nema co obut a obliect a citi sa ako baletka 😀 😀 😀
@bibi24 kazdy to pocituje uplne inak,tak na ziadne priznaky nepriznaky sa spolahnut neda 😉

zlatanka30
4. máj 2012

@bibi24 trochu som blondinka priznak //

speranza1
4. máj 2012

@zlatanka30 som si to presne myslela 😀 😀 😀 😀 (tfuj tfuj tfuj.............. 😵 😵 😵 ) ale zatial som 🤐 ....

bibi24
4. máj 2012

@zarabono viem 😉

@zlatanka30 COOO??? 😀 😀 a to len takto mimochodom?? joooj, tak supeeeer 😉 dobra sprava. 😵 Dnes si testla?
Tak som ta asi videla 😉 Ktore mas ivf, resp. vklad? a co ti vkladali?

speranza1
4. máj 2012

@zarabono a vela si pripbrala? alebo?..... 🙂 😉 ....

zarabono
4. máj 2012

@speranza1 aj pribrala,ale zas vzhladom na vsetko,co som brala to neni hrozne,len po vsetkych stimulkach som zacinala na nie lichotivej vahe,tak teraz to trosku vidno a dost ludi reaguje,ci idem rodit uz.reku nie,to len tak zle vyzeram 😅

speranza1
4. máj 2012

@zarabono 😀 😀 😀 ..jooj zlata si.... to ja som uplne ze mini pidi.... som ako stamprlik...a viem si seba zivo predstavit ako "hrosicu"

zlatanka30
4. máj 2012

@bibi24 skusila som uz 4 den po Ket.bola tam slaba ciarka.O dva dni uz silnejsia.Ale zacala som spinit tak som pisala Marcelovi,ze co a ako.. a on napisal ze 4 den po Ket je velmi skoro zrejme je to falosne pozitivny test.Neviem co si mam mysliet ale jedno ma napadlo.Bud sme pocali este pred Ket 😀 alebo su dve tam.Mne davali expandovanu blastocystu a hatchujucu .Toto bolo nase druhe Ket a predtym dve Ivf.cize 4 pokus.

zarabono
4. máj 2012

@speranza1 no aspon mm sa ma na com bavit.hovori,ze som ako lienka 😉

speranza1
4. máj 2012

@zarabono ..juuj iste si kraasna....a s mm sa veeelmi tesite na vasu bombulku v brusku... 😵 😵 😵

zarabono
4. máj 2012

@speranza1 no to neviem,to musia povedat druhy,zrkadlu sa vyhybam 😀 veru tesime sa a prajem to kazdej jednej hlavne z tejto temy,lebo cesta k takemu prckovi pre nas vsetky nebola a nie je lahka.a tebe drzim paluchy 😉 a ake ti vkladali?

speranza1
4. máj 2012

@zarabono mne vlkadali 2 blastocysty... (jedna bola jednotkova a druha dvojkova)...Dr. Stelc mi vravel ze tej dvojkovej teba naozaj uz len zopar hodin aby bola taka ako ta prva...ale uvidime... do tretice sa to dufam uz podari...ci???? hm to nevieme, ze...ale...uvidiiiime 🙂

speranza1
4. máj 2012

@zarabono kukla som 3D utz v tvojom albume... jaaaaaaaaj bambula aka je kraasna a naozaj vyzera ako gymnastka/gymnasta 😀 😀 😵 😵 😵 😵

zarabono
4. máj 2012

@speranza1 ja myslim,ze do tretice to uz vyjst musi 🙂

speranza1
4. máj 2012

@zarabono hm...uvidime.... 😉 ..ale dakujem

zarabono
4. máj 2012

@speranza1 no tusim aj bude.i ked skor mam pocit,ci neni gumkac,lebo velmi rad skace 😀 a inak strasny flegmos

zarabono
4. máj 2012

@speranza1 jako uvidime,bude to tam a hotovo 🙂 nam to tiez vyslo na treti krat 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre