Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zarabono
7. máj 2012

baby,nerobte testy skor ako 8-9 den,nema to zmysel.lebo ak to nie su blastocysty,tak bunkacikovia sa uhniezduju az tak 9 den a to vam prinesie len vela sklamani.radej pockajte a testnite neskor. 😉

speranza1
7. máj 2012

@bibi24 ... keby som mala taku ciarku..... tak aka som uz frajerka 😀 😀 ..ale nist... taku belotu vidim uz 5 rokov... 😠 ..nevadiiiiii....

kamillka100
7. máj 2012

@speranza1 moja ja som ho robila na 9 den, robila som na 8 den rapiclear a vysiel negativny, tak som oplakala a na 9 den duch, ale to je po ET, po kete som mala na 7 den dialnice 😉

kamillka100
7. máj 2012

@bibi24 moja to je upravovana fotka, inac bola uplne slabulinka, nebolo ju skoro vidiet 😉

speranza1
7. máj 2012

@kamillka100 gratulujem ti k tvojmu uspechu 😵 😵 😵 a po ET sa to nakoniec nepodarilo?
az po KET?.. takze teraz si uz v ktorom tyzdni? 12stom? ci? 😉

v555
7. máj 2012

@speranza1 ďakujem,ďakujem 🙂 🙂 🙂 ...je to všetko o čase ......a môj je už tu 😀 😀 😀 😀

kamillka100
7. máj 2012

@speranza1 nie moja, ja som len 13 den po vklade, tak mam velky strach,
ET skoncil potratom(kyretom), tak ako som pisala ☹

v555
7. máj 2012

@bibi24 je to des ale bude to stáť za to........ .ver mi 😉

speranza1
7. máj 2012

@kamillka100 😔 .. je mi to luto.... z celeho srdiecka ti zelam len to najlepsie..aby ste to s fazulkou v brusku dotiahi do uspesneho konca 😵 😵 😵 😵

v555
7. máj 2012

kočky,@ zarabono má pravdu.Nerobte test skôr, nemá to fakt význam.

speranza1
7. máj 2012

@v555 😀 .. takze uz nadisiel tvoj cas...super..nevies nahodou kedy uz pride ten moj???? 😀 😀 😀

melisska
7. máj 2012

tiez nechcem davat falosn nadeje, ale ktore ma poznate pamatate???? krv po IVF neg. a bola som tehotna 😉 ja viem, ze sa to nestava casto, ale ja som to zazila, tak prosim vas verte do konca, aj ja budem 😉 🤐

zlatanka30
7. máj 2012

@v555 🙂 neboj dockas sa 🙂

melisska
7. máj 2012

no a nateste som mala druhu ciarku slabu a robila som ho az po krvnych testoch, tak som na to prisla , ze som tehu, a to som ten test odhodila do kosa lebo neboli hned // a potom som ho isla vybrat, lebo to bolo v praci, aby ho tam nenasli upratovacky, lebo by zacali FKU patrat 😀

v555
7. máj 2012

@speranza1 ja verím,že nadišiel ale či je to tak,to neviem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
7. máj 2012

@v555 😀

kukulik30
7. máj 2012

@kamillka100 to je regulerna ciarka,SUPER!!! gratulka 🙂
ja mam fakt snehobiely...nic nicovate tam....
jasne, ze pockam este, ale ja som mavala pozitivne testy uz na 6 . den po ET, ked som bola tehotna, takze dnesny uz beriem ako platny ...jedine dajaky zazrak

@speranza1 ja tiez mam take akoby menzes tlaky,ale to je uz asi predzvest ms, ktora je v dohladne, akurat lieky ju drzia

kukulik30
7. máj 2012

pozrite na moje posledne tehu po ET, jasne cakala som dvojky, ale aj tak ...

bettypo
7. máj 2012

ahojte ☹
@kukulik30 @speranza1 skúste ešte testík o také dva tri dni

kukulik30
7. máj 2012

@bettypo ach ..no jasne , ze skusim...ale to uz len , aby som vedela, ze mozem pre pokoj duse vysadit utros...

zlatanka30
7. máj 2012

@kukulik30 aj zazraky sa deju

kukulik30
7. máj 2012

ja uz na zazraky velmi neverim...som taka skepticka...zazrak sa nekonal ani v mojom poslednom tehotenstve 😔
akosi mi to ubera sil...minuly rok bol strasne tazky, strasne som vkladala nadeje do tohto IVF a tento bude asi podobny, ale velmi som verila , naozaj velmi....ale rok este nekonci, mozno sa este nieco zmeni...

rienok
7. máj 2012

@zlatanka30 ozaj a ty si kedy mala KET a ktorý deň po ňom si testovala?
@kukulik30 ak sa dobre pamatam tak si nemala PK, a ak testuješ priskoro, tak naozaj môžeš mať negatívny test.... niekedy sa neskôr uhniezdi a tým pádom aj neskôr začne produkcia HCG. Ja viem že si pred tým mala už na4. deň koľajnice, ale to boli dvojky ... nevzdavaj to ešte. Ktorý deň po ET si a na ktorý deň a v akom štádiu Ti vkladali embryjká?

zlatanka30
7. máj 2012

@rienok Ket som mala 26.4 ja som testovala uz 4 den po nom.

kukulik30
7. máj 2012

@rienok mala som PK...5 dnovu, vkladali mi vcasnu blastocystu jednu a som 7. den po ET

bibi24
7. máj 2012

@melisska To fakt? Take som nevedela,ze sa stava. A na ktory den ti brali krv? a ake embryjka si mala? Lebo to je dost dolezite. Ms sa ti sama nespustila? Ci si este brala lieky?

speranza1
7. máj 2012

@bibi24 ty si uz vysadila lieky? a boli ta brusko..alebo nic?

bibi24
7. máj 2012

@speranza1 Dnes som si uz nedala. Kedze sa sledujem velmi, tak podbrusko ma sem tam zaboli, ale kebyze som v beznom cykle, tak asi poviem, ze mi vobec nic nie je.

nelly3
7. máj 2012

baby takze na prvy krat som sa dovolala, mam uz aj termin na prvu konzultaciu tam, doktor koudelka, chcela som machaca, ale ze len jeden den v tyzdni pracuje, takze som si vybrala ineho, ale ved to je jedno, termin mi uz davali na koniec maja, ale z prace nemozem, tak mam zaciatok juna, co si mam doniest so sebou? popravde ani sa mi moc nechce nejake vysetrenia si davat teraz robit, poviem mu ustne a aj z gyn-fivu nieco co mam doma zoberie + manzelom spermiogram - sice uz 3 rocny ale neva snad a este mam nejake papiere co som bola na laparotomii. mam nejake zmiesane pocity z toho, necham sa prekvapit 😉

rienok
7. máj 2012

@zlatanka30 hmmm a na ktorej strane nájdem tvoj test? lebo som klikala a klikala a furt to neviem najst 🙂
@kukulik30 no aj tak moze byť skoro, ak sa uhniezdilo 10 deň po oplodnení tak je tam ešte len 2 dni a to ešte môžu byť naozaj nízke hodnoty 😉 držím palečky aby to bolo tak

xixi obe máte 30 na konci 😀

@nelly3 no tak budeme držať palčeky. Čo sa týka spermiogramu, ak je problem v nom tak si ho budu chciet spravit, ak nie tak az potom pri OPU, lebo nam povedali ze oni standardne robia ICSI takze nejake tam urcite najdu 😉
zmiesane pocity su super, ale bud naozaj optimista 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre