• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

27. marca 2017 
pouzival niekto inj. po dobe exp.? asi nie, vsak pre istotu
8. máj 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@staga nic v pohode.mi prajete tie dvojky :grinning:
8. máj 2012 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@melisska ja idem užívať mesiac po. doki hovoril, že to nevadí.... takže fakt neviem. ale nemám to pred IVF
8. máj 2012 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska mne Stelcl povedal, ze sa mozu pouzivat este pol roka po expiracii, ze maju stym skusenost.
8. máj 2012 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
mne dnes mm vravel, ze este asi skusime jeden cyklus V RF, tak neviem, ze v KE na nas embryjka este pockaju...boze ...sa bojim, ale chcela som si pozhanat aspon lieky cez net, ze to menej vyjde, co ak zase vyrukuje Kodak na nas s euro cennikom
8. máj 2012 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@kukulik30 koudy nevyrukuje s eurovym cennikom, neboj, to som si ista, nejde im tam o zdieranie, a super ze mm navrhol dalsi pokus v RF, potesil ma :wink:
8. máj 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
krasne ranko dievcata...dnes rano som testa... su tam //... ale ta druha je este svetlo ruzova.... takze pockam este do piatku a uvidim... velmi sa bojim... netesim sa este dopredu... len som sa chcela s vami o tuto spravu podelit inac :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
9. máj 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@kukulik30 aj my sme dohodnuti s mm ze ideme hned do dalsieho kola...
9. máj 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 a vy sa na co dohadujete na dalsom kole, ked mas //? :wink:
9. máj 2012 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bibi24 to sme s mm rozpravali este vcera, ze ak tento treti pokus nevyjde, tak pojdeme dalej s RF....
a co sa tyka ciarky....tak ta druha je svetlo ruzova... a naozaj chcem pristupovat racionalne k tomu, pretoze este nic nie je iste...bibi vela krat som sa uz sklamala a viem ako to boli, preto sa pokusam stat pevne nohami na zemi aby som potom velmi neplakala... :slight_smile:
9. máj 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 potichucku sa tesim s tebou :wink: skvela spravicka :wink:
9. máj 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 dakujem lulu... vy idete dalej? alebo?
9. máj 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 my mame domacu vyrobu :grinning: takze snazilkujeme o dušu, davam si cas tak do augusta, ak nic skusime nase 1.IVF , ale verim ze nebude treba a ze tento krat to uz dobre dopadne :wink: no musi
9. máj 2012 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lulu10 drzim palce... :slight_smile:
9. máj 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 chapem ta naozaj. ale zase na druhej strasne, tie // palicky nieco asi znamenaju a nie su tam iba tak :wink: takze verim, ze to ma vyznam. vsak dnes si kolky den po et? 9? vsak to je akurat na // :wink:
9. máj 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 ano bibi..som 9 den po ET a urobila som test nie hned z ranneho mocu... az z druheho....(riskla som to v robote).. nechcela som vidiet manzelovo sklamanie doma...
9. máj 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 podla mna nie je o com :wink: len dolezite je, aby silnela, ale na zaciatok je to tak, ako to ma byt :wink:
9. máj 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 ..presne tak... "len" aby silnela.."len" aby bola bambulka, tam kde ma byt.... "len" aby sa vyvyjalo spravne... je vela tych "len"... :slight_smile:
9. máj 2012 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprava vyvíjalo.... fuuuj aka hrubka... :astonished:
9. máj 2012 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 super, presne toto som čakala. Zbytočne ste sa poplašili. Ten rast hcg je individuálny. Môže to naraz poskočiť a je to tam. Ak je tam ružová, tak nie je o čom. Tie obavy budú celé tehotenstvo
9. máj 2012 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bettypo na teba som nezabudla :wink: ..ty si mi dala ten dobry tip na penzionik.... :slight_smile: ..ako sa ti dari?
9. máj 2012 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@afrika
@lenkalienka01 no ano , dakujem vam, ale ja mam od roku 2010:( fostimon este 5ks, ale uz nic z neho
9. máj 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ja som tiež nezabudla :stuck_out_tongue_closed_eyes: a sledujem ako sa Vám tu darí :wink:
9. máj 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bettypo si velmi mila.... :slight_smile:
9. máj 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ja so pisala :slight_smile:)))) :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: tesim sa potichucky
9. máj 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Baby, viete mi poradit, preco ta moja maternica nechce prijat embrya? Preco sa nikdy neuchytia?
Ja uz fakt neviem v com moze byt problem. bojim sa, ze niekde ta chyba je a ja to budem dookola skusat uplne zbytocne. :frowning2:
9. máj 2012 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 a ty si uz dostala menzes?
9. máj 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, poradíte mi prosím, ku akému lekárovi chodíte a koho by som si mala v Reprofite vybrať? Díky :slight_smile:
9. máj 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 neviem ti odpovedat na tvoju otazku..aj ja som si ju kladla vela krat :frowning2: :pensive: ....ja som si stale povedala sama pre seba , ze zrejme to nebolo dost silne embryjko aby sa udrzalo.... hoci maternica je v poriadku...
9. máj 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 strašne moc ti gratulujem. Som rada, že ti to vyšlo v Reprofite :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. máj 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok