Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bibi24
14. máj 2012

@zlatanka30 Takze ty si teraz v 5. tyzdni a zacnes 6. 😉

zlatanka30
14. máj 2012

@rienok 7.4 posledna mrcha Ket bol 26.4 20dc

rienok
14. máj 2012

@zlatanka30 tak tu je tabulka hcg hodnôt http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as... takže si hcg hladinu mala 34 deň cyklu tak mrkni nato 😉 😉 😉 .. tak ako @bibi24 píše si dnes ak sa nemýlim 5+4

zlatanka30
14. máj 2012

@rienok uz som kukla dakujem

rienok
14. máj 2012
kukulik30
14. máj 2012

ahojte, tak ja mam potvrdene z krvi, to co som tusila, negativne...
uz koncim aj menzes, takze dalsi pokus o mesiac 🙂

staga
14. máj 2012

@rienok ahoj, po dalsom neuspechu chodim po vysetreniach a ked sa dobre pamatam aj ty si bola na Kramaroch na hematologii dr.Drakulovej? aka je? za kolko dni si mala vysledky?

tanitta
14. máj 2012

@kukulik30 ☹ fakt ma tesi ze sa "otrasies" a ides dalej si plna positv energie a to je velke + ... psychika je mocna carodejka.... 😵
gratulujem vsetkym tehulkam a sklamanym srdciecakm adusickam skore zotavenie a vela sil .... raz to vyjde....skor ci neskor ale kazdej.....papa

bibi24
14. máj 2012

@kukulik30 tak zas pojdeme spolu 😵
A baby, ja mam niekedy pocit, ze vzdy vsetky okolo mna (spolucakatelky) otehotneju, len ja nie, takze ktora chcete byt tehotna, dalsi mesiac idem na to 😀

bibi24
14. máj 2012

@tanitta hm, toto si ja prave nemyslim. Bohuzial su zeny, ktorym to nevyjde nikdy ☹

tanitta
14. máj 2012

@bibi24 vzdy je dobre si dat nejky "priklad".... ja som si vzdy vravela ze poznam kocku co jej to vyslo az po 11ivf ... a vidis keby to vzdala je jedna z tych ktorym to nevyjde nikdy 😒 ...

kukulik30
14. máj 2012

@bibi24 no vidis bibi, my sa este aj v tom brne stretneme 😀

bibi24
14. máj 2012

@tanitta to ano, ale kedy je ta hranica si povedat, ze dost?? Dokedy to mam skusat? A co to spravi s mojim telom a zdravim? ☹

bibi24
14. máj 2012

@kukulik30 uz by sme sa mali 😉

kukulik30
14. máj 2012

baby, este ma napadlo, ako je to s krvnymi testami, ked pojdeme o mesiac na soft, zase ich musime absolvovat a paltit, ci to plati z terajsieho softu?

kukulik30
14. máj 2012

@bibi24 uz si dostala menzes? ja dalsi ocakavama cca 8. 6.

zarabono
14. máj 2012

@kukulik30 kazde ivf ich budu brat a budu sa platit.aj ked ides cyklus po cykle

kukulik30
14. máj 2012

@zarabono dakujem, som si myslela 🙂

tanitta
14. máj 2012

@bibi24 to si musis zodpovedat na tuto otazku sama.. co si ochotna vsetko obetovat niekedy fakt i kus svojho zdravia...

bibi24
14. máj 2012

@kukulik30 aj ja som sa nad tym zamyslala a myslela som, ze asi netreba, ale tak zjavne sa mylim. Opytam sa potom na to.
Ms mam od soboty, takze dalsia cca okolo 8. 6. 😀

@tanitta ja som ochotna obetovat vela, ale na co bude malemu dietatu chora matka. Ale to je asi debata o inom a na dlho.

melisska
14. máj 2012

@tanitta ahoj moja🙂)) ako sa ma malicky🙂))

tanitta
14. máj 2012

@bibi24 hej zbytocne o tom... 😉 ... toto uz je keby bolo keby....
@melisska dakujem veduci riadi vsetkych okolo .... 😀 jediny kto nie je unaveny je on 😅

melisska
14. máj 2012

@tanitta no jasne 😀 deti maju nevycerpatelnu energiu 😀

tanitta
14. máj 2012

@melisska nestiham nejak vela ... si v cykle ci cakas na termin nejaky?

melisska
14. máj 2012

@tanitta idem 21.5. do rf ku stelclovi 😉 na konzultaciu a potom zacneme 4ivf

zlatanka30
14. máj 2012

@bibi24 🙂 no u mna to plati.takze ber kukulika a je to tutovka

nelly3
15. máj 2012

@melisska
vidim, ze nas tam ide viacej novych bab na 1. konzultaciu, aj ja, ty, mackaso 🙂 to je super. verim, ze nam pomozu. ja idem ku koudelkovi 😉

speranza1
15. máj 2012

dobre ranko ..mate sa?

lulu10
15. máj 2012

@speranza1 ty sa pochval, co nove? aj dnes rano si testla?

speranza1
15. máj 2012

@lulu10 ano..ale mala som uz len clearblue... ved pozri album... ale musis si ma pridat ako priatela..lebo ho asi neuvidis...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre