Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lulu10
15. máj 2012

@speranza1 uz som videla, no to je pekny pohlad 😵 😵 😵 krasny testik 😉 uz len nech zajtra vyleti pekne cisielko

speranza1
15. máj 2012

@lulu10 velmi sa nespolieham na pekne ciselko..tam uz nemalo byt 1-2 ale aspon 3-4... ☹ 😢 ...

zarabono
15. máj 2012

@lulu10 a ty co cicus?co nove?

lulu10
15. máj 2012

@zarabono ja nic, stale dookola, snazime sa a cakam ....dala som si limit do konca augusta a potom pojdeme do RF, ale teraz v 17-18 dc ma tak pichalo vo vajecnikoch ze hruza, asi soja nejako ucinkovala alebo co...

zarabono
15. máj 2012

@lulu10 len nech picha.a ovu bola kedy.len nezabudni aspon dva cykly predtym ju vysadit,nech nie si prestimulovana.ale dovtedy sa to podari.s matiskom carujeme 😉

lulu10
15. máj 2012

@zarabono dobre dobre len carujte 😵 neviem presne kedy bola, necitila som ju ani som netestovala, musela som zvolnit tempto lebo mi z toho zacinalo mierne preskakovat 😅 tak som netestovala ani nesledovala, nevies aka ma byt hodnota prolaktinu? mala som 15 teraz a 7,6minule, je to ok? vsade citam hodnoty okolo 500-800

zarabono
15. máj 2012

@lulu10 tam v labaku,kde zdenka posiela su ine hranicne hodnoty,tie neviem presne.ale myslim,ze je to ok.tusim nejak do 30 podla toho tam.lebo v spitalskom su zas ine hodnoty.dobre si inak spravila s tym testovanim

lulu10
15. máj 2012

@zarabono myslim ze keby to nebolo ok tak by mi aj volala tak hadam je to dobre...ovu uz testovat nebudem, stresuje ma to ked potom nesexujeme podla testu, nie vzdy sa to da a potom sa rozculujem a som hnusna na mm, tak necham volny priebeh...

zarabono
15. máj 2012

@lulu10 ty si aj volala,ze ake mas vysledky?ja musim dnes.a prolaktin sa da zvladnut

lulu10
15. máj 2012

@zarabono nevolala, dohodli sme sa ze ak nieco bude tak mi ona zavola, a aj sama povedala ze ak je co najmensia odchylka vo vysledkoch tak hned vola pacientom...

zarabono
15. máj 2012

@lulu10 tak potom sa nestrachuj.inak roboty ma chudera ako na kostole.

lulu10
15. máj 2012

@zarabono a co ty? uz pobalena? ako ste to s minom vymysleli? kde pojdes? bude pri tom?

kamillka100
15. máj 2012

@speranza1 moja, ten test co si robila ma nizku citlivost... tak preto ti ukazalo 1-2, mne ukazalo 3 to je max.je to este skoro, tak sa tes a uzivaj si to 😵 😵 😵

speranza1
15. máj 2012

@kamillka100 ahoj moja... myslis si, ze este je to skoro? ved som 15 den po ET.... ☹

rienok
15. máj 2012

@staga ahoj 🙂 pamatas sa dobre, bola som u Dr. Drakulovej ... vysledky su do cca 1mesiaca, hlavne kvôli jednému testu (nepamätám sa ako sa volá). A poslala mi mailom že všetko OK a tak som tam ani nebola pre výsledky 😅
no a prezrad ake vysetrenia uz mas?

rienok
15. máj 2012

@speranza1 nepanikár a kukni si túto tabuľku http://www.clearblue.com/sk/novy-clearblue-digi...
ak tomu správne rozumiem tak si v 3-4 týždni podľa doktorov, ale otehotnela si pred 1 -2 týždňami 😉

a ešte otázka mala si PK? alebo nie

speranza1
15. máj 2012

@rienok dakujem rienok..

rienok
15. máj 2012

@speranza1 som ešte dopísala otáku : mala si PK?

lulu10
15. máj 2012

@speranza1 vsetko je zatial tak ako ma byt a aj test to potvrdil, zajtra na teba myslim a drzim palce 😵

speranza1
15. máj 2012

@rienok ano mala 5 dni potom bol ET

bibi24
15. máj 2012

@rienok - @speranza1 mala PK 😀 ja tu mam prehlad o kazdom 😀
ale nie, len sme boli tesne po sebe na ET 😉

rienok
15. máj 2012

@bibi24 super ďakujem 😉
@speranza1 ak sa nemýlim tak si bola na ET 30.04.?

bibi24
15. máj 2012

@speranza1 Podla toho, co tu dala link rienok, tak mi to sedi. Si asi 2 tyzdne tehotna, tak je to ok 😉 Kludne sa mohla zahniezdit neskor, ved ti davali vcasnu blastocystu, nie? Ci?

speranza1
15. máj 2012

@rienok ano 30.04.. som bola na ET

speranza1
15. máj 2012

@bibi24 1x vcasnu blastocystu a 1x blastocystu....

zarabono
15. máj 2012

@lulu10 pobalena este nie,nachystane to mam.s minom sme sa teraz ani o tom nerozpravali.no a stale neviem kam.vzdy sa najde cosi,co vyvola vo mne pochybnosti a zas nie som rozhodnuta

v555
15. máj 2012

@speranza1 je to všetko ako má byť 😉 😉 😉

speranza1
15. máj 2012

@v555 🙂

cecil36
15. máj 2012

@speranza1 gratulujem 😵 a inak klud a nohy v teple 😀 ja som mala pri malom take nizke hcg z krvi (tusim to bolo 15-16 den od ET nejakych 30j, o dva dni na to 40 aj cosi), ze som sa pripravovala uz na vselico. Hcg rastlo pomaly a gyndovi som chodila castejsie ako do tesca 😅 PK som nemala, ale v den vkladu mali embryjka tolko buniek, ze Koudelka povedal, ze to uz ani neporata bunky, cize asi vcasna blastocysta. Drzim palce, nech je vsetko ok 😉

speranza1
15. máj 2012

@cecil36 dakujem za povzbudenie...🙂 si velmi mila... a gratulujem k synatorovi🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre