• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

21. októbra 2017 
@rienok ahoj od včera som mala padnutý internet. Tak ja som teraz po neúspešnom 2. IVF. Po 1. IVF nám dali spraviť genetiku a imunológiu. Vtedy mi na hematológiu povedal, že to je zbytočné. Tak teraz po 2. neúspechu si to chcem dať spraviť. Ďakujem ti za informácie :slight_smile:
25. máj 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 a na to imuno si bola kde? v Prahe? lebo mne robili testy tu a vyšlo všetko v poriadku no a v prahe mi zistili zvyšenu bunkovu imunitu a tak mam predpisany prednison aspon 4-6 tyždnov pred ďalším IVF...
25. máj 2012 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok veď to práve na Slovensku sa spravia iba testy či sa netvoria protilátky proti embryu a hotovo. Preto idem do Brna na 3. IVF lebo tam dávajú prednison na potlačenie imunity a ja mám problém s imunitou, aj keď testy na protilátky proti embryu vyšli negatívne. V Reprofite som bola na konzultáciu v decembri 2010, ale manžel nechcel o Brne ani počuť. A Štelcl ma tlačil do veľmi riskantnej operácie, ktorú som vtedy nechcela podstúpiť lebo tam bolo veľké riziko, že prídem o maternicu. Ale nakoniec to dopadlo tak, že po 1. neúspešnom IVF som tú operáciu podstúpila tu na Slovensku u Doc. Bielika v B. Bystrici. A keď sa nepodarilo ani 2. IVF tak som sa rozhodla definitívne vyskúšať Brno a hlavne na základe tejto témy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:. Viem čo všetko máš za sebou a obdivujem ťa a hlavne vďaka takým ľuďom ako si ty to mi "začiatočníčky" nevzdávame :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:. Držím ti palce aby ti to vyšlo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:.
25. máj 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte .dnes oficialne potvrdene dve bijuce srdiecka
25. máj 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (18)
@zlatanka30 jej blahoželám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. máj 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. máj 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 teším sa s tebou, hneď mám v sebe novú energiu, je to super správička :slight_smile:
25. máj 2012 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska ahoj mala som merional a clostil a stimulovala som8dni a na 12dc mam odber.A dakujem za drzanie palcekov dufam ze to dobre dopadne budem mat dokt.Kurecovu tak volako sa vola neviete aka je??
25. máj 2012 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 gratulujem drzim silno palce :wink: :wink: :wink:
25. máj 2012 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaam, tak vam prajem aby ste pekne rastli a boli zdravucky :wink: :wink: :wink:
25. máj 2012 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 ahoj ja osobne tu dr nepoznam, ale kamaratka pri nej zostala tehu a za 3 mesiace rodiiiiii :wink: a ona s nou bola maximalne spokaojna :o)
25. máj 2012 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky dakujem. len ma trapi spinenie tak len lezat a lezat
25. máj 2012 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 zlatik, drzkaj sa a setri sa......drzim palceky
25. máj 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 Ahoj,ja som tá kamarátka,ktorú spomýna Hencidlo a som naozaj moc spokojná,ale rodím :dizzy_face:Y až za 4 mesiace. :wink: Z troch KETov,čo mi robila,som 2krát otehotnela :grinning:
25. máj 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zlatanka30 blahozelam :dizzy_face: nadhera :dizzy_face: :dizzy_face:
25. máj 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenkalienka01 dakujem mojko :slight_smile:
25. máj 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monita81 caw maska, ako sa mate? :o))
25. máj 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hencidlo dakujem mne ide ona robit odber tak som zvedava ze ma akurat sluzbu :wink:

@monita81 to som rada ale vsak som pocula ze tam su vsetcia doktory dobry :wink: a tebe drzim palceky nech mas dobry porod drzim palce :slight_smile: :slight_smile:
26. máj 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hencidlo čau,máme sa super,asi je to fakt najkrajšie obdobie v tehotenstve.Konečne cítim viac radosti ako strachu a hľavne cítim bambulku ako vyskakuje,ale asi začnem jesť menej čokolády,lebo niekedy má energie za nás obe :grinning:
Už si volala do tej BA?
@kiara15 ďakujem.A určite,že sú tam všetci dobrí,ja som chcela najprv Štelcla,ale vtedy nerobil,tak mi pridelili Kurecovú a teda vôbec nebanujem :dizzy_face: Doteraz si s ňou píšem :sunglasses:
26. máj 2012 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte kočky som tiež reprofitáčka :wink: mám odtial Simonka, chcem vám všetkým povedať že sa oplatí bojovať,
a naviac v RF robia priam zázraky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: len tomu verte :wink:
a všetkým tehulkám gratulujeeeeeeeeeeem :wink: pekné tehulkovanie
26. máj 2012 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
Ahojte, žienky, v RF sa za lieky platí na koniec, alebo hned ked mi ich dajú? Ď.
26. máj 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 ahoooj,kde si sa tak dlho schovavala?tolkokrat som na teba myslela
@holly74 az nakoniec,po absolvovani ivf...
26. máj 2012 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte:slight_smile: my ideme na prvu konzultaciu 4.6, taaaaakkktoo sa tesiimmmm:slight_smile:!!!!!
26. máj 2012 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kiara15 ahoj, mne robila takto pred rokom (21.5) dr. Kuřecová ET z ktorého máme trojmesačnú bambulku :wink:. Všetci lekári v RF sú dobrí. Ste v dobrých rukách dievčence, držím vám všetkým palce :wink:.
26. máj 2012 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@rienok dik za info :slight_smile:
26. máj 2012 o 20:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zarabono :wink: ahoj neviem kde mi hlava stojí
@rienok ahoj
26. máj 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 ahoj moja, aj ty spinis? aj ja :frowning2: , v piatok som zacala, je to do hneda a vcera uz do zltohneda, bojim sa, tak lezim, aka nahoda
27. máj 2012 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 hlavne,ze sa mate dobre
27. máj 2012 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte
@kiara15 aj mne robila naposledy odber Kurecova a naozaj velmi mila osobka, bola som velmi spokojna :slight_smile:
27. máj 2012 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monita81
@kukulik30
@jada1 ahojte velmi pekne vam dakujem za odpovede a uz som sa aj ja presvecila ze to je velmi mila osoba strasne zlata bola a veru robia zazraky lebo mi do posledku tvrdili ze budem mat 1folik a mala som 4 :wink: :wink: :wink: :wink: takze som mala celkom fajn uspech sice zajtrajsok je rozhodujuci ako sa oplodnia :wink:
27. máj 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok