Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mirinda10
24. aug 2009

krasny den babulky

zuzli no super tak uz len nech pride ta mrska ale ona urcite pride a ideme na to, moc sa tesim

no ja uz pol dna nespinim tak nehcem to zakriknut ale som bobakom pohrozila, ze pojdeme na kontrolu ale asi sa zlakli a uz trosku sa skludnili len neviem do kedy 😀

no dnes som sa vazila a uz mam 0,5kg viac ale to je tym, ze stale len oddychujem. uz aby som prestala spinit aspon par dni a zacnem prechadzky 20min denne aby som mala nejaky pohyb inak neviem, neviem budem ako veleryba

zuzlik zaciatky su hrozne este zajtra a uz budes v plnom nasadeni, teraz to bude ok budeme mat dva kratke tyzdne tak sa to bude dat prezit

zuzla80
24. aug 2009

Miriček len pekne priberaj, zrejme bobáčikom chuti a aj tebe 😉 Verím, že to ležanie musí ísť na nervy, ale musíš to vydržať, nič iné neostáva. Veľmi mi pripomínaš ségričku, tak na zadku nevie obsedieť ani 5minút 😀 a to si neviem predstaviť, čo bude teraz doma robiť, keď prišla o robotku 😒

Miri a pracuješ teraz z domu, či si úplne vypla od robotky?

A ostatné sa kde flákajú 😕

julietka
24. aug 2009

ahojte babulky vsetky 🙂

zuzlik to je uzasne ze mas vsetko v poriadku, takze si pripravena v plnej zbroji 😉 uz iba aby mrska dorazila 😵 teraz si pekne oddychnuta, tak budeme verit ze toto bude finalny a uspesny zaver tohoto leta 🙂

mirindik, ty uz sa konecne zmier ze musis zmenit zivotny styl kvoli bobakom, je to o nieco skor, ale ked je to pre ich dobro tak naozaj musis byt "poslusna" 🙂 aj vzhladom k veku, aj k tomu ze su to prve deticky a aj to ze ste sa tak dlho snazili..ved potom bude dost casu sa vratit do prace, ked trosku odrastu a muzik pojde na MD...
keby si bola v praci a nedajboze by sa nieco stalo tak by si si to do konca zivota vycitala..

julietka
24. aug 2009

jej tanitka vidim ze si pridala uzasne fotecky tvojho modrookeho zazraku, veduci ma teda ake haaaro 😅 blondacik modrooky, keby som nevedela kde bol robeny tak to tipujem na Svedsko 😉

tanitta
24. aug 2009

ahojky..
Miri.. len lezkaj ... vzdy lepsie lezat doma ako v nemocke...ked clovek musi tak musi.. ved je to pre vase buduce potomstvo a vnucatka 😉 🙂
Julie... 😀 .. no to haro budeme musite riesit 😅 .. ale ako 😨 😝 ...
Zuzla... takze zacnes?... jupiii uz tu chybaju nove tehulky 😵
Leni.. pracujes?
pozdravujem vas vsetky babule...

julietka
24. aug 2009

tani ved nechajte malemu do roka vlasky narast a potom ich ostrihajte oni pekne spevneju a potom nebudu tak stat 😉 , ale mne sa to paci, ved ono je to take mile, to patri k tomuto neznemu veku 😵

takyna
24. aug 2009

Mirindik si im pekne pohrozila 😉 🙂 , len nech pekne pocuvaju maminku

Tanit veru svedik je to maly, a co uz zacinate pobehovat?

Pozdravujem vsetky, tehulky, buduce tehulky 😵

zuzla80
24. aug 2009

Juli veru s dobitými duracelkami až do víťazného zdaru 🙂 Už fakt dúfam, že to bude posledný a úspešný soft, inak ma už ozaj picne 😠 Juli a vám sa ako darí - fotky v albume sú perfektné 😉

Aj ja pozdravujem severného suseda 🙂 Táni ten váš malý strášny fešáčisko, tie modré kukadlá - to budú s nevestou páriček 🙂 ...no asi začnem, Koudy napísal, že rozhodnutie kedy necháva na nás, ale veď ma poznáte, ja a nečinnosť sa nekamarátime, len tá narkóza ma desí 😝

Taky aj ja pozdravujem budúcu tehuľku 🙂

mirinda10
24. aug 2009

no tanitka veduci to je ine cislo 🙂 aj ja chcem take kde to predavaju takych blondacikov modrookych hned sa idem postavit do radu 🙂 🙂

zuzli a taky uz aby ste naskocili na vlak chem to s vami stresikovat po ET a kontrolovat testiky tak sup, sup budete super dvojka a obe si to uz moc zasluzite tak nasu energiu a mam je dost kde ju tak mininiem na tej posteli ked ani turu muti nie je 😀 tak tam len vzdycham a jedine PC ma udrzjue pri zivote

inak vsetky susedky mi poziciavaju knizky ja si teraz otvaram citarsky kruzok tak sa nadbieham aspon na 3 roky do predu tak citam o sto sest pokial nebudem mat prelezaniny

juli robim tak, ze PC mam na posteli vedla mna a ked pride email alebo zavolaju co je teraz frekvencia 10 emailov za den a par telefonatov, inak v praci by som sa asi znudila je teraz v kancli uhorkova sezona a ja to mam celkom slusne zorganizovane, tak iba ked im tecie do topanok tak ma otravuju inak mam super team

adra17
24. aug 2009

Ahojte, dievčatá!
Po mesiaci vás zase všetky zdravím 😵. Stihla som si za ten čas oddýchnuť pri mori /veľmi mi chýba/ a úžasne sme si oddýchli od všetkého, ale stimulku som nestihla žiadnu a tento mesiac to pravdepodobne z pracovných dôvodov tiež netihnem. Ale som s tým zmierená, lebo potom by to už mohlo vyjsť, nie? Takže, lahhelík, možno sa v tom Brne strtneme 😉
Inak, aj ja som bola dnes po dlllllllllllhom čase zase v práci a veľmi sa mi nechcelo.
Všetkým želám pekný deň 😵 😵 😵

adra17
24. aug 2009

Booooooože! Po mesiaci sa ozvem a hneď taký preklep? :- To malo byť, Lahhelík, že sa stretneme!!! Hanbím sa 😔

mirinda10
24. aug 2009

vitaj spat adri no dalsia nabita duracellka, baby teraz to pojde ako po masle, do zimy ste vsetky tehu a lenik uzavrie na zaciatku roka kolo a potom si zmenime nazov temy na Reprofitacke tehulky 😀

lahhel
autor
24. aug 2009

Ahojte babulky 🙂

Julietka,naaaadherne brusinko..tesim sa z vas, ako krasne rastiete 🙂

Adri, vitaj spat, som rada, ze si si oddychla, a teraz uz len v pred za nasim snom....mozno budeme stimulkovat spolu...a nemusis sa hanbit adrik, ja viem je to malo ze sa stretneme....a keby to tak bolo, len by som sa tesila 🙂

Pozdravujem vas babule 🙂

lenka20
24. aug 2009

😵 😵 caute babulky, ja som bola dnes odrezana, net nesiel, ale vidim, ze to tu zilo 😵 😵
zuzlik to je super, ze mas vsetko ok, tak hor sa na to a thuj thuj thuj 😵 😵 😵 fotecky ti hodim zajtra do mailu...
mirindik - ziadne take, aj keby ta mali mrle zozrat, ty len pekne lez a opatruj fazulky, ved sa okolo nich este nabehas dost, budes snivat o oddychu 😉 😵 😵 musis to vydrzat, daj si zavazok, ziadne vymyslanie do konca 1.trimestra aspon.. ok 😉
lahhelik, adri, no teda, ste dalsie v poradi 😵 😵 na tehu 😉
dorrka sa nam neozvala, ciarky su uz urcite poriadne tlste 😉 😵
tanicka ahoj, mas IP a viac zajtra, dnes som fakt nestihala...
pozdravujem vas vsetky zlaticka, samozrejme aj tehulky julisku a avusku 😵 😵

zuuuzana7
24. aug 2009

ahojte baby prepacte, ze vam do temicky takto vtrham, ale potrebovala by som poradit ohledne hodnoty tsh pred ivf. a vasu temu rada citam, lebo sa tu clovek dozvie kopu informacii.
moja hodnota tsh je 0,20 sme pred ivf a ja som niekde citala, ze potrebujem hodnotu ca. 2,0 som z toho trochu rozvirena, pretoze na moju poznamku sestricke, ze mi ma zvysit dabku (beriem eutharox 125 mg) reagovla a naco to je ok!
prosim vam ak mi niekto vie poradit budem vam neuveritelne vdacna. nechcem "opat" chaosit a volat do centra. dakujem.

lenka20
24. aug 2009

jej zuzi no asi ti nepomozem, lebo fakt netusim.. ale najlepsie je zavolat si do CAR, ja by som teda volala, ja som taka mucha otravna, ked mi nieco nie je jasne volam, pisem maily... mozno ostatne kocky budu vediet ak si niektora dala robit HP teraz niekedy...

lenka20
24. aug 2009

zuzi tak som vygooglila ze normalne hodnoty su v rozmedzi od 0,15 az 3,5.... takze si v norme a myslim, ze nic nepotrebujes... len si to mozno daj este skontrolovat tesne pre transferom, ci ti nahodou tie hormoniky nerozhadzali hladiny a mozno potom bude treba troska upravit davku.. podla vysledkov.. ale to staci az ked budes mat mozno tesne pred punkciou...

avaka
24. aug 2009

Ahojte 🙂
No Lenusik ,este ze Ta tu mame 😵 Ty si nasa velka poradkyna.Akurat som isla Zuzke pisat,ze neviem ani ja,ale ty si silkulka a hned vsetko pozistujes 😉

Lahhel,Co nove?Uz si v novej praci?A ako?
Tani,ten tvoj drobec je fakt carovny.. Kukala som fotecky,zlatusik
🙂

Miri,ja verim ze sa nudis,tiez som radsej nezostavala na PN,lebo by som sa len sledovala,ale skus to vydrzat ako vravia kocky aspon 1.trimester,predsa mas v brusku 2 chrobacikov a treba davat viacej pozor.Vydrz,ved mas aj kniznicu priamo v dome.. 😀

Taky ,Zuzlik,tesim sa na september 🙂 Hlavne verim,ze to budu naozaj Vase posledne stimulky,lebo uz potom picne aj mna.Treba tomu verit a tak ste sa zosuladili,ze vo dvojke sa Vam to dobre potiahne do uspesneho konca 😉
Juli,ako sa mas?Co nove?Ako sa maju drobci?Ty si si uz kupovala tehu rifle,ze?Musim aj ja uz konecne vyrazit na nakupy,lebo teraz mi je fajn v lete,ale ked sa ochladi,tak nebudem mat co na seba.. 😅 Uz som sice nejake pozerala,ale tie ma teda vobec nenadchli..

Pozdravujem Vas vsetky,pekny vecer kocky 🙂

zuuuzana7
24. aug 2009

lenka velmi pekne dakujem. teda to kukam 😕 ja sedim pri nete cele poobedie a nie som mudrejsia. no darmo kto vie ten vie 😕
ale ja som tusila, ze v tejto temicke ste hlavicky. 😵
este krasne dakujem upokojila si moju mysel. inac by pracovala na obratky celu noc 🙂
a baby prajem vam vsetkym coskore zdrave, krasne tehulkovanie a tehulkam dovrsenie do uspesneho konca 😵

julietka
24. aug 2009

pekny vecer babulky 🙂 pekne sa to tu veru rozbehlo a september uz mame za dverami, takze nam pribudnu dalsie tehulky, a veru uz aj ja sa tesim ako bude spolu s vami kontrolovat testiky ako silnia ciarocky 😵

ozaj lahhelik ako sa ti paci v robotke? ja viem ze je este skoro na nejake bilancovanie, ale aspon prve dojmy mozes opisat, samozrejme ak mas chut 😉

avusik teba som tu akosi dlhsie nevidela, si pracovne vytazena mamina asi vsak? poslednykrat ste nedostali fotecky?

lenik ty si nasa exotka, mobilna internetova kniznica ktora hned vsetko vygoogli 😀 ..uz som sla napisat zuzke ze ja ano neviem co to vlastne znamena a ty si uz nacitala vsetky udaje 😉

zuzlik a taky ja verim ze toto bude vase posledne ivf...baby ja celkovo verim tej mojej vizii k ktorej tu stale pisem uz od maja ze verim tomu ze do konca roka budu vsetky tehu...velmi si to zelam a musim priznat ze mne sa naozaj vzdy vsetko splnilo co som si zelala, ci skor alebo neskor 😉 takze verim ze aj toto zelanie sa splni

julietka
24. aug 2009

dnes sme boli po mesiaci v poradni, vsetko mame uplne v poriadku, srdiecka krasne bili, krcok pekne uzavrety 😅
taka som bola rada ked sa ma doki pytala na mozne komplikacie a ja som na vsetko mohla odpovedat nie, nie, vsetko je v poriadku, aj mi povedala ze kolko tam je v cakarni zien co jej prisli mimo objednania a neplanovane, pretoze maju problemy a bolesti , alebo krvacaju..
miri tak som si spomenula na teba aka musis byt naozaj kvoli bobakom poslusna, aby vsetko prebiehalo v poriadku,naozaj ten vysledok za to stoji 😉

julietka
24. aug 2009

avusik ja uz mam nakupene 🙂 ja uz nosim cele leto tehu nohavice, lebo aj ked mi este brusko velmi nebolo vidno, uz som ho predsa mala take ze som vobec nic nezapla, lebo ja som mala vsetky veci obtiahnute.. a saty nemam ziadne, nie som satovy typ..takze od jula nosim tehu gate, take tristvrtove a na zimu mam jedny rifle a jedny take tiez tristvrtove a kupila som si v newyorkeri a reserved normalne take 3 vrchy ktore maju iba rozsireny strih, takze sa daju nosit aj v tehu aj potom.
Nakupy v tehu obchodoch som vzdala, tam su take nevskusne veci ako pre stare baby, vsetko jednofarebne, bez fantazie...len dufam ze mi nebudu puchnut nohy a nebudem musiet aj nove topanky kupovat 🙂 ale mne mozno ked opuchne moja uzka noha tak mi budu topanky tak akurat, lebo teraz mi aj cizmy v zime "lodkaju" 😀

mirinda10
24. aug 2009

juli ja sa snazim aj ked je to velmo tazke ja som z toho viac unavena ako ked robim ale ved ja vydrzim este 2,5 tyzdna a aj ja prekrocim metu 12tt no a 8.9 idem do Brna na prenatalnu diagnostiku tak mi prosim drzte palce aby bobaci boli ok a nemali sme ziadnu chorobu to by som asi tazko rozchodila a bojim sa ist na odber plodovej vody ale ak by nahodou som mala zle vysledky tak potom urcite pojdem strach, nestrach
uz podvedome mam strach ale verim, ze vsetko bude ok.

anty
24. aug 2009

Ahoj holky, tak u mně zatím nic nového nic nebolí a ve čtvrtek mám testovat, těším se, ale zároveň se i trochu bojím. Držte mi prosím palečky. Všechny se opatrujte papa

takyna
24. aug 2009

Ahojte kočky 🙂 , Leni vitaj 🙂 , chcem sa popytat kolko stoji IVF samotny proces v Brne, pisem ako hotentot , ale vy viete co chcem, dakujem, inak ste sa pekne rozpisali, Julka super , pekne treba takto 3v 1 zotrvat az do 40tt, pozdravujem vás všetky a prajem krásny zvyšok večera, cmuk

julietka
24. aug 2009

mirindik, mozno je to kruta otazka, ale realna...ak by si sla na odber plodovky a nemala by si dobre vysledky, rozmyslala by si o interupcii? ja v ziadnom pripade, takze preto nejdem na odber ..ja som rozhodnuta si babatka nechat
mozno som to tu uz pisala, ale neda mi to znovu nenapisat, konkretne viem o jednej zienke mala po 40tke a cakala dvojicky a isla na odber plodovky a prepichli jej placentu obidve zomreli...v tom zufalstve si dala definitivne spravit sterilizaciu ze uz nikdy nechce deti...

julietka
24. aug 2009

Taky softik v Brne stoji rovnych 10 tis., k tomu 1000 Kč za kazde vajko ICSI pretoze tam to robia automaticky a to je vsetko 😉 Lieky nepocitam, tie sa daju zohnat aj tu cez konika lacnejsie, alebo si ich rovno mozes kupit v Brne
napr. my sme mali prvykrat v Brne dve zrele vajka, lebo som bola skoro na odber takze sme platili iba 12 tisic

julietka
24. aug 2009

miri neboj, bobaci budu urcite v poriadku, hlavne sa nestresuj a bud v pohode 🙂

julietka
24. aug 2009

anty tak dufam ze si si nakupila tie spravne testy 🙂
vies ze tie spravne su tie co ukazuju dve tlste ciarky 😉 😵

mirinda10
24. aug 2009

juli ak by som mala zle vysledky tak pojdem na interupciu v mojom veku je to nezodpovedne mat dve postihnute deti nedokazala by som to poznam rodinu co maju jedno a rodina je hotova nemaju peniaze stale niekde nieco ziadaju aby mali na lieky ale su v mojom veku a to dieta ma uz 12 rokov a keby som mala dve tak by sme s muzikom obaja nemohli robit
inak ta mama je moj rocnik ale vyzera na 50 a uz ma zdravotne problemy, ich dieta mi pripada ako pokusny kralik ale ja im stale davam oblecenie a pomaham ako sa da ale je to strasne
preto sa aj ja bojim ist na ten odber nakolko ja ich mam dve v jednom plodovom vaku tak si vies predstavit ako sa budu v 16tt vyvadzat ja si myslim, ze maju corobit aby ustriehli jedno a nie dve ale este mozem ist na odber chloriovych klkov to sa robi odber s placenty ale v SK sa to nerobi tak opat mozno Brno

taky ja som prvy krat platila 12.000 a druhy krat 25.000 ale to som mala PK a 7 vajok iCSI

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre