Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

melisska
27. máj 2012

@kiara15 drzim palce aj na nohach

kiara15
27. máj 2012

@melisska dakujem 🙂 dufam ze sa to uz podary lebo toho mojho do toho nedotlacim 😒

melisska
27. máj 2012

dievcata, ktora ste boli na UTZ u Dr.ANNA??? v rožňave? Aký bol? ambulanciu ma v nemocnici? Hned ste sa u neho telefonicky objednali ako ste dostali MS? Idem ku nemu aj ja na UTZ 😉 😎

melisska
27. máj 2012

@rous neskor ale predsa🙂

21.5.2012 RF- prisli sme tam o hodinku skor, vypisali sme ich formular- datum nar., rod. číslo, meno, email, tel. číslo, je tam automat na kavu-10kčs-sestricka nam zmenila 1 euro lebo sme so sebou nemali ani korunu česku, cakali sme na dr. stelcla, mlady, tenucky, zlatý, vosli sme ku nemu do ambulancie-porozpravali sme sa o vetkom aj zasmiali, navrhol nam protokol, cenu- česky cennik, lieky som brala od nich lebo su lacnejsie ako u nas, tak s liekmi nam povedal ze to vyjde cca 37000 ceskych korun, povedali sme OK., dali mi vsetky lieky domov, aj navyse, lebo na prvy UTZ na 8DC pojdem do Rožnavi -dr.ANNA, aby sme nemuseli cestovat do brna - dal nam kontakt na Dr. ANNA v roznave, ze on robil u nich IVF-vysledky mu mam zavolat-dal cislo,ktore funguje nonstop, potom odber vajicok-interne mi netreba a vklad -ET
urobil mi aj utz-v kabinke kde sa vyzliekate maju taku oranzovu zasterku-aby sme tam nebehali s holymi ritkami 🤐

speranza1
28. máj 2012

@melisska ahojky.ja som bola pri Dr. Annovi, je to velmi mily lekár, ktory ma svoju ambulanciu v nemocnici v Roznave... a ja som sa objednala hned, ked som dostala menzes a vypocitala si 7-8 den.... osmy den bola sobota, tak sme sa dohodli na 7 den utz.

hanik88
28. máj 2012

V Brně je dobrá klinika i www.reprogenesis.cz

melisska
28. máj 2012

@speranza1 dobre moja, dakujem, si zlata 😵

kiara15
28. máj 2012

baby tak sa mi oplodnili 3 a vklad bude asi v piatok ak bude vsetko ok 😉 😉

zlatanka30
28. máj 2012

@kiara15 super tesim sa s tebou

rienok
28. máj 2012

@luly3 ahoj 😉

jarkaat
28. máj 2012

Ahojte zienky aj ja by som sa chcela spytat kolko sa v tom reprofite v Brne doplaca a ako je to s poistovnou ci to tam hradi niecň ta nasa Vszp?tu na sk nam to zial nevychadza tak by sme chceli skusit to Brno.

kiara15
28. máj 2012

@zlatanka30 dakujem 🙂

lenkalienka01
28. máj 2012

@kiara15 tak ides na PK....super, drzim palce 😉

lenkalienka01
28. máj 2012

@jarkaat v Cechach ti zo Slovenska nic nepreplatia, to je logicke......,ale mam pocit, ze tam to vyjde menej , ako na SK s preplatenim, zalezi na protokole a liekoch

jarkaat
28. máj 2012

@lenkalienka01 dakujem moja velmi pekne aj som si to myslela...

hencidlo
28. máj 2012

@jarkaat inak poistovna by mala nieco preplacat skus sa popytat na refundaciu nakladov, kamaratke preplatili IVF soft z RF, lebo na SK nerobia soft, tak jej to asi preto preplatili 🙂 skus kuknut na toto http://www.vszp.sk/showdoc.do?docid=1439#EU

jarkaat
28. máj 2012

@hencidlo dakujem moja skusim si nieco pozistovav.a ty si bola brne?ako podarilo sa?

sophie32
28. máj 2012

@jarkaat Ahoj! Neviem Ti povedat, ci Ti poistovna nieco preplati, ale viem Ti povedat, ze nas to vyslo cca 33tis ceskych korun. Soft stimulacia, 5*ICSI

jarkaat
28. máj 2012

@sophie32 dakujem pekne tak je to rovnako ako na Sk.

hencidlo
28. máj 2012

@jarkaat ano aj nie ☹ mala som iba biochem. tehu 😠

jarkaat
28. máj 2012

Aha takze skusate dalej...ja este taky polrok a mi z toho hrabne kazdy mesiac to iste ale stale dufam 😉 .,

hencidlo
28. máj 2012

@jarkaat tak to nas je tu asi viacej 😀 ano stale skusame, zatial sa nevzdavame :o)

jarkaat
28. máj 2012

Budem drzat palce nech va 😉 m to vyjde

hencidlo
28. máj 2012

jarkaat takisto aj ja drzim vsetky palceky, aby sa nam to tu vsetkym podarilo 😉

kiara15
28. máj 2012

@lenkalienka01 ano budem mat Pk nemala som mat lebo malo byt jedno ale ked je ich 3tak PK

v555
28. máj 2012

ahojte 🙂 🙂 🙂 ,chcem sa opýtať.Špinili ste niektorá po ET v deň keď ste mali dostať menzes??? a pobolievalo vás podbruško ako na menzes???? // 🙂 🙂 🙂 som si našla už na troch testoch....Pomôžete mi veľmi,ďakujem.

melisska
28. máj 2012

@v555 ahoj, je to vporiadku, neboj sa🙂 drzim palcekyyyyyyyyyyyyy 😵 lezkaj 🙂))

v555
28. máj 2012

@melisska Ďakujem 🙂

nelly3
28. máj 2012

@hencidlo
to uplne vazne nieco sa da preplatit? to pocujem prvy krat hmm, idem si to vygulat 😀 snad sa nieco dozviem, ale pravdepodobne asi len malu ciastku preplatia ci? nevies blizsie info 😕

hencidlo
28. máj 2012

@nelly3 no ked sme to s kamoslou ratali tak jej to vyslo cca 70% z celkovej sumy 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre