• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

27. marca 2017 
@hencidlo
super a to treba najskor nejaku ziadost do poistovne zaniest? ci ? nevies?
28. máj 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 nie tam uz len das vypisanu tu refundaciu plus zdravotnu dokumentaciu z centra tvoju aj manzelovu a doklad o zaplateni, ale mas narok iba vtedy pokial si si nevycerpala vsetky3 pokusy IVF uz na SK!
28. máj 2012 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hencidlo
aha tak to mna sa netyka :angry:
28. máj 2012 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 Ahojky, včera som bola v RF prvý krát, to sa ani so SR nedá porovnať, to je tisíc a jedno :slight_smile:
29. máj 2012 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mackaso
poprosim blizsie info, som velmi zvedava :slight_smile:
29. máj 2012 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 bolo to tak, ako písala melisska, najprv sme sa na recepcii ohlásili, vyplnili sme formulár a potom po nás prišiel dr. Štelcl osobne, mali sme konzultáciu vyše 1h, pokecali sme o všetkom, aj sa zasmiali, bolo to veľmi príjemné, potom mi urobil UTZ, dal mi lieky, vyjde ma to 33 tis českých všetko, dal mi clostyl a Brawelle injekcie, mala by som začať stimulovať od júla
29. máj 2012 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mackaso
tak to som rada a este aj nejake ine lieky a injekcie ti dal? ci len tieto? tam si si ich uz aj vybrala? sa tesim s tebou :wink:
29. máj 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mackaso Ahoj! Tak to mas presne to iste ako ja...lieky, injekcie aj konecny ucet som mala taky isty :slight_smile:
29. máj 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v555 to je uplne normalne :wink:
29. máj 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby chcem sa opytat ci nema niekto skusenosti s doktorom kozumplik s reprofitu? vie my niekto nieco viac napisat skusenosti s nim dakujem:slight_smile:
29. máj 2012 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zarabono Ďakujem.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. máj 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeina62 ahoj ja chodim ku dr. Kozumplikovi, myslim ze ja ako vsetci ostatny, je velmi mily, ustretovy da sa s nim dohodnut a aj poradi, takze spokojnost :o)
29. máj 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hencidlo dakujem za odpoved
29. máj 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Potrebujem surne 8 ks fostimon a 2ks Orgalutran, dakujemmmmm
31. máj 2012 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska ahojky, ako sa máš? Ja by som potrebovala Bravelle injekcie, 75 IU a clostyl a utrogestan :slight_smile:
31. máj 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mackaso
clostyl a utrogestan ti predpise aj tvoj gynekolog ci? a bravelle injekcie? si si nebrala z brna? tu je to lacnejsie ked si ich zozenies?
31. máj 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 ano je to lacnejsie ak si ich zozenies tu v teme mam nemam lieky na IVF :wink:
31. máj 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mackaso dakujem za opytanie, mam sa dobre, zajtra zacinam pichat :wink: a ty???
31. máj 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, kocky. Ja uz mam stimulaciu takmer na konci. Zatial to vyzera tak, ze na odber budu dve vajicka. Zajtra dopichujem poslednu injekciu... a zaroven vecer picham pregnyl... V nedelu rano ma caka odber.
31. máj 2012 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska ja tiež celkom fajn, ja začnem až začiatkom júla, lebo teraz mám veľa povinností a nemala by som kľud, ty si si vybrala v lekárni v ČR ten clostyl?
31. máj 2012 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, prosim ako je to s platenim inf v brne, hradi cosi aj poistovna, zatial mne boli na jednom ivf u nas v sr.
31. máj 2012 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mackaso ano 2 ks clostyl a jeden pregnyl 356 CZK.
31. máj 2012 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcence! Ja som si brala Bravelle a Orgalutran z Brna. :wink: Vlastne aj vsetko ostatne, Clostil, Pregnyl aj Utrogestan....podporila som cesku ekonomiku :slight_smile:
31. máj 2012 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dalida juj moja :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :dizzy_face:
31. máj 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby tak zajtra drzte palce idem na vklad :wink:
31. máj 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@kiara15 držíííííííííme :dizzy_face: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :dizzy_face:

mne ako naschval nie a nie dojst mrcha :unamused: vsak uz klope na dvere, tak si ju počkam :slight_smile:
1. jún 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska
to je zakon schvalnosti, ja zase sa mi zda, zeby chcela prist skor, ale nemoze lebo v utorok idem na prvu konzultaciu, ked sa mi spusti skor (dufam, ze nie), tak musim asi zavolat a presunut si termin ci? skoda ze sa caka tak dlho na termin.
1. jún 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 radsej keby si nemala, lebo dr. robi utz :wink: a ak pride ja by som zavolala a presunula termin :slight_smile:
1. jún 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 ja by som sa radšej opýtala, nie rovno rušiť termín. Čo si pamätám tak keď sa robia prvotné vyšetrenia prvé sono sa robí počas ms. Dávaj si šťavu z citrónov, vraj to pomáha
1. jún 2012 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som dnes tiez napisala K. , ze ocakavam o tt menzes a ze aky postup, tak mala zmena nastala, clostil 1-0-1, a Gonal az od 3 . dna a 112 IU, po uzv sa urci , kolko cetrotide, ale max 4 ks...
som zvedava, ako budem reagovat na gonal, v podstate ja som stale mala na svk gonal...
1. jún 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok