Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

hencidlo
2. jún 2012

babeny viete niektora, čo znamená: korporálne endometrium v proliferácii? Ďakujem

kukulik30
2. jún 2012

@hencidlo no netusim, ale skus googlit 😉

leamax
2. jún 2012

ahojte dievcata. viem, ze @zarabono chodi sem k vam do temicky, ze ju poznate. len vam chcem dat vediet, ze je v porodnici, vcera jej praskla voda. dostala injekciu na plucka pre drobca a uz cakam kazdu chvilku, ze mi oznami, ze uz je stastnou mamickou zdraveho drobceka 😵 😵 😵

kukulik30
2. jún 2012

@leamax dakujeme za info a drzime palce, nech uz sa coskoro @zarabono vytesuje z malickeho drobceka 😵

melisska
2. jún 2012

@leamax dakujeme a aj my vsetky cakame 😉 😵 😵 😵

melisska
2. jún 2012

@kukulik30 a ake si mala predtm lieky??? ja si nepamatam 🙂

kukulik30
2. jún 2012

@melisska menopur a orgalutran 😉

melisska
2. jún 2012

@kukulik30 ano a preco ti to teraz zmenil, povedal,resp. napisal ti?

leamax
2. jún 2012

tak dievcata, cerstve spravicky od @zarabono - volam sa Matej a dnes o 10.44 som prisiel na svet s mierami 2370g a 48cm. obaja s mamou sme v poriadku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zlatanka30
2. jún 2012

@leamax suuuuuuuuuuuppppppppppppppppeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

leamax
2. jún 2012

@zlatanka30 mne az slzy vyhrkli a chlpy mi este vsetky stoja, aj tie, co nemam 😀

zlatanka30
2. jún 2012

@leamax aj mne

melisska
2. jún 2012

kraaaaaaaaaaaaaaaasa, blahozelaaaaaaaaaaaaaame 😵 😵 😵 a posielame pusinku Matejovi aj mamicke 😀 😵

mackaso
2. jún 2012

Veľmi sa teším a srdečne blahoželám i ja 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

linda81
2. jún 2012

@leamax waaaaaaaaaaaaw uzastne.....akurat som jej pisala...mam tiez hematom a krvacam ....a ja , ze co sa neozyva...🙂

kukulik30
2. jún 2012

@melisska lebo som si pozhanala take lieky, ved to jedno, ake si pozhanas, take mas, ja som reagovala na gonal vzdy a akurat , ked sme boli minule nam vravel, ze menopur je lacnejsi, a reagovat budem tak ci tak....ak yb som brala vtedy gonal, by sme platili este viac
a preco ty si si vybrala fostimon?

lenkalienka01
2. jún 2012

@zarabono, gratulujem a prajem vela zdravicka a stasticka 🙂

lenkalienka01
2. jún 2012

ahojte kočky,podávam krátke správy.... tak som čakala a dočkala som sa...tej svine mrchy 🙂 ....od zajtra stimulujem, tak predpokladám , že v piatok frčím na sono do Brna. Idem napísať Štelclíkovi, nech sa na mňa pripraví 😀

melisska
2. jún 2012

@kukulik30 no lebo som nim stale stimulovala a tiez nieje drahy 😒

melisska
2. jún 2012

@lenkalienka01 🙂 aj ja chodim ku stelclovi, a v piatok idem na utz 😉 ale nie do brana ale do roznavi 😎

lenkalienka01
2. jún 2012

@melisska tak sa mozno stretneme pri OPU 🙂

lenkalienka01
2. jún 2012

@kukulik30 ako pokračuješ ? teraz som tu dlhšie nebola, tak som stratila prehľad... 😒 a som lenivá čítať do zadu 😀

kukulik30
2. jún 2012

@lenkalienka01 ja som tu tiez uz pomenej, kedze uz som v praci...tak to len tak prebehnem obcas, poslednu stranu... 🙂 ja cakam na menzes, asi o tyzden by mal prist a zacinam softik 😉 budem v tesnom zavese za vami 🙂

lenkalienka01
2. jún 2012

@kukulik30 tak držím palce, nech sa nám všetkým už konečne zadarí 😉

kiara15
3. jún 2012

@melisska dakujem tak v brusku su 2bojovnici dufam ze sa chytia 🙂

zeina62
3. jún 2012

ahojte baby, chcela by som sa vas opytat ci je tu niektora ktora ma skusenosti s darovanymi vajickami v reprofite a ci sa to niektorej podarilo? velmi pekne dakujem za odpovede

brita
3. jún 2012

@zeina62 Ahoj, ja mam taku skusenost, ale podarilo sa to az na 4x vratane jedneho KET a jedneho MA v 6tt. Maternicu mam uplne v poriadku, embryjka sme vkladali vzdy dve najvyssej kvality a podarilo sa to teda az na 4.krat a teraz cakame dvojicky. Tak drzim palce. 😉

zeina62
3. jún 2012

@brita ahoj Brita ako sa mas, ja som sa rozhodla zmenit car po 2x neuspesnom KET s darovanym a idem do reprofitu, tak hadam to tam bude lepsie, preco ti to pred tym nevyslo? co ti na to povedali? a ty mas menstruaciu ci uz nie?

brita
3. jún 2012

@zeina62 Ahoj, dakujem, zatial sa drzime 😉 V Reprofite budes spokojna, maju tam vybornych lekarov a perfektny pristup. A preco to predtym nevyslo? To je tazka otazka, na ktoru mi nik zial neda odpoved. To nevie ani doktor, kedze maternicu mam OK, spermijky sice slabsie, ale kedze sme mali ICSI, tak bolo z coho vyberat. Vraj asi je chyba v embryjku, proste aj ked sa zda, ze je pekna blastocysta, musi mat v sebe nejaku porcuhu, ked sa neuchyti alebo sa potrati, ine vysvetlenie asi nie je. 😒 Ja menstruaciu som este mala, ale taku mierne nepravidelnu, ale vajicka uz nie. Najskor sme to skusali s mojimi vajickami v Martine v Heliose, ale neslo to a potom uz ani zo mna nevedeli nic vydolovat, tak preto sme isli do Reprofitu na darovane vajicka.

zeina62
3. jún 2012

ved uvidime, ja co som chodila predtym do caru tak som uplne znechutena, velku nadej davam do reprofitu🙂 a teraz ked ti to vyslo bolo to s mrazenych embry alebo cerstve?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre