Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zabka1124
11. jún 2012

@lenkalienka01 ja mam 3 clostil a 150IU gonal a memorial!!
Neboj sa, vydoluje 2 vajka a obe budu v poriadku!!!
Budem na Teba mysliet🙂, ale aj ty musis mysliet pozitivne🙂!!!Ja viem , mne sa to hovori,uvidime co bude so mnou tiez, ale hadam sa nam to vsetkym podari🙂!!Drzkaj sa !!!!

svetlana77
12. jún 2012

@lenkalienka01 nevahaj a chod, u mna to vyzeralo na 3 dozrete foliky a dva male, nakoniec vydolovali len 1 vajicko a druhe este dokultivovali, oplodnili sa obe a jedno sa uchytilo 😉

mia_15
12. jún 2012

Ahojte baby, hrooozne dlho som tu nebola,tak s vami novymi sa nepoznam, ale ak chodite do reprofitu,tak ste urobili NAJLEPSIU volbu, a tie ktore nad tym rozmyslate,tak vrele odporucam... no a tie, ktore si ma pamataju a nahodne sem mrknu tak velmi pozdravujem 🙂 nemam sancu nacitat take kvantum spraviciek, ale super, ze tato tema tu stale je... Baby, ktore ste pocas toho co som tu nebola otehotneli, tak hrozne moc gratulujem a tesim sa s vami, a tie ktore este na ten moment cakate, tak verte, ze sa to raz podari, len to chce obrovsku davku trpezlivosti a najma sily!
my momentalne cakame v nemocnici na sekciu a konecne po tak dlhom case sa iba vdaka RF a super ludom ktori tam pracuju (najma dr. Stelclovi a dr. Vitouskovej) dockame naseho vytuzeneho babatka, malinkej bambulky 🙂
par dni u nas na slovensku v nemocnici ma doslova donutilo sem napisat,ze starostlivost tu u nas je katastroficka katastrofa 😠 Pristup sestier, lekarov a hlavne cele zdravotnictvo tu u nas je otrasne, j 😠 ja som zdravotnik tiez, tak to viem posudit... Clovek aj ked ma znamosti, tak nedostane to co dostane napr. v RF bez akychkolvek uplatkov,telefonatov lekarom cez nase znamosti a bez prosikania sa...
Tak baby drzim vam palce a budem sa velmi tesit ked sa ozvu a napisu aj tie ktore si ma pamataju a tak dlho som o nich nepocula...

Ahojte

bibi24
12. jún 2012

@mia_15 tak gratulujem velmi 😉 a kolke ivf vyslo?

mia_15
12. jún 2012

@bibi24 ahoj, nam na 3x po 6 rokoch cakania...

zarabono
12. jún 2012

@mia_15 no ahoj moja,stale na teba myslim,ze co je s tebou,tak sa drzte.a materstvo je uzastna vec 😵

mia_15
12. jún 2012

@zarabono no ahoj, a ty uz si porodila? ved my sme boli tum stale tak rovnako,ci?

mia_15
12. jún 2012

@zarabono ty si bola tusim o tyz.ci dva skor ako ja,ze?teraz ma napadlo... 🙂

zarabono
12. jún 2012

@mia_15 ano,porodila som v 36tt,pred tyzdnom a pol.my sme boli tak skoro na rovnako.a rovnaky doktori 🙂

mia_15
12. jún 2012

@zarabono velmi gratulujem a hrozne sa tesim... a co vlastne mate? a ako ti prebiehalo cele tehotenstvo? mna od 20 tyz. stresuju, ze mala je malinka,zaostava v biometrii o 3tyz. ze malo pribera a vlastne kvoli tomu ma aj supli do nemocky... vies co my mame fakt tusim vsetko rovnako 😀 ja som od 36t.v nemocnici a teraz vo stvrt.alebo piatok mi budu robit sekciu...tak to budem neukonceny 37t.

zarabono
12. jún 2012

@mia_15 mame chlapceka.tehotenstvo bolo raz tak raz tak.ale dalo sa to zvladnut.tak to ozaj tak skoro rovnako porodis.a co budete mat?

mia_15
12. jún 2012

@zarabono tak pohlavie nebudeme mat rovnake 😕 my cakame dievcatko 🙂 kolko mal malicky ked sa narodil?rodila si normalne?

lenkalienka01
12. jún 2012

@svetlana77 och, bodaj by som ta nasledovala .. 🙂
rano frcime s mm o 7,00 , no uvidime......dam vecer spravy 😉

zabka1124
12. jún 2012

@lenkalienka01 ahojkyyyy!!!!Zajtra budem mysliet na Teba a vecer budem cakat na spravicky.Ja zajtra volam, ze dnes prisla MS🙂o 2 dni skor ,ale nevadi🙂🙂🙂!!!Drzkaj saa!!!!Bru noc!!!! 😉

lenkalienka01
12. jún 2012

@zabka1124 juuuj baby, myslite na mna, nestastnicu jednu 🙂 😉

zabka1124
12. jún 2012

@lenkalienka01 budeeeeeeeeeeeemmmmm🙂🙂 😉 🙂 😀!!!!celyy den🙂!!Drz saaa🙂🙂🙂

melisska
13. jún 2012

@lenkalienka01 myslim na teba a drzim silne palceky 🙂))

melisska
13. jún 2012

@lenkalienka01 raz to vyjde nam vsetkym ....nezabudni na tu vetu, ktoru si napisala ty 😉 🙂

melisska
13. jún 2012

kukulik myslim na teba 🙂 😵

zarabono
13. jún 2012

@mia_15 maly mal 2370g a rodila som normalne

lenkalienka01
13. jún 2012

ahojte kočky moje zlaté......ďakujem všetkým za držanie 😀 .........samozrejme prštekov...zrejme pomohli, zobrali mi 2 foliky s dvoma dozretými vajkami, zajtra po 13,00 volám, či sa oplodnili a ak áno, tak v piatok ideme na transfer......och, to sú nervy, však to poznáte a @melisska- jasné že to raz výjde nám všetkým...veď sme team 🙂 😉 a ty ako, veď sme boli na rovnako na sone, už si mala OPU ??
@kukulik30- ako ???
@zabka1124- 🙂

zlatanka30
13. jún 2012

@lenkalienka01 ahoj super budem ti drzat palce

kiara15
13. jún 2012

@lenkalienka01 super spravy drzim palce 😉 😉

baby chcem sa spytat je mozne ze vas utros udrzi bez krvacania??keby ste neboli tehu?? lebo mna zatial nie ked som bola inde na ivf??

lenkalienka01
13. jún 2012

@kiara15 no u mňa raz ultroš krvácanie udržal a až po vysadení na nejaký 2-3 deň sa spustil, ale aj sa stalo, že sa ms spustila a brala som ultroš...je to individuálne a neviem, čo to do akej miery môže ovplyvniť, ale každopádne držím palce aby ultroš udržal a aby si bola tehotná...veď test ti vyšiel pozitívny 😉 kedy ideš na krv?

kiara15
13. jún 2012

@lenkalienka01 no vysiel jeden ale druhy nie tak preto sa pytam takze je to 50na 50 aj si spinila ci nie?,lebo ja som asi 3dni spinila a potom to preslo?,

v555
13. jún 2012

@kiara15 jasné,že si špinila lebo sa ti miminko usadzovalo,aj ja som špinila ale prešlo to.......no a keď som brala Utrogestan a neotehotnela som tak som začala riadne krvácať aj keď som ho brala.............

v555
13. jún 2012

@lenkalienka01 to sú super správy 🙂 🙂 🙂 🙂

v555
13. jún 2012

@mia_15 držím palce 😀 😀 😀 som zdravoťák a presne viem o čom to je 😠 😠 😠 😠

zlatanka30
13. jún 2012

@v555 ahoj krsna 🙂

svetlana77
13. jún 2012

@lenkalienka01 super! držím palčeky na piatok!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre