Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

kukulik30
13. jún 2012

ahojte
@lenkalienka01 dobre dufam 🙂 na jednej strane 2 foliky 16,15 a na druhej 4 foliky, 16,16,15,15
akurat enodmetrium nizke 😒 4-5mm, tak som dnesnym dnom zacala brat aj Estrimax...dufam, ze pomoze...a to som tento cyklus pila aj alchemilku, ze ci nebude vyssia...no..tak som troska smutna, ale verim, ze estrogeny pomozu a do vkladu bude fajn 😕 OPU mam v pondelok 😉

ako ste dopadli vy?

kiara15
13. jún 2012

@v555 dakujem 😉 ved aj ja pred tym som zacala vzdy krvacat no neham sa zajtra prekvapit 🙂

kukulik30
13. jún 2012

@kiara15 mne napr Utros drzi menzes, ja dostavam az po vysadeni ,skor nie...
a uz si netestovala inym testom?

kiara15
13. jún 2012

@kukulik30 nie uz som bola nahnevana na vsetky testy 😠 a nic ine si nebrala len utros??

kukulik30
13. jún 2012

@kiara15 myslis v minulom cykle po vklade? ano brala som iba utrogestan ...ale niektorym babam,to vobec nezabrani krvacaniu, tak drzim palce, nech to bude pre teba pozitivna sprava 🙂

dalida
13. jún 2012

@kukulik30 ,@kiara15 ahojte.
@kukulik30 vyzera to na dobru urodicku 🙂 Aj ja som mala pri druhom UTZ nizku sliznicu 4,5.... do transferu prirodzene podrastla na 7mm. Dnes je akurat tyzden po ET. Verime, ze drobec zostane s nami, vsetko je v rukach Bozich 🙂

dalida
13. jún 2012

@kiara15 nestiham vsetko sledovat... Kolky den si po ET a kedy ta caka krvicka?

kukulik30
13. jún 2012

@dalida tak drzkam palceky 😵 😵 😵 nebudes testovat? vies, ja som na to uchylna, tak preto sa pytam 😀

kiara15
13. jún 2012

@dalida ahoj moja ja idem uz zajtra na krv ale mam vseliake pocity 😒 a netestovala si ci ani nebudes??drzim palce 🙂
@kukulik30 no neham to na nahodu bud bude alebo nie ale budem smutna ked to nevide lebo uz neviem ci moj bude chcet ist do toho ☹

kukulik30
13. jún 2012

@kiara15 musime verit, ze to vyjde...zajtra silno drzim palce...vecer, ked pridem tu dufam najdem pozitivnu spravu 😉 😵

kiara15
13. jún 2012

@kukulik30 velmi pekne dakujem 🙂

melisska
13. jún 2012

@dalida
@kiara15 siiiiiilne držím palce 🤐 🤐 🤐 😵

@kukulik30 kraaaaasne foliky 😎 koudi mal este barly? 😅

lenkalienka super🙂 pfuj,pfuj pfuj 😉 🤐

kukulik30
13. jún 2012

@melisska anooo 🙂 chudacisko, tak sa mi zle chodi..

a ty ako? 😉

melisska
13. jún 2012

@kukulik30 😎 uvidime 🙂))

kukulik30
13. jún 2012

@melisska kolko sa oplodnilo? si dnes nevolala? 😕

melisska
13. jún 2012

@kukulik30 poslala som ti IP 🤐 😉

zabka1124
13. jún 2012

@lenkalienka01 no ahoojkyyyy, ja az teraz,lebo praaacccaaa:(!!Juuj ale sa tesim,krasne spravicky🙂🙂!!!Leni ty ides uz v piatok na vklad???
Ja neviem ,ci som Stelcla dobre pochopila, ale nieco mi hovoril, ze 4-6 dni,ale teraz coo,od kedy🙂!!Musim sa ho popytat!!!!
Inak dneska moja prva injekcia mam modrinu ako 2 Eurovka, lebo ja sikovnica, este som si na nete nasla presny postup ako nastavit pero , ako pichnut🙂 a specialne bolo povedane, slaninku medzi prsy , pichnut , zatlacit,a pustit slaninku, , pockat 5-10s a vytiahnut. VSetko som spravila, len som slaninku nepustilaaaa 😀!!A teaz mam nasledok stimulkyy🙂!!ALe zajtra to zvladnem hadam lespie🙂!!!!

zabka1124
13. jún 2012

@kukulik30 ahojkaj🙂,supeer urodicka;). 🙂 😉

speranza1
14. jún 2012

krasne rano dievcata..ajaj ako sa to tu rozbehlo pekne...
@melisska
@kukulik30
baby, takze vy uz stimulujete? ach jaj ako ten cas rychlo leti..... 🙂
prajem vsetkym stimulantkam, nech vam to vsetkym tento cyklus vyjde😀.. budem sa tesit....
takze bibi.. ...my ideme do dalsieho kola nabuduce? alebo? 😉 a jasnacka ze to vyjde aj nam 😀 😀 😀 .. dufam, ze uz sa mas OK po laparke....

bibi24
14. jún 2012

Ahojte kocky,

tesim sa vas zase citat 😉 juuu, to bude vzrusa a napatia 😀 velmi na vas myslim a drzim vam palce 😉

@speranza1 ahoooj 🙂 no ja som si vyhradila august na otehotnenie 😀 a ty? v juli si este oddychnem, pojdeme na dovolenku a potom budem tehotna. som si tak povedala 😀

speranza1
14. jún 2012

@bibi24 cavles bibi..... ja prave mrchujem som 2dc.... skoro presne mi dosla mrcha, myslela som, ze budem cakat dlhsie..po inych IVFkach mi dosla mrcha cca o 45-60 dni... teraz dosla celkom presne myslim, ze na
31 dc.. zatial som v stadiu, ze si chcem objednat lieky v lekarni a ist do toho asi v juli... myslim, ze mne sa to preklopi jul/august....
ako sa inak mas? je vsetko po laparke v poriadku? cysta je fuc.... to je dobre, ze?

bibi24
14. jún 2012

@speranza1 Mne sa ms spustila po laparke, lebo do maternice sa zavadza taky manipulator, cize som ju dostala o tyzden skor. Takze podla predbezneho vypoctu by som mala zacat stimulku zaciatkom augusta. 🙂
A laparka ok, mala som dermoidnu cystu cca 7 cm (dost velka, aj sa divili, ze doteraz ju nikto nevidel). Vybrali ju a spolu s nou aj 80% vajecnika. Ale kusok este ostal 🙂 A chvalabohu uz mam vysledky histologie a bolo to negativne. Takze dufam, ze uz nic dalsie nebude. Uz len uspesne ivf-ko 😀

speranza1
14. jún 2012

@bibi24 jasne, ze uz konecne bude aj pre nas uspesne... 😀 uz by bolo nacase 😉 😉 😉 ... aspon v to dufam🙂

nelly3
14. jún 2012

baby drzim moc palce,mna to caka v july, zacinam stimulovat, pisala som koudelkovi mail vcera, ze to odkladam na cervenec 🙂 a normalne mi v ten den odpisal, som nechapala, zlaty je 😉 takze leto je nase a na jar budeme rodit, tesimmmmmm 😵

dalida
14. jún 2012

@kukulik30 ved aj ja som uchylna na testovanie. Myslim, ze som testla prilis skoro. Vcera vecer... a vyzera to tak, ze nic... 😒

lenkalienka01
14. jún 2012

@kiara15 ahoj, no tak ako ?? dufam, ze je vsetko tak ako ma byt 😉

lulu10
14. jún 2012

@dalida vitaj do klubu testomaniakov 😀

dalida
14. jún 2012

@lulu10 dakujem za privitanie 🙂

lenkalienka01
14. jún 2012

ahojte baby moje.....tak sa oplodnili obe vajka 🙂

bibi24
14. jún 2012

@lenkalienka01 jupiiiiiiiiiii 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre