Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

colchicum
14. jún 2012

Ahojte, chcela by som sa vás opýtať, keďže sa mi nechce čítať celých 1308 strán, kde by som našla cenník výkonov centra asistovanej reprodukcie v Brne. Hľadala som na ich stránke, ale nič som tam nenašla. Keďže čakám na schválenie poisťovne (Dôvera) už 5 mesiacov, rozhodla som sa, že by som si to zaplatila aj sama, ak na to budem mať. Ďakujem

nelly3
14. jún 2012

@colchicum
http://www.reprofit.cz/ivf/uhrada-cenik-ivf
tu je cennik, ale nieco nie je v poriadku lebo 5 mesiacov sa na schvalenie necaka, takze treba si zavolat do centra alebo do poistovne 😉

bettypo
14. jún 2012

@colchicum tiež mám taký pocit, že sa niečo pokazilo. Tipujem, že lekár neposlal poisťovni doklady ktoré od neho žiadala. Nechodíš do CAR v KE?

colchicum
14. jún 2012

@nelly3 Volala som aj do poisťovne aj do centra a nie raz. Stále sa vyhovárajú jeden na druhého. Ďakujem za odpoveď.

colchicum
14. jún 2012

@bettypo Nie, do Iscare v MT. V januári sme mali akože všetky vyšetrenia a začiatkom marca nám povedali, že manžel má ísť ešte na vyšetreni k andrológovi, takže stále čakáme a voláme a nič. Čítala som si niektoré príspevky a zlepšilo mi to náladu, takže pozriem cenník a uvidím.

bettypo
14. jún 2012

@colchicum keď budeš rátať tú soft stimulku, tak za ICSI (ak Vám treba) rátaj max. 8000, viac neberú

timona
14. jún 2012

Dá sa ísť do Brnas na IVF tak ze to preplati slovenská poisťovňa? Mam za sebou 1x neuspesne IVF na Slovensku, uvazujem že na dalšie by som šla do ČR.

zabka1124
14. jún 2012

@lenkalienka01 😀 😀 Som na vas pysna🙂, vyzera to, ze jun /jul bude uzasny🙂!!!

staga
14. jún 2012

baby, neviete co je s Vitouskovou? v sobotu som jej napisala ale este mi neodpisala ☹

kukulik30
14. jún 2012

ahojte...mam otazocku, kedze si picham teraz gonal rano a zajtra mam pridat aj Cetrotide a pozajtra tiez....mam si ho pichnut tiez rano , vsak?
predtym som pichala vecer menopur a aj orgalutran vecer

leamax
14. jún 2012

@staga asi nemala cas, dnes som ju tam videla este o 16.00. skus jej este raz napisat, mozno omylom posunula spravu medzi precitane a zodpovedane, to sa moze stat hocikomu. ked sa jej pripomenies, isto v najblizsej dobe odpise 😉
@kukulik30 ked si pichala rano, tak v tom pokracuj, pichaj dalej rano. drzim paste 😵

kukulik30
14. jún 2012

@leamax dakujem 🙂

zabka1124
14. jún 2012

@kukulik30 mne kazali raano, ked zacnes rano, vraj pokracujes rano-tak ako napisala @l!!!eamax

speranza1
15. jún 2012

@kukulik30 ano pichaj rano ... mozes aj hned jednu za druhou..jednu do jednej strany bruska a druhu do druhej strany... aspon mne to takto povedali... 😉

kukulik30
15. jún 2012

ahojte..ja som uz Pn, takze sa sem pridem ukazat castejsie...

@speranza1 ano pichla som tak...akurat , ze jednu vedla seba, ale tak druhu stranu mam dost dopichanu heparinom, a troska zatvrdlinky a to keby som trafila, tak boli ako fras...
akurat, ze som po Cetrotide mala alergicku reakciu v mieste vpichu, cervene a opuchnute...ale uz teraz je dobre 🙂

dalida
15. jún 2012

@kukulik30 sa tesim, ze sa tu ukazes castejsie 😉 Ja pracujem. Neviem, ci by som doma bola v poho... Cakanie a neistota.... radsej budem v praci a riesit... pracu 🙂

dalida
15. jún 2012

@melisska ako sa mas, moja? Myslim na teba 🙂

kukulik30
15. jún 2012

@dalida no ja by rada v praci, ale ja nemozem...nemam sedavu a kludnu robotu , obcas sa neda, tak radsej v klidku, ale ja mam aj tak vzdy enjaky program, mne to zbehne 🙂

ako sa mas? este si testovala? 😉

dalida
15. jún 2012

@kukulik30 nie, od stredy som netestovala... Asi dnes kupim mamatest a zajtra testnem. Budes tu? Neviem, ako zvladnem vysledok... nech by bol akykolvek...
P.s. Aj ja by som ostala doma, ak by som mala kvoli komu... lenze byt cely den sama, uffff... Po transfere som bola doma jeden den.

lulu10
15. jún 2012

@dalida ja budem testovat asi v pondelok... tiez mam z toho bobky 😖

kukulik30
15. jún 2012

@dalida jasne budem tu...a drzim silno paste!!! 😵
ja som rada doma sama, mam psychicky narocnu pracu, takze klud doma ako balzam na moju dusu, jasne , ze dumem a dumem..ale vacsinou si stale cosi vymyslim 😉

dalida
15. jún 2012

@kukulik30 nepytala si sa, ci musis opatovne absolvovat krvne testy na infekcne ochorenia v Brne? Ja som sa s Koudym dohodla a absolvovala som ich u nas doma..., len potom som musela podpisat akysi papier, ze to nebolo u nich... vraj tak maju postaveny zakon... Kedze nebolo nic na mrazenie, tak sme to potom dalej neriesili....

dalida
15. jún 2012

@lulu10 budeme si vzajomne drzat palce 🙂

dalida
15. jún 2012

@kukulik30 Pocas dna sa citim v pohode, ale v noci mam strasne bolesti v podbrusku. Niekedy silnejsie, niekedy miernejsie... Ak pocas dna nie som dlho na nohach je to O.K...., no vcera som sa mala divne... 😒 Mala som taky zly pocit, ze bobacik odisiel... 😒

nelly3
15. jún 2012

@timona
myslim, ze nie, minule som sa bavila s jenou babou tu v teme akurat o tom, pokial nemas na sk vycerpane vsetky 3.IVF tak nie, az potom keby si ich vycerpala by sa dalo ist do ciech a da sa, ze ti poistovna preplati nieco, popripade si skus zavolat do poistovne ci sa nieco nezmenilo 🙂

nelly3
15. jún 2012

@dalida
a to sa dalo, ze si si dala u nas urobit tie krvne testy? lebo mne na konzultacii koudy povedal, ze to len u nich v cechach, ze to maju zo zakona ci co, ved vies. hmmmm usetrit 4000czk nie je zle.

dalida
15. jún 2012

@nelly3 mno... troska s tym problem bol... ved som musela podpisat akesi papiere... nevnimala som nic, pretoze som bola stastna, ze je drobec u mna... a akosi som moc neriesila... dôverujem mu, takze som to poriadne ani neprecitala...

nelly3
15. jún 2012

@dalida
tie krvne testy sa ale predsa robia pri opu a do vkladu musia byt u nich v centre uz vysledky, tak povedal koudy 😉

kukulik30
15. jún 2012

@dalida krvne testy vravel, ze sa musia opakovat, ze to je jedno, ci idem hned a ze aj ked je to tak po sebe, ze proste zakon,ale vravel, ze ak budu len 3 vajka, ze pri nizkom pocte si to obhaji...takze uvidime kolko nakoniec vydoluju, ci neprasknu nejake a potom sa uvidi...

kukulik30
15. jún 2012

@dalida a nevedela som, ze aj tu si ich mozem spravit ...to sme si teda mohli dat, len ci by mi to tak rychlo spravili....ty si si kde davala robit tie testy , v KE?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre