Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinaorchid
15. jún 2012

Dievcence na ktory den od zacatia menstruacie Vam robili OPU?
Dakujem 🙂

zabka1124
15. jún 2012

@zlatanka30 aj Teba prehadzuje stale do Ceskeho konika???Ja som raz na SVK a raz na CZ konikovi a zacina mi to liezt na nerv 🙂

zabka1124
15. jún 2012

@tinaorchid ja som este len v polke stimulacii, dozviem sa v utorok, co sa bude diat potom🙂!!!Ale mne Dr. hovoril,ze vacsinou robia tak 12,13DC. Vsetko zalezi od kontrolneho sona!

zlatanka30
15. jún 2012

@zabka1124 nie ja som na slovensku stale

zabka1124
15. jún 2012

@zlatanka30 hmm, divne,lebo teraz si mi odpisala a chcela som ti napisat a znovu, ze sa mam prihlasit na ceskeho MK!!! Tak budem musiet podumat a skusit, ci sa to neda nejako obist🙂

zlatanka30
15. jún 2012

@zabka1124 vsak si registrovana na ceskom preto

zabka1124
15. jún 2012

@zlatanka30 , asi hej,ale ked pisem s tebou na slovenskom konikovi, preco ma to hadze do ceskeho???

zabka1124
15. jún 2012

@zlatanka30 boze dneska mi to ale pali 😅 😅

kukulik30
15. jún 2012

@tinaorchid mne to vyslo minule na 15dc a teraz na 13.dc..zavisi , ako sa vyvija cyklus

lenkalienka01
15. jún 2012

@kukulik30 nie, ja som PK nemala, keby som mala viac vajok, tak ju dam, ale pri dvoch to nebudem riskovat, nech su bambule tam, kde maju byt 😉 , tak mi doporucuje aj Stelclik 🙂

lenkalienka01
15. jún 2012

kočky.....a čo je s @kiara ? dúfam, že je všetko OK

lenkalienka01
16. jún 2012

@kiara

lulu10
16. jún 2012

@lenkalienka01 co znamena ten smutny smailik? 😕 aj ja vykukam ci neda @kiara o sebe vediet.... 😔

nelly3
17. jún 2012

baby tak ako pokracujete? co noveho? ja sa uz neviem dockat jula kedy zacnem stimulku 😵

zabka1124
17. jún 2012

Baby , brala ste niektora Bravelle???Gonal bol proti tomuto malina, ihla tenucka a teraz ,ze aka ihla 😒 !

mikula77
17. jún 2012

@zabka1124 Ahoj,já sice nepatřím mezi vás slovenky,ale vidím tady Tvůj dotaz,tak reaguji.Mám toho za sebou moc,při posledních dvou stimulacích jsem měla Bravelle,nevím teda jakou máš jehlu,ale já měla ty stejně tenoučké jako jsou pro ostatní léčiva,takže v jehlách pro mě problém nebyl,ale jinak to byla ůplná hrůza,měla jsem šílené bolesti vaječníků během celé stimulace i dlouho po ní.Takže do Bravelle bych už nikdy nešla.Taky jak se říká levně placené,dvakrát placené.Ale to je pouze můj názor a moje zkušenost.Přeji Ti hodně štěstí a ať se zadaří!!!!!!!!!!

zabka1124
17. jún 2012

@mikula77 Ahojky!!Dakujem za info. 😉 No ja mam tiez tie male ihly ,ale su hrubsie:(!!!JA som pichala 3 dni gonal a teraz mam Bravelle.No ja mam este zajtra jednu,potom sono a potom sa uvidi.Mna to ale dost akoby stipalo, taky neprijemny pocit.
Inak mna vajecniky nebolia,ale to mam len 2 za sebou.My ked sme isli do IVF, tak Bravelle nam odporucil Dr.,tak sme to nechali na neho, sak on je odbornik🙂!No uz to teda nejako doklepem🙂

kiara15
17. jún 2012

@lenkalienka01
@lulu10 ahojte babule dakujem ze ste si na mna spomenuli no ja zase smola aj bolo hcg ale velmi nizke takze zase nist ☹ som zo vsetkeho znechutena 😒 inak dakujem za podporu drzim vam palceky 🙂

lulu10
18. jún 2012

@dalida ahoj testovala si uz?

lulu10
18. jún 2012

@kiara15 ahoj to je mi luto 😔 prajem ti aby si nasla este chut bojovat dalej 😉

lenkalienka01
18. jún 2012

@kiara15 chápem, že si znechutená...myslím, že to poznáme každá z nás...ja som nedúfala a váhala, či ísť vôbec na OPU a nakoniec sa mi oplodnili 2 a aj dvoch drobcov vložili a tiež keby nebolo vás, tak sa možno na to vysexxxm, ale človek si povie, toľko som bojovala, snáď to už raz výjde a čo ak práve teraz .... Prajem ti strašne veľa síl a ver, že raz sa stane ten zázrak a otehotnieš 😉

dalida
18. jún 2012

@lulu10 ahoj, ano testovala som vcera vecer. Test je snehobiely 😒 Je mi hrozne hrozne smutno ☹

dalida
18. jún 2012

@lenkalienka01 som rada, ze si v sebe nasla silu ist dalej a drzim palce 🙂

lulu10
18. jún 2012

@dalida preco testujes vecer? ja som netestla, som posero....

mackaso
18. jún 2012

@zabka1124 ahojky, ja mám Bravelle, bolia tie injekcie?

dalida
18. jún 2012

@lulu10 lebo som chcela testnut rano a nevydrzala som to 😒

dalida
18. jún 2012

@mackaso nie, nebolia. Aj ja som ich mala 😉

dalida
18. jún 2012

@lulu10 a este k tomu vsetkemu... nemam ziadne priznaky. Bola som uz tehotna a viem ake to je ☹ Teraz nic... ☹

mackaso
18. jún 2012

@dalida som bola hneď vyplašená, z pera napr. Puregon, to nebolo ani cítiť, ale striekačkové to trošku bolí, ale dá sa to v pohode zniesť, dostávala som tak Diphelerine aj Menopur, aké si mala výsledky po Bravelle?

mackaso
18. jún 2012

@nelly3 ahojky, no mám sa fajn, tiež začínam začiatkom júla, tak sa budeme podporovať 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre