Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

kukulik30
21. jún 2012

@rienok uplne ako ty rozmyslam aj ja 😉 ...aj ked minuly rok po Andrejkovi som mala na male, uz som si myslela, ze to je koniec a aha..som tu 🙂

melisska
21. jún 2012

@nelly3 stelcl 😀

melisska
21. jún 2012

@rienok blahozelam 😵

melisska
21. jún 2012

@kukulik30 podobne rozmyslam 😵 u niekolko rokov 😢

rienok
21. jún 2012

@melisska ďakujem 😵

kukulik30
21. jún 2012

@melisska neboj, pride to aj k tebe 😵

hencidlo
21. jún 2012

@kukulik30 @melisska cawte baby ako sa mate, co mate nove? a @sperazna co je s tebou?

melisska
21. jún 2012

@hencidlo moja zatial nic nove

hencidlo
21. jún 2012

@melisska ahoj a nebola si ty teraz alebo nebudes mat IVF?

kukulik30
21. jún 2012

@hencidlo zatial nic nove, cakam na ET 😉

melisska
21. jún 2012

@hencidlo bola som mala som et v nedelu

hencidlo
21. jún 2012

@kukulik30 @melisska jejo tak to drzim palceky, nech sa vam zadari 😉

melisska
21. jún 2012

@hencidlo dakujeme

dalida
21. jún 2012

@melisska
@kukulik30 HCG z krvi len potvrdilo to co som citila ☹

hencidlo
21. jún 2012

@dalida to je mi luto, viem ako sa citis, ale verim tomu, ze sa aj nam raz zadariiiiiiiiiii 😉

zlatanka30
21. jún 2012

@melisska drzim palce tak silnooooooooooooooooooooooooo 🙂

kukulik30
21. jún 2012

@dalida oj moja ☹ 😔 😔
vsetko preboli a skusite to opat...ano?

melisska
21. jún 2012

@dalida ☹ neviem kde beriemu tu silu pokracovat dalej, moj mm povedal, ze uz ma tych stresov, zbytocnych ocakavani tiez dost 😔
@zlatanka30 dakujem 😵

dalida
21. jún 2012

@kukulik30 ano, skusime. 🙂

dalida
21. jún 2012

@melisska moj mm je zatial optimista a vladze so mnou bojovat za spolocny ciel. V srdci citim, ze sa raz urcite stanem mamou a budem v rukach drzat svoje vytuzene babo. Neuveris, co som slubila tomu mojmu malemu... ak bude pekne s mamkou "rast" mamicka mu vzdy kupi nejaku drobnost 🙂 Potvrdi sa tehu z krvi... dostane drobnost... bude srdiecko... zase cosi ... a ked sa narodi s ocinkom mu znesieme aj modre z neba 🙂 Uz teraz ho podplacam 😉 Manzel si zase utahuje..., ze bude na nas musiet cely zivot pracovat 😀

lenkalienka01
21. jún 2012

@dalida je to určite veľké sklamanie , ale verím, že naberiete dosť síl do ďalšieho kola a treba len veriť, že bude úspešné 😉

zlatanka30
21. jún 2012

@dalida zlatko viem ako sa citis.Ani ja som nemala chut bojovat dalej.Ale nejako som sa vzdy pozbierala a isla som .Tuzba bola silnejsia .Dockas sa urcite skor ,ci neskor. ver mi

dalida
21. jún 2012

@zlatanka30 dakujem krasne za povzbudive slova. Prijimam ich a beriem k srdcu 😉 Vam sa to podarilo na kt.pokus?

rienok
21. jún 2012

@dalida nam na 8 ... a pokračovala by som ďalej až do úspešného konca 🙂

zlatanka30
21. jún 2012

@dalida zlatko na 4 pokus

zlatanka30
21. jún 2012

@rienok ajoj poradna dopadla super drobci rastu 🙂

dalida
21. jún 2012

@rienok
@zlatanka30 skutocne, my zeny, sme silne osobnosti. Mam z vas velku radost. Davali ste si medzi pokusmi aj prestavky? Ake dlhe? Uvazujem nad tym, ze by som to skusila na dalsi cyklus alebo potom az v septembri... Neviem...

zlatanka30
21. jún 2012

@dalida ano davali sme aj prestavky.raz rok potom pol rok

lenkalienka01
21. jún 2012

@dalida je to aj o sile aj o túžbe....ja niekedy silu nemám, ale túžbu áno 🙂

rienok
21. jún 2012

@dalida ja som mala tie prestavky podľa toho ako som sa citila - po prvom som už po 2 mesiacoh išla znovu ale to bolo tu na SVK s konskymi davkami hormonov, potom som si dala cca 7 mesiacov pauzu, potom asi pol roka a isla som do Brna tam som tiez mala pauzy ale nepamatam presne kolko..... no ale medzi predposlednym a tymto som mala pauzu opat 7 mesiacov..... takze v priemere to vychadza na polročne pauzy 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre