Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

kukulik30
21. jún 2012

@dalida ja som mala mesiac teraz, Koudy odporucal, lebo ja som chcela ist hned dalsi cyklus

rienok
21. jún 2012

@zlatanka30 super, teším sa 😵 😵 😵

lujza1707
22. jún 2012

DOBRY DEN zienky ,som na tejto stranke nova chcem sa spytat ci ma niektora z Vas skusenost s darovanym embryom, a ci ste aj otehotneli ,ci sa Vam to niektorej podarilo-chodim do MT HELIOSU akurat som po 2 neuspesnom ivf a rozmyslam nad darovanym embryom dakujem za odpoved ....

hencidlo
22. jún 2012

@lujza1707 ahoj skus sa na toto opytat @monita81 ona ti isto poradi 😉 absolvovala to 2x a teraz v septembri caka bambulku :o)

melisska
22. jún 2012

@kukulik30 ako sa ma dnes samko?

melisska
22. jún 2012

@kukulik30 kedy cestujete do brna??? 😵

andy175
22. jún 2012

ahojte! Chcem sa Vás spýtať, keď by som išla do Reprofitu v Brne, tak by som musela tiež čakať na scvhálenie žiadosti? alebo aký je tam postup? Už som po dvoch neúspešných IVF s endometriózou a počula som pozitívne ohlasy na Brno... Tak možno by to chcelo zmenu. Ďakujem.

hencidlo
22. jún 2012

@andy175 ahoj tam nemusis na nic cakat, dohodnes si vstupny pohovor a dohodnete si dalsi postup a potom idete na vec podla toho kedy ti zacne cyklus :o). je to tam super a hlavne su tam strasne mily a ochotny!!!

kukulik30
22. jún 2012

@melisska Samko mal este tazku noc, dospaval to do 11tej, ale odvtedy sa uz na brusko nestazoval, boli sme v obchode, akurat mam pocit, ze ma zvysenu teplotu...dufajme, ze to prejde

cestujeme rano, mame tam byt na 11tu, takze sa da, vyrazime o 6tej rano 😉

hencidlo
22. jún 2012

@kukulik30 drzim palceky aj tebe aj Samkovi!!! 😉

andy175
22. jún 2012

@hencidlo a slovenske poisťovne tam aj niečo preplácajú či nie?

hencidlo
22. jún 2012

@andy175 podla toho kolko ivf si uz absolvovala. a asi aj podla toho aku mas poistovnu .... 🙂

andy175
22. jún 2012

@hencidlo aha... tak ďakujem za odpoveď. No som zvedavá. Momentálne som PN po laparoskopii, ale tak doktor povedal, že možno by bolo dobre ist hned na umele... no veď uvidím. Ja chodím totižto do MT do Heliosu ale počula som na Reprofit dobré ohlasy.... tak sa budem musieť rozhodnúť.

kukulik30
22. jún 2012

@hencidlo dakujeme 🙂

hencidlo
22. jún 2012

@andy175 ja som tam chodila tiez, ale s RF sa to neda porovnat a myslim, ze po tej laparke do 3 mesiacov od nej je velka pravdepodobnost otehotniet 😎

andy175
22. jún 2012

to si ma potešila 🙂 no budem sa musieť snažiť.... a koľko tam trvá celý cyklus? ako v Mt??? či je to tam kratšie? ja mám toľko otázok 🙂

andy175
22. jún 2012

@hencidlo to si ma potešila emoticon no budem sa musieť snažiť.... a koľko tam trvá celý cyklus? ako v Mt??? či je to tam kratšie? ja mám toľko otázok emoticon

hencidlo
22. jún 2012

@andy175 no takto po pohovore sa dohodnete na nejakom protokole, ked ti zacne cyklus tak zacnes stimulovat asi clostilom a (budes pichat menopur, merional, bravele, puregon.......) neviem co si vyberies. pichat budes asi od 2 do 8 dna cyklu, spravis ultrazvuk uvidite ako rastu vajka, podla toho ti povedia ci budes este dopichovat. ak budes mat uz vajka ok, tak pichnes orgalutran a pregnyl a potom sup zobrat vajka a potom ich oplodnia a na 3 alebo 5 den ti ich vlozia, takze to tam ide celkom rychlo. no a potom cakas 2tyzdne na vysledok 😉

nelly3
22. jún 2012

@hencidlo
prosim ta od coho zavisi ci sa bude pichat aj orgalutran? koudy mi to spominal na konzultacii, ale nepovedal naisto ci budeme pichat 🙂

falin
22. jún 2012

@rienok - ahojky rienok, dlho som tu nebola a nakuknem a wow, pozeram ze sa konecne zadarilo. Drzim silno palce abu ste to dotiahli do uspesneho konca. Drz sa.

@andy175 - ja som po laparke isla hned dalsi cyklus na ivf a mame nasu bambulku 🙂 , necakaj sance su teraz naozaj vysoke. Drzim palce

hencidlo
22. jún 2012

@nelly3 to sa picha preventivne, aby nahodou vajka nepraskli skor ako bude odber 😉 ja som 1x pichala ale 2x nie lebo som nemala, tak som to riskla 😅 a nepraskli nastastie.

falin
22. jún 2012

@zlatanka30 - aj tebe gratulujem k 2 srdieckam. Super

nelly3
22. jún 2012

@hencidlo
aj som si myslela 😉

rienok
22. jún 2012

@falin ďakujem 😵 😵 😵 v utorok si idem pre tehu knižku, aj keď už ma chytá nervóza lebo drobca som videla naposledy v 7 tt a to je uz dááávno 🙂

@nelly3 no picha sa aby predčasne nepopraskali - nedozreli, trošičku sa spomalia aby vydržali do OPU
ja som dopichavala 2x , to Ti daju vediet pri kontrole len neviem ci chodis do reprofitu alebo k svojmu doktorovi

nelly3
22. jún 2012

@rienok
koudy mi povedal, ze radsej nech pridem tam k nim, tak pojdem tam, ale to az o mesiac 😉

rienok
22. jún 2012

@nelly3 ano ak to nemas velmi daleko tak je to lepsie, ja som tam chodila na vsetky kontroly .... az na potvrdenie tehu som isla k mojmu 😵

nelly3
22. jún 2012

@rienok
no mam to cca 2,5 hod. cesty, ale nejako to prezijem 3x tam ist 😵

kukulik30
22. jún 2012

@nelly3
@rienok ja som zatial tiez zvladala vsetky cesty tam , uz to bude 7x a mame to na 5 hodin...je to zaberak, ale tak ked treba, tak treba

falin
22. jún 2012

@rienok - super, to je ta najkrajsia knizka. A chapem ta, ked som bola tehu, tak by som najradsej bola na sono kazdy den, aby som videla ci je babuliatko v poriadku 😵 . Ako sa ti dari? Citis sa fajn?

rienok
22. jún 2012

@falin no este minuly tyzden som bola velmi unavena ale teraz je to uz lepsie, inak nemam ziadne priznaky ... na jednu stranu fajn, mozem normalne fungovat, ale na tu druhu zase prichadzaju aj obavy 😝 no stale sa ukludnujem ze vsetko je ako ma byt a som bola dobre pripravena na tehotenstvo tak to moj organizmus dobre zvlada 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre